Skocz do zawartości

długi weekend listopadowy - pomysł na spotkanie wyjazdowe


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.moriw.pl/obiekty-rekreacyjne/pole-namiotowo-caravaningowe

No niestety napisano , że sezon do 30 IX więc listopad pewnie odpada :nono:  ale może dla większej grupy zrobili by wyjątek  :niewiem:  bo zakładam iż MORIW to działalność całoroczna.

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Camper Team spotyka się dwa razy do roku (marzec i listopad) na termach w Grudziądzu przy ul Warszawskiej 34. To nie w pełni kemping ale utwardzone miejsce postojowe z porządnymi przyłączami prądowymi. Bieżąca woda i punkt zrzutu kaset na miejscu. Toalety dostępne tylko od 8.00 do 19.00. Zainteresowani mogą skorzystać z kąpieli w ciepłych, krytych basenach solankowych. Więcej informacji na: Geotermia Grudziądz. Czynne cały rok.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. W listopadzie, kiedy raczej chłodno, ciężko skorzystać z typowego kempingowego prysznica, więc takie rozwiązanie jest fajne. Nam się podoba, jak byśmy się dopchali do kalendarza to jedziemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camper Team spotyka się dwa razy do roku (marzec i listopad) na termach w Grudziądzu przy ul Warszawskiej 34. To nie w pełni kemping ale utwardzone miejsce postojowe z porządnymi przyłączami prądowymi. Bieżąca woda i punkt zrzutu kaset na miejscu. Toalety dostępne tylko od 8.00 do 19.00. Zainteresowani mogą skorzystać z kąpieli w ciepłych, krytych basenach solankowych. Więcej informacji na: Geotermia Grudziądz. Czynne cały rok.

Lepciak daj troszkę więcej informacji Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy na basenach i widziałem jak tam jest.Kampery stawia sie  przed wejściem na specjalnym placu-parkingu. Jest on  dość wąski dla przyczep raczej tylko dla kamperów. 100 metrów dalej jest lasek z parkingiem i tam juz hulaj dusza tylko nie wiem czy są przyłącza prądu

.Ogólnie jest fajnie tylko z tego co wiem to kamperowcy mają tam układ i pojawiaja sie dość często.Polecam kontakt z kims z kamperteamu - możliwe,że terminy maja zaklepane/widziałem ich tam nawet w grudniu/

 

http://www.camperpark.pl/main.php?lang=pl&country=1&type=1&id=28097&x=53.45373921&y=18.79078388&z=8

Edytowane przez misiek2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem kilka razy na basenach i widziałem jak tam jest.Kampery stawia sie  przed wejściem na specjalnym placu-parkingu. Jest on  dość wąski dla przyczep raczej tylko dla kamperów. 100 metrów dalej jest lasek z parkingiem i tam juz hulaj dusza tylko nie wiem czy są przyłącza prądu

.Ogólnie jest fajnie tylko z tego co wiem to kamperowcy mają tam układ i pojawiaja sie dość często.Polecam kontakt z kims z kamperteamu - możliwe,że terminy maja zaklepane/widziałem ich tam nawet w grudniu/

 

http://www.camperpark.pl/main.php?lang=pl&country=1&type=1&id=28097&x=53.45373921&y=18.79078388&z=8

Heniu jak na grudzien ti ja sie pisze :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.