Skocz do zawartości

III Babskie Winobranie w Niewieścinie 18-19.10.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super , już wpisuję w kalendarz : )

Cieszę się  :yay:

No to ja się już piszę na to spotkanie - w końcu trochę odpocznę :bevil:  :devil:  :ee: 

I bardzo słusznie  :yay:

I ja chetnie sie ,,otworze,, na babskim Aluniu :-)

I ja chetnie sie ,,otworze,, na babskim Aluniu :-)

Nie ma problemu  :yay:

Edytowane przez misiek2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie wspaniale kobitki!

 

Dopisuję sie do listy. Jeszcze nigdy nie byłam ale napewno bedzie super :yay:  w tak doborowym towarzystwie :yes: .

Lista chętnych babeczek:

 

1. Miśkowa

2. Miedzyniakowa

3. Witkowa

4. Margitka

5. Werusiowa

6. Mocarzowa

7. Krzysia
8. Dorcia
 
Poadrawiam serdecznie i do zobaczyska! :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkie wspaniale kobitki!

 

Dopisuję sie do listy. Jeszcze nigdy nie byłam ale napewno bedzie super :yay:  w tak doborowym towarzystwie :yes: .

Lista chętnych babeczek:

 

1. Miśkowa

2. Miedzyniakowa

3. Witkowa

4. Margitka

5. Werusiowa

6. Mocarzowa

7. Krzysia
8. Dorcia
 
Poadrawiam serdecznie i do zobaczyska! :yes:

 

Jest nam bardzo miło  :przytul:  !

A ja jeszcze się nie zapisałam a już na liście jestem :hmm:

Aśka tylko nie kombinuj  :nono:  , bo  :czerwona:  dostaniesz  :hehe: 

 

Witam Krzysia upoważniła mnie o dopisanie do listy.

 

 

Lista chętnych babeczek:

 

1. Miśkowa

2. Miedzyniakowa

3. Witkowa

4. Margitka

5. Werusiowa

6. Mocarzowa

7. Krzysia

 

I tak trzymać :bravo: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i bym do was dojechała kobietki tylko nie wiem czy Alicja zdoła was wszystkie "otworzyć" na mój przyjazd...

Moja droga,  'otwieranie' nie jest dla NAS   :nono:  , tylko...... , jak przyjedziesz i zostaniesz wtajemniczona,  wtedy wszystko będzie banalnie proste  :bevil:  :bevil:  :bevil:  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to po ostatnim "otwarciu" ja rezygnuję z tego rytuału ,ale na pewno ogolę nogi i liczę na chwilę ......

Wszystkie babeczki ,które przyjadą na nasze winobranie po raz pierwszy zachęcam do przejrzenia tematów z poprzednich Naszych spotkań:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/8495-i-babskie-winobranie-w-niewie%C5%9Bcinie-15-16102011/

http://forum.karawaning.pl/topic/12362-ii-babskie-winobranie-w-niewie%C5%9Bcinie-17-18-listopada-2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to po ostatnim "otwarciu" ja rezygnuję z tego rytuału ,ale na pewno ogolę nogi i liczę na chwilę ......

Wszystkie babeczki ,które przyjadą na nasze winobranie po raz pierwszy zachęcam do przejrzenia tematów z poprzednich Naszych spotkań:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/8495-i-babskie-winobranie-w-niewie%C5%9Bcinie-15-16102011/

http://forum.karawaning.pl/topic/12362-ii-babskie-winobranie-w-niewie%C5%9Bcinie-17-18-listopada-2012/

Ależ Aniu, dobrze wiesz, że u mnie nikogo do niczego nie zmuszamy  :nono: , to ja się daję tylko troszkę wykorzystać  :]  :thank:  :bevil: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.