Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też jestem za Gołuchowem, las przypomina mi Biały Brzeg a stamtąd mam same najlepsze wspomnienia :)

Podzielam zdanie Witka, blisko Kalisz, że nie wspomnę o Gołuchowie. Jest tylko jedno, kto się tym zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tu nowy i na temat lokalizacji powiem tylko tyle ze Goluchow jest ciekawy. i dla nas najblizej - tylko 1000 km:) . ale chetnie sie wybierzemy by poznac szanowne grono forumowiczow. a na wkupne proponuje Bawarskie Piwko. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zanim miejsce to informacja czy ktoś się gdzieś zajmie koordynacją (tak to jakoś szło w jednym pewnym wątku ;) ).

 

Jak już się pewnie kilku domyśliło w Niedźwiadkach spróbowałbym podjąć rękawicę. Liczę, że nie tylko Ja.

Rowerkiem jest gdzie popedałować, Zobaczyć też by co nieco było, tylko czy:

- w ten 1 dzień będzie aż taka potrzeba i tylu chętnych (zakładam, że 1-go maja część będzie jeszcze zjeżdżać, 3-go już wyjeżdżamy).

W sumie pozostaje nam tylko 2-gi maja.

Sanitariaty w Niedźwiadach są niepowtarzalne ;) (naprawdę stare), ale odmalowane. Obecnie jest tam 3x WC + 1 prysznic dla Panów i drugi taki zestaw dla Pań.

W trakcie budowy są tam obecnie 2 kontenery sanitarne mieszczące po 3 mini-łazienki każdy (WC + prysznic + umywalka).

Być może wtedy będzie więcej "Nas" a mniej 1-postowych/1-dno wyjazdowych załóg z forum bo majówka tania a potem to już nic ;)

Właśnie kładzione jest nowe przyłącze energetyczne o dużo większej mocy i pole będzie zasilane z 2 przyłączy (ale umówmy się, nie zniesie 100 farelek włączonych na raz).

W razie pogody mamy jeziorko z wodą chyba najcieplejszą w Polsce (w majówkę woda ma już około 20*C).

Ale i minusów też na pewno ma, jak i każde. 

 

Zdjęcia które znalazł Spablo w zasadzie są aktualne, ja mogę dorzucić kilka ale dopiero w poniedziałek (właśnie pakuję na wyjazd i wracam w Niedzielę ). Może któryś z chłopaków w tym czasie wspomoże swoimi fotkami - dacie radę?

Ale nie ukrywam, że jeżeli już to po przeczytaniu wątku:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/17547-zloty-i-co-dalej/page-3?hl=%2Bzlot+%2Bco+%2Bdalej&do=findComment&comment=387588

 

Myślę, że każdy byłby się w stanie wykazać i poczynić pewne kroki aby nie jechać na gotowe a potem ewentualnie marudzić.

Pole ma "3 poziomy" i na każdy da się dojechać. Czy dojazd na pole jest słaby, no cóż do Ślesina dojeżdżamy A2->DK25, potem zostaje nam już tylko 3,5 km po drodze równej i asfaltowej ale nie jest to autostrada, więc tu byłbym chyba ostrożny w takich stwierdzeniach, ale to Ja ;).

 

Niestety pozostałych nie znam więc powiedzieć mi ciężko poza:

- Koszelówka, według mnie lipa jeżeli będziemy na dwóch kempingach (mimo 50m plażą) bo i tak jest już dużo obozów - kółek - podziałów więc obawiam się, że podział na dwa kempy tylko to pogłębi. A nie daj boże na którymś coś się popsuje, zabraknie lub nie będzie to dopiero będzie gadanie, że "wszyscy płaca po równo a tamci mają trawę bardziej zieloną". 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Goluchowie jest kilka atrakcji takich jak Zamek , duzy park w nim zagroda z Zubrami i Danielami slynny kamien Goluchowski mozna zorganizowac splyw kajakowy po prosnie jest tez sciezka rowerowa ktora prowadzi do Kalisza miasta najstarszego w Polsce blisko jest tez market Dino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiady - cieplutka woda w jeziorze, kąpielisko, rybki malutkie ale są, jest do wypożyczenia jakiś sprzęt pływający, miejsca tam jest naprawdę dużo, jest wielkie boisko w piłeczkę można pograć, rowerami jest gdzie pojeździć, pod nosem sezonowy sklep,  chętni oczywiście mogą do Lichenia. 

