Skocz do zawartości

Do koleżanek i kolegów z Poznania


fish

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam 1 km od tego pana i byłem u niego rok temu w poszukiwaniu przyczepy dla kolegi wtedy przyczepy były od 91 d95r w stanie takim że nie życzę ich nikomu [brudne dużo małuch  uszkodzeń  i zacieki ] na sam widok odpychały na sugestie że są w kiepskim stanie stał sie arogancki i sie pożegniliśmy mówiąc najdelikatnej. Szukającym przeczep z Angli w Poznaniu i okolicach zalecam wzmożoną czujność gdyż 90% to mówiąc po poznansku to gimela.Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec "sprzedającego" miał na drugie Mickiewicz a sam "sprzedający " na drugie CWANIAK !!!!!!

Ta przyczepa ze zdjecia a jej widok w rzeczywistości to dwie rózne rzeczy.

Dajcie sobie spokój jeżeli wam choć troche zalezy na pieniadzach. Chyba, że ktos potrzebuje na cześci.?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu zewnętrznego to faktycznie, w realu przyczepa prezentuje się gorzej niż na zdjęciach. Prawdopodobnie nie była myta od bardzo dawna.

Kolega z Gdańska kiedyś mnie poprosił o znalezienie przyczepy dla jego 4 osobowej rodziny.

Widziałem TEC-a z 1995 roku słowem "cudowny" widać było "ducha" tej przyczepy , serce właściciela i całej rodziny. Cena blisko 20 tys. zł. Była tego warta!

Widziałem Knausa z 2003 roku również piękny. Cena 25 tys. dla mnie wart był więcej.Wszystko było łącznie z akumulatorem , przetwornicą, przedsionkiem

a oględziny trwały blisko 3 godziny. To się nazywał sprzedawca.

Tutaj zdjęcia wykonane minimum kilka jak nie kilkanaście lat wcześniej. tapicerka przebarwiona, podłoga w dolnej części z prawej strony odeszła od ściany bocznej no chyba , że to jest nowa wersja klimatyzacji, dach - :blagac: nie no to trzeba po prostu zobaczyć, cięgła hamulca najazdowego :blagac: , rok produkcji się nie zgadza,  uszkodzenia tylnej ściany.

Może ja mowie o innej przyczepie nie z tego ogłoszenia :hmm: ?  Nie ale to ta z tego ogłoszenia - sprawdziłem !

Można kupić coś taniej i doinwestować(doposażyć),  czasem należy się pogodzić z pewnymi niedoskonałościami przyczepy używanej i nie można się o to obrażać ale ta tutaj taka "piękna" jak w ogłoszeniu ......

Za zdrowie kupujących  :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że kolega Helmut sprawdzał tą przyczepe dokładniej i chyba przede mną, szkoda że dopiero teraz podzielił się swimi spostrzeżeniami.

Twoje spostrzeżenia i uwagi były jak najbardziej prawidłowe. Należą się podziękowania !

Proszę źle mnie nie zrozum ale ktoś ode mnie dla kogoś sprawdził ją jeszcze dokładniej tak jak w ogłoszeniu podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.