Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

Pasuje. Dostosuję się.

 

A w sprawie tego fajnego kempingu w Sventoji o którym pisałem. 

Odpowiedzieli wreszcie na mojego maila z zapytaniem o cenę. 37 euro za noc dla: auto+cepka+ 2 os. dorosłe i dziecko 6 lat. Dziecko do 3 lat za free.

szok. za taką cenę to można w Chorwacji siedzieć na kempingu z basenem.

tym bardziej cena ciekawa, bo kamper+ 2 os. dorosłe to 17 euro a dziecko to 3 euro... wysłałem zapytanie - skąd taka różnica w cenie - odpowiedzi jeszcze nie mam.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tego sie k...a obawialem, tam gdzie sie to cholerstwo pojawia, o tych zas......ch euro pisze, wszystko umiera, to samo bylo/JEST na Slowacji, sorki za przeklinanie, ale taki fajny byl kraj ta Litwa dla nas, to sobie polepszyli glupki, rece opadaja, zostaja Wegry, Rumunia i Ukraina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina euro. mam cennik z zeszłego roku i ceny są identyczne.

na Łotwie też nie widzę wzrostu cen w stosunku do czasów sprzed Euro.

chociaż entuzjastą wejścia euro nie jestem a nawet przeciwnikiem to jednak wszystko zależy od ludzi. jak zaokrąglają. Słowacy zrobili błąd i teraz to zrozumieli i obniżają ceny. jak jest na Litwie to zobaczymy latem 


W czasie gdy Wy bawiliście się przy ognisku, ja "lizałem rany" po imprezie:

IMG_0238.JPG

IMG_0251.JPGIMG_0254.JPG

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1 marca będę po nocce wiec wstępnie się piszemy na obiadek w plenerze :ok:

 

Godzina spotkania podobna jak ostatnio, ok 12-13. Jaką miejscówkę proponuje cię? Bliższa, dalsza? Supraśl, Siemianowka?...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje. 

Aha tak przy okazji pochwalę się... nowy sprzęt w rodzinie przed chwilką zakupiony - VW T4 EuroSky 550. Testy w kwietniu do Częstochowy. Jak będzie ok to w kwietniu moje cepka będzie do sprzedania. Ale bardzo mi jej szkoda więc najpierw testy kamperka potem decyzja.

 

Dorota co studiujesz??

Moja żona też zakończyła sesje ale tydzień temu. Ona II stopień ekonomi na UB robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak dla mnie zagadkowo. Ja bardziej techniczny jestem. 

Ja niestety też będę musiał zacząć, mam nadzieję już ostatni etap edukacji... na szczęście studia zaoczne ale w trybie 1 tydzień co dwa miesiące. I tak 2 semestry.

Wyjścia nie ma bo szef wysyła, ale też on płaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Dorota masz co robić... nie lepiej było weekendowo?

 

Jak nie będzie śniegu i na letnich oponka będzie można jechać to w niedzielę na ognicho przyjadę.

A w poniedziałek fotki porobię i wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.