Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

Cytuję fragment postu MirasaM (dawnego Topmirexa) .

Tekst dotyczy wątku - I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach (31.01.2011r.)

 

"... z tego co pamiętam to tam jest miejsca chyba na 60-70 załóg, ale może

się zmieścić dodatkowe 20 ( będzie trochę ciaśniej)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cytuję fragment postu MirasaM (dawnego Topmirexa) .

Tekst dotyczy wątku - I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach (31.01.2011r.)

 

"... z tego co pamiętam to tam jest miejsca chyba na 60-70 załóg, ale może

się zmieścić dodatkowe 20 ( będzie trochę ciaśniej)"

 

Arek, ale masz pamieć  :ok:

Ja linku nie mogę otworzyć, ale tam poza miejscem jest jeszcze problem finansowy.

Kiedyś chcieliśmy tam zlocik jakiś jeszcze zrobić i właściciel walną cenę zaporową :bzik:  Jak jest teraz, Nie wiem? Omijamy to miejsce szerokim łukiem  :thank:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel chyba nie miał gdzie ładować zdjęć on-line, wiec założył camping, zrobił link do Galerii ... aby większe grono mogło oglądać jego prywatne fotki nie mające nic wspólnego z campingiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaputy to raczej na jesienny i to też pod wielkim znakiem zapytania. Z tego co wiem, na imprezie z okazji otwarcia kempingu w 2011 roku, ilość kamperów została ograniczona do 60. Przyczep pewnie weszłoby jeszcze mniej.

Spokojnie tam zmieści się około 90. Wtedy były ograniczenia bo wiesz jak stają na CT... Tam przestrzegają zasad Przeciw Pożarowych i BHP :ok: 

Ale racja, zlot jesienny i te ceny z kosmosu :bzik:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję fragment postu MirasaM (dawnego Topmirexa) .

Tekst dotyczy wątku - I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach (31.01.2011r.)

 

"... z tego co pamiętam to tam jest miejsca chyba na 60-70 załóg, ale może

się zmieścić dodatkowe 20 ( będzie trochę ciaśniej)"

A to mi umknęło :) w takim razie szukamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o http://www.camping140.pl? Pytam bo mam w miarę niedaleko. Byłem tam i warunki były dobre pomijając warunki pogodowe. Zloty się już tam kiedyś odbywały więc nie chce nalegać, bo jestem tu nowy i nie wiem w jakie są zasady wyboru lokalizacji. Może wolicie jakieś nowe lokalizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Jesteś tu nowy więc wypadałoby skorzystać z szukajki.

Suchedniow to stale miejsce kilku imprez wiec i relacji jest bez liku.

Korzystam, z "szukajki" ale padają propozycję kempingów dobrze wam znanych więc czemu ja nie mógłbym zaproponować? Bynajmniej nie spotkałem się żeby ktoś narzekał na standard lub cennik kempingu więc propozycja wydaje się sensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie by tam zorganizować na wiosnę spotkanie(proponuję kolegę Paszczak 22 na organizatora) ale obawiam się,że skoro był tam niedawno zlot jesienny i na Boże Ciało to większośc będzie szukała innego miejsca na XVII zlot .Ale kemping oczywiście polecam na różne spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie by tam zorganizować na wiosnę spotkanie(proponuję kolegę Paszczak 22 na organizatora) ale obawiam się,że skoro był tam niedawno zlot jesienny i na Boże Ciało to większośc będzie szukała innego miejsca na XVII zlot .Ale kemping oczywiście polecam na różne spotkania.

Jak gdzieś czytałem, organizator to nieprawidłowe nazewnictwo... powinniśmy szukać pomysłodawcy, a najlepiej, żeby każdy coś dał od siebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gdzieś czytałem, organizator to nieprawidłowe nazewnictwo... powinniśmy szukać pomysłodawcy, a najlepiej, żeby każdy coś dał od siebie. ;)

Jeżeli będziemy się spierać o prawidłowe lub nie nazewnictwo, to ucieknie termin i zostaniemy z ręką w nocniku. Paszczak22 masz rację z tym dawaniem, tylko,że póki co wszystko sprowadza się do  p ........ pisania. To pisze jeden z dwóch pomysłodawców i organizatorów Zlotu w Wiśle. Z drugiej strony jak każdy to w praktyce znaczy nikt.

Pozdrawiam Świątecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gdzieś czytałem, organizator to nieprawidłowe nazewnictwo... powinniśmy szukać pomysłodawcy, a najlepiej, żeby każdy coś dał od siebie. ;)

Nie bierz tego tak do Siebie.W Suchedniowie nie trzeba nic organizować na mniejszych spotkaniach-wystarczy się "skrzyknąć " w kilka czy kilkadziesiąt załóg by fajnie spędzić czas.Jeśli będzie potrzeba to na miejscu każdy coś pomoże by np.zorganizować ognisko-ale to już pewnie omówimy w innym wątku by tego nie zaśmiecać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego tak do Siebie.W Suchedniowie nie trzeba nic organizować na mniejszych spotkaniach-wystarczy się "skrzyknąć " w kilka czy kilkadziesiąt załóg by fajnie spędzić czas.Jeśli będzie potrzeba to na miejscu każdy coś pomoże by np.zorganizować ognisko-ale to już pewnie omówimy w innym wątku by tego nie zaśmiecać. 

Nie ma wypadu którego nie można by polepszyć ;) zawsze można zorganizować wyjazd do muzeum orła białego w skarżysku lub jakąś wycieczkę rowerową po okolicy, jakiś turniej dla dzieciaków i dorosłych np. bieg w workach lub z woreczkiem na głowie... nawet coś w stylu zabaw weselnych jak "zabieranie stołka", kręcenie się wokół kijka od zmiotki i bieg przed siebie itp. nie chodzi o udowadnianie kto lepszy tylko o dobry humor. Chodzi o to by każdy coś zaproponował a wspólnie podejmiemy decyzję na miejscu co robimy. Wystarczy, że ktoś ma zestaw do babingtona i już można turniej rozegrać - bynajmniej ja bym to tak widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.