Skocz do zawartości

długi weekend listopadowy - pomysł na spotkanie wyjazdowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jeżeli w listopadzie jeszcze pogoda dopisze, znaczy się nie będzie dużo śniegu ;-) można by było jeszcze gdzieś wyskoczyć.

Czy macie może jakieś propozycje gdzie są takowe campingi, które przyjmują o tej porze, może jakieś wody termalne ?

 

Proszę o wpisywanie propozycji i czy ktoś by był w ogóle chętny na takie spotkanie o tej porze roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co roku 11 Listopada organizuje się nad Wisłą Zlot zakonczenie sezonu, Św Niepodległości.

W tym roku są propozycje.

1- Kraków

2- Grudząnc

3- Puławy

4-  :hmm:

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku 11 Listopada organizuje się nad Wisłą Zlot zakonczenie sezonu, Św Niepodległości.

W tym roku są propozycje.

1- Kraków

2- Grudząnc

3- Puławy

4-  :hmm:

No nie mogłem wytrzymać ze śmiechu jak przeczytałem Grudząnc  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się , właśnie naszło mnie na wspominki, poprzeglądałem zdjęcia i ja przecież tez byłem tam w naborze 5 marzec 1997 rok , szkolili nas jako kierowca operator żurawi smojezdnych


marcinek--SMSMPS czytaj po MPS ie- ?? nie rozumiem


A swoją drogą pasowałoby założyć tutaj nowy temat odnośnie tego gdzie i kiedy byliśmy w woju- czasami może wyjść z tego coś dobrego, nieraz ludzie się znają a nawet o tym nie wiedzą. Jest tu jak widzę naprawdę sporo forumowiczów.Wiem, że jest już specjalna strona odnośnie tego tematu, ale mało popularna i mało kto tam wchodzi.

Do moderatorów-  niejednemu miło byłoby powspominać, a napewno nie zaśmieciłoby to naszego forum, wręcz przeciwnie-pomogłoby odnowić stare znajomości

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy w Grudziądzu w ostatni weekend sierpnia na campie 134 i muszę powiedzieć że pełna kulturka. W piątki tylko obok przy plaży jest dyskoteka i spęd wariatów z całej okolicy. Ochroniarz nas uprzedził aby być czujnym. Drące mordy,lansik w starych VW golfach , petardy itp.Jak widać nie było nas wielu więc obserwowaliśmy to zza płotu. Myślę ,że tak jak Tomek napisał 50 zestawów można tam by było z głową ubić głową :sciana: . Cena za dobę za nas dwoje i sprzęt z prądem 34 PLNy

post-12883-0-37179200-1411497411_thumb.jpgpost-12883-0-81270400-1411497424_thumb.jpgpost-12883-0-52598800-1411497454_thumb.jpgpost-12883-0-00380100-1411497485_thumb.jpgpost-12883-0-29428500-1411497494_thumb.jpgpost-12883-0-17253300-1411497511_thumb.jpg

Plaża nie przylega do campingu ale jest 100 m dalej (wraz ze wspomnianą dyskoteką).

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.