Skocz do zawartości

II Babskie Winobranie w Niewieścinie 17-18 listopada 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro panowie mają już swój wątek, to znaczy , że czas ucieka nieubłaganie i najwyższa pora zabrać się za przygotowania do naszego 'babskiego'

 

Zatem oficjalnie obwieszczam, aby wszystkie kobitki, które w ubiegłym roku były jak i te które w tym roku chcą przybyć, zakasały rękawy i zaczęły przygotowania do jesiennego spotkania.

 

Czasu jest dużo więc nie chcę słyszać żadnych wykrętów.

 

Zapraszam WSZYSTKIE panie, które choć na chwilę chcą się wyrwać z domu i spotkać w większym gronie, nawet te których osobiście nie zdążyłam poznać, zobaczycie, że nie taki diabeł straszny :bevil:, a zresztą ja nie jestem diablica tylko wiedźma o czym większość już wie :jump:

 

Tak jak w ubiegłym roku kazda przywozi to co lubi najbardziej zarówno do jedzenia :jesc: jak i picia :piwo:,

 

no i bamboszki obowiązkowo ,bo to impka na luzie :yay::yay::yay:

 

każda z Was wróci do domu zrelaksowana i 'otwarta' ,

 

więc gorąca prośba do panów :blagac: nie żałujcie tych 2 dni swoim kobitkom

 

pozdrawiam cieplutko - Alicja

 

mój tel. 880 - 163 - 401

 

 

 

 

One już wiedzą, że chcą :

 

1. Asia ( Witki ) na życzenie nr 1 (nie obrazisz się Krysiu?)

2. Krysia ( tymar )

3. Kasia ( PRZYCZAJKI )

4. Andzia ( Werusie )

5. Beata ( turystasj )

6. Marzena ( przemek70 )

7. Irenka ( funkiaa )

8.

Edytowane przez misiek2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Asia nie przyjedzie bo ma inwentaryzacje :bevil::bevil::bevil::hehe::hehe::hehe:

 

To pisałem ja Mariusz

 

 

 

Witam

 

Proszę o zapisanie mnie na nr. 1 na liście Babskiego Winobrania

 

Bo oświadczam wszystkim Panią że żadnej inwentaryzacji nie ma i melduje się w sobotę najpóźniej o 15 .

 

To pisałam ja Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Asia nie przyjedzie bo ma inwentaryzacje :bevil::bevil::bevil::hehe::hehe::hehe:

 

To pisałem ja Mariusz

 

 

 

Ty się nie narażaj , bo Ci korbkę zinwentaryzujemy :czerwona:

 

p.s. Tak trzymaj Asiu

Edytowane przez misiek2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie panie :przytul:

 

Oczywiście proszę o dopisanie mnie do listy i już się cieszę z tego spotkania :yay::D:wub::bevil::]:jump::serducha::hop1: .

 

 

Drogi nam Przemku ,a co z naklejką czy i tym razem możemy liczyć na Ciebie :calus: .

 

Hanka tym razem Ci się nie upiecze :chaja: ,mam ochotę na ten styropian.

 

Pozdrawiam- Andzia (Werusie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

One już wiedzą, że chcą :

 

1. Asia ( Witki ) na życzenie nr 1 (nie obrazisz się Krysiu?)

2. Krysia ( tymar )

3. Kasia ( PRZYCZAJKI )

4. Andzia ( Werusie )

 

tak bez wiedzy Mohameda ? Całkiem straciłem kontrolę :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Żona nr 6 również wyrywa się spod kontroli i zapisuje się na babskie. Proszę o dopisanie również mnie do listy tych co już wiedzą, że chcą. Kasiu Twoja pizza była pyszna ostatnim razem może nie będziesz już główkować co zrobić, a tajemniczy styropian nadal kusi również mnie. Pozdrawiam Marzena :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli innym też pizza smakowała to nie ma problemu pisze sie na zrobienie podać z czym kto lubi to sie pozabiera.

 

Jesli chodzi o styropian to jako jedyna wtajemniczona w przepis moge się w pisać na liste rezerwową do zrobienia ciasta o nazwie STYROPIAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.