Jump to content

I Babskie WINOBRANIE w Niewieścinie 15-16.10.2011

misiek2
 Share

Recommended Posts

Kochane kobitki, ponieważ należy nam się niewielki odpoczynek, zapraszam wszystkie chętne do mojego domku , na 2 dniowe spotkanie od 10.00 w sobotę do 17.00 w niedzielę, przy :kawa: i bilardziku , będzie ognisko i nocne spotkanie z duchami ( o ile się pojawią :hehe: ) , czekam na Wasze propozycje spędzenia czasu i na deklarację przybycia :yay:

Pozdrawiam cieplutko - Alicja

• Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Werusie

54

• przemek70

54

• PRZYCZAJKI

48

• misiek2

39

Top Posters In This Topic

Posted Images

No nareszcie bo w domu ciągle żona się pyta czy aby nie przegapiłem postu od Alicji.

Ja zastanawiam się czy można bezpiecznie powierzyć Ci moją lepszą połowę ?:niewiem:

No i na ten temat czekałam ciekawa tylko jestem co zrobisz z Heniem ,bo panowie mają swój wyjazd za tydzień chyba że będzie robił za tego ducha którego będziemy wywoływać:lol: .Ania

Witam :przytul: i od razu deklaruję przybycie na zaproszenie. Pozdrawiam Marzena

Może i dobrze że są 2 terminy, będzie bardziej bezstresowo, mając świadomość, że nasza gorsza połowa czuwa nad mieszkaniem i dziećmi :hehe: , a o Henia się nie martw gdzieś go wyślę .....

Alicja ,:brawo: :brawo: ,za napis bo Heniek wiem ze wymieka,i boi się szykanów :lol2: starszych kolegów,:lol: :lol: :lol:

Irek widzę, że u dziewczyn dorabiasz sobie postów, jak adminy Cię przyłapią to będzie cieniutko

Pięć razy to samo to trochę za dużo :klnie:

No oby się Wam na spocie za bardzo nie spodobałobananaevil.gif. Musicie być w domach najpóźniej w piątek co byśmy my mogli wyruszyćhehe(1).gifhehe(1).gifhehe(1).gif!

No w końcu , czekałam niecierpliwie na ten temat i sie doczekałam :] oczywiście deklaruje przybycie :yay:,

Witam,jeżeli nic nagłego nie zatrzymie w domu , to też się pisze.Iwona.

Iwona nie ma takiej opcji stawić sie musisz obowiazkowo

Dziwi mnie czemu jakoś nikt tu się nie dopytuje o Hankę czyżbyście się bali ,że rzuci na kogoś urok?:bevil: