Skocz do zawartości

przyczepka Fendt - Skoki k/Poznania


frisco

Rekomendowane odpowiedzi

Od przeszło roku obserwuje oferty tego Pana. Ma ciekawe aukcje, co raz to nowe budy, więc ruch w interesie ma. Co do jakości przyczep to niestety nie wiem, nie ogladalem. Jednak żebym nie zamówił przyczepy u innego sprzedawcy w pierwszej kolejności podjechalbym do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz prawie mialem od niego kupić budkę(nawet byla obejrzana przez kolegę z forum(jego wypowiedź 2 posty wyzej-pozdrawiam)ale niestety za długo sie zastanawialem i ktoś mnie ubiegł,a cepka byla naprawde godna uwagi.Ta ;twoja' jest super przynajmniej ze zdjęć,wypada tylko dobrze sprawdzić no i przejrzec przedsionek którego nie ma na zdjęciach.Jak bym nie miał to bym sam sie nią interesowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sie nie myle to ten Fendt juz dawno jest sprzedany. Po prostu brak korekty w ogłoszeniu. Ale zadzwoń zapytaj.

Co do przyczep tak jak kiedys napisałem są nie które warte swojej ceny i stosunkowo ich stan tech. jest o wiele lepszy niz u innych sprzedawców.

Czujnośc podczas zakupu obowiązkowa jak zawsze.

Autopaka w Poznaniu znowu ma drogie przyczepy i dobrze oglądać bo nie które maja ukryte wady. Jak będzie jakas naprawiana to powiedzą.

Mimo wszystko zachować ostrożność.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Mam przyczepę od tego sprzedawcy i muszę powiedzieć, że okazała się w super stanie i jestem bardzo zadowolony.

 

Jedno małe "ale" jechałem kupić wymarzonego KIP-a od tego sprzedawcy, który mimo zapewnień o super stanie okazał się totalnie zalanym złomem.

Po przejechaniu 400 km i zastaniu rzeczywistego stanu wyobraź sobie moje wk......nie.

Na szczęście na placu był Burstner, którego kupiłem i jestem bardzo zadowolony jednak takie podejście do sprawy sprzedawcy delikatnie mówiąc zdenerwowało mnie (marzy mi się cały czas KIP).

 

Wracając do KIP-a to jest dalej wystawiany od czasu do czasu z opisem: super, extra, sucha od pierwszego właściciela i to mi się już BARDZO nie podoba.

Znam stan uszkodzeń tej przyczepy i nikt mi nie powie, że opłacało się ją naprawiać.

 

Konkludując - sprzedawca jak każdy inny trzeba uważać i jak najwięcej pytać telefonicznie o najdrobniejsze szczegóły by uniknąć rozczarowania na miejscu.

 

Ja mimo wiedzy, zamęczania telefonicznego zostałem wprowadzony w błąd i mimo zakupu przyczepy niesmak pozostał.

 

Pozdrawiam

Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeden bok (bez drzwi) wygląda na kilku fotkach tak jak po gradobiciu - spokojnie naliczy się kilkanaście wgniotek. Zadzwoń zapytaj sprzedawcę - ciekawe co powie.

 

moim zdaniem również nad przednią szybą widać ślady po wgnieceniach. Przy ewentualnej wizycie na miejscu proponuje sprawdzić stan okien - czy są nowe, a jeżeli tak to czy dobrze zamontowane. Oczywiście jest szansa, że są oryginalne okna i wszystko gra, a kwestia śladów po gradobiciu to już trzeba patrzeć na kompromis - jakość / cena.

 

P.S

 

Osobiście bardzo mocno zastanowiłbym się przed zakupem przyczepy, która ma prawie pionową ścianę przednią - no chyba, że  będziesz to holował dużym busem, to wtedy bez większego znaczenia.

 

Jeżeli planujesz dłuższe wyjazdy na wczasy na południe Europy to dolicz sobie średnio z litr paliwa (zaraz odezwą się inni, że przesadzam) na każde 100 km, przemnóż to przez np 3000km - niby jednorazowo ok 150-200zł - ale jednak jest.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z lewej strony jakby wgniotki po gradzie.

 

Może zadzwoń po prostu do sprzedawcy i o wszystko dopytaj - chyba tak będzie najprościej.

 

Powiem Ci jeszcze, że u tego sprzedawcy był kiedyś Knaus po sporym gradobiciu i na zdjęciach wyglądał masakrycznie natomiast na żywo wyglądało to o wieeele lepiej - żeby nie długość przyczepy która mi nie odpowiadała to bym ją kupił.

 

Tego Knausa z tego co pamiętam kupił ktoś z forum i jest zadowolony.

 

W przypadku tego Fendt-a wgniotki nie są za bardzo widoczne na zdjęciach więc na żywo może być całkiem ok.

 

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.