Skocz do zawartości

Do koleżanek i kolegów z Poznania


fish

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś miałby ochotę zerknąć na tą salonkę i ocenić czy warto się fatygować do waszego pięknego miasta :) Z góry dziękuje.

 

http://allegro.pl/elddis-hurricane-99-piekny-kemping-duzo-zdjec-i4775912859.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jej nasze posty, że salonka dla Was to bee i zmieni zdanie :) Z dzieckiem nie będzie to wygodne :niewiem: Szukajcie coś na 2 wyra. Bo gdzie będziesz spał? Dziewczyny sobie poradzą w takiej. Ale co z Tobą biedaku?

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dwa razy na podany w ogł. nr telefonu żeby się dowiedzieć w jakim rejonie Poznania stoi przyczepa i ewentualnie ją oglądnąć ale nikt nie odbiera. Co prawda nie jestem jakimś fachowcem od przyczep ale zawsze "na żywo" można pewnie więcej wypatrzeć niż na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jej nasze posty, że salonka dla Was to bee i zmieni zdanie :) Z dzieckiem nie będzie to wygodne :niewiem:

...

Słowo ukochanej - bezcenne.

ale serio, nie dramatyzujmy... Justyna, dobry kierunek dla 2 +10l dziecko.

Miejsca jest dosyć.

Wygrzebałem coś w moich archiwach:

Z 2 łóżek robimy lotnisko

post-2083-0-51414000-1416426383_thumb.jpg

 

200cm szerokości dzielimy na 3 i dla dwojga dodajemy 33% powierzchni w ramach wzajemnego wynajmu terytoraialnego, wszak ani mur ani szyba nikogo nie dzieli...

post-2083-0-29318900-1416426038_thumb.jpg

 

Wystarczy też miejsca dla innych...

post-2083-0-23336600-1416426074_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia... salonka jest fajna ale jak po imprezce kładę się spać to zawsze musiałem się od zony i dzieci odsuwać w jakiś kąt... teraz mam luzik bo nikt mi nie mówi, że troszkę... :zly: ...zgaga pali. Macie żony to wiecie co mówią  :klnie:

Poza tym chyba Maćku jeszcze nie kończycie roboty. A z czwórką nawet na największym wyrku wygodnie nie jest.

Ale wyrko to wyrko. Najlepiej jak sobie dziewczyny same pogadają.

Śniegu napadało wiec może za tydzień lub dwa jakieś ognisko, ale to już w innym temacie.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa stoi w Poznaniu na Junikowie i byłem dzisiaj ją obejrzeć. Na terenie posesji oprócz oglądanej stoi jeszcze 6 przyczep wszystkie to angielki. Najnowsza była z 2009 r i ma kosztować 32000 zł. Wracając do tej która nas interesuje - przyczepa posiada mały wgniot z przodu po prawej (chyba bez znaczenia),na łączeniach ścian bocznych z przednim i tylnym panelem widać że była doszczelniana ale prawdopodobnie jakiś czas temu. Rama i podłoga od spodu bez jakiś szczególnych uszkodzeń, opony łącznie z zapasowym w stanie dobrym, zaczep bez stabilizatora, podpory sprawne, okno prawe przednie oraz środkowe w przednim panelu wymienione (inne oznaczenia). Po wejściu do środka na wprost drzwi i trochę w lewo miękka podłoga. Po prawej stronie w okolicy okna (tego które prawdopodobnie było wymieniane) wybrzuszenie wielkości paczki papierosów, po lewej stronie poniżej okna  do przedniej ściany płyta wewn. koloru białego inna niż pozostała część wnętrza. W szafkach górnych sporo maleńkich wybrzuszeń.

W przyczepie zapach normalny. Poza opisanymi żadnych wyraźnych zacieków lub przebarwień nie zauważyłem. Niestety nie można było sprawdzić urządzeń wewnętrznych z powodu braku gazu i zasilania. Szafki,zamki,tapicerka nie zniszczone. Na tabliczce przy drzwiach opis: MAW-1300 kilos CAP-251 kilos. Posiadam spisany z szyb numer VIN przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.