tak naprawdę to 1 pełny dzień weekendu majowego będziemy mieli,  i w Niedźwiadach Małych  byśmy byli razem bo specjalnie więcej atrakcji nie ma, w Niedźwiadach fakt czas się zatrzymał, to miejsce z dala od cywilizacji, jeśli warunki sanitarne będą poprawione to bardzo fajne miejsce na nasze spotkanie

 

piątek po południu wspólnie rowerami Licheń nawiedzić ( max 15 min jazdy rowerem, ślimaczym tempem  ), ognisko 

sobota: piłeczka, kąpiele w jeziorze, pasowania, ognisko, sobota szybko zleci,

Niedźwiady to by było takie leniuchowanie :)

może warto poleniuchować ? :) 


mapki :) 

post-9045-0-64884700-1420837138_thumb.png

post-9045-0-84130600-1420837203_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce się upierać ani powtarzać ale po co nam wiele zwiedzania, duże atrakcje jak majówka jest tak krótka, porozchodzimy się a czasu mało,

 

ja osobiście wolę posiedzieć, pogadać z ludźmi których bardzo rzadko widuję 

 

to tylko moje zdanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Witka, blisko Kalisz, że nie wspomnę o Gołuchowie. Jest tylko jedno, kto się tym zajmie.

 

Powiedziałem A to powiem i B ;)   jak będzie trzeba to miejsce dogram do końca :ok: chyba nic więcej nie trzeba? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kemping w Niedźwiadach Małych niejednokrotnie gościł u siebie karawaningowców spod różnych bander. W 2012 r. odbył się tam V Zlot Kujawsko - Pomorski , były też spotkania miłośników turystyki kempingowej Sekcji Łódzko - Mazowieckiej , czy też spoty Karawaningowca.eu .Również od wielu lat spędzam tam sierpniowy urlop , czy też wiosenne weekendy . Każdy pobyt tam zaliczam do bardzo udanych ze względu na urokliwe miejsce , o tej porze roku - mam na myśli weekend majowy - jest tam naprawdę bardzo ładnie , ta zieleń soczysta , ten zapach sosen ,  rechot żab  oraz świergot ptaków sprawia , że wypoczywa się bardzo miło i przyjemnie. Zawsze też można liczyć na wesołe towarzystwo forumowiczów. Dodam jeszcze , iż bardzo fajną frajdą nie tylko dla naszych małych pociech , ale i dla starszych jest ciepła woda w jeziorze licheńskim , zdarzało się nawet iż dochodziła do 26*C . Z kolejnych atrakcji pomijając tutaj jak stwierdził jeden z forumowiczów 'kombinat' po drugiej stronie jeziora - miał pewnie na myśli Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu , jest też pobliska Marina w Ślesinie , gdzie można odbyć rejs stateczkiem wycieczkowym po jeziorach pojezierza konińskiego. Do dyspozycji letników jest też kilka rowerków wodnych , mała żaglówka , a także łódź wędkarska - chociaż wybierając się na na rybki to lepiej wybrać jeden z kilku pomostów wedkarskich.

Piszą niektórzy , iż warunki sanitarne są nieciekawe . Powiem tak , byłem już w nie jednym miejscu i niejednym zlocie i uważam , że są calkiem przyzwoite. Obecnie właściciel rozbudowuje pomieszczenia  o kolejne toalety , natryski i umywalnie które czynne już bedą wiosną.  Zmieniło się też sporo pod kątem zagospodarowania terenu. Njaniższy taras został uporządkowany , przybyło też nowych trawników i nasadzeń drzew . Są też nowe miejsca czerpalne wody , energii elektrycznej i oświetlenia . Tak , że od ostatniej wizyty sceptycznie wypowiadających się w tym temacie forumowiczów sporo zmieniło sie na  tym kempingu na plus , przedewszystkim jest czysto , widać właściciel dba o porządek . Nie raz też uatrakcyjniał pobyt dziatwie uruchamiając dla nich darmowo urządzenie do robienia waty cukrowej , czy też  dla starszyzny wykulnął ze swego baru gatisowo beczkę zupy chmielowej dla ochłody i zdrowotności. Jak mi się uda to dorzucę tu kilka fotek. Jeśli chodzi o ilość miejsca - spokojnie będzie gdzie  ustawić 100 załóg . Natomiast jeśli chodzi o dojazd - żaden kłopot - do Konina i Ślesina wiadomo droga krajowa , dalej dobra droga wojewódzka  na Licheń Stary i docelowo 3 km również dobrej drogi asfaltowej pod sam kemping.

Osobiście jestem ZA Niedźwiadkami , pewnie też wielu ze znajomych forumowiczów potwierdzi moją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.