Jump to content

Naczynia w przyczepie-mocowanie

Wałęsa
 Share

Recommended Posts

Proszę o radę Zaczynam przygodę z karawaningiem. Chciałbym żeby mi ktoś doradził jak przewozić naczynia, szklanki, produkty spożywcze w przyczepie żeby nie uległy zniszczeniu?

• Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• elaola

4

• kiszon

4

• Tomii

3

• Wałęsa

3

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja pakuje wszystko do takiej skrzynki plastyczanej zamykanej z gory.. a coby nie latalo pare sciereczek miedzy nie lub listkow z recznika papierowego ktore pozniej sie wykorzysta ... ot cala filozofia...

Ja wybierając się w drogę talerze układam na łóżku między pościelą a materacami a jedzenie w szafce gdzie są dwa kosze druciane orzesuwane jak szuflady i jest wszystko w porzadku gdyż zachodnie przyczepy nie podskakują tak jak polskie zaś część w szafie za ogrzewaniem.Z pozdrowieniami i dobrej zabawy dla nowego karawaningowicza samych miłych wrażen z podrózy z przyczepą. :ok:

Witaj!

Polecam przeczytać ten temat o pakowaniu naczyń do przyczepy: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=307

Wałęsa zachęcam do zakupu melaminowych naczyń. W supermarketach można za małe pieniądze kupić melaminę na wyprzedażach. Jest to o tyle dobre, że naczynka takie są trwałe, nie tłuką się oraz łatwo zmywa się z nich tłuszcz w niskich temperaturach wody.

A tu znajdziesz spis dość ważnych innych tematów: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=2178

Pozdrawiam!

Dziękiwszystkim za cenne rady.Naczynia z melaminy już zakupiłem,ale najbardzjej martwiłem się o kieliszki i szklane kufle,ale teraz już wiem co zrobić. :ok:

No nie powiem. Super. Muszę was odwiedzić bo już dawno nie byłem. A ile by kosztował przegląd łącznie z gazem ?

Dzięki wzsystkim widzę, że jesteście skarbnicą wiedzy. Czy są jakieś pytania na które nie znacie odpowiedzi? :ok:

Dzięki wzsystkim widzę, że jesteście skarbnicą wiedzy. Czy są jakieś pytania na które nie znacie odpowiedzi?

Tak... Na temat sensu istnienia. :ok:

Dzięki wzsystkim widzę, że jesteście skarbnicą wiedzy. Czy są jakieś pytania na które nie znacie odpowiedzi?

Tak... Na temat sensu istnienia. :ok:

e tam, ja sens sobie tez znajde tylko dajcie mi trzy miesiace urlopu w roku :ok:

a co do talerzy, kubkow, garow itp to mam pudlo kartonowe ktore idealnie pasuje mi do skrzyni w kanapie, tam wkladamy miski, talerze itp poprzekladane recznikami papierowymi i sciereczkami kuchennymi.

Kupilismy tez dwa koszyki "konstrukcyjne" tz takie specjalne w ktorych przewozi sie talerze i szklanki... ale powiem ze jest to o dupe rozbic, bo zajmuje za duzo miejsca. Ogolnie wszystkie dodatkowe pojemniki do przewozu czegos "na osobno" zajmuja miejsce, moze to jest super dla tego ktory zostawia naczynia w szafkach podczas jazdy, ale ja sie na to nie zdecyduje hihi i bede chowac nadal wszystko do skrzyni... a tam takie wynalazki mi nie potrzebne, na postoju i tak wszystko stoi normalnie luzem w szafkach.

No dobra. Wypowiem się przynajmniej w temacie. Wszystkie naczynia mamy nietłukące. Pakuje się je w zasadzie byle jak, a po przyjeździe na miejsce szukamy ich po całej przyczepie. Czasami znajduje się coś na krótko przed powrotem :ok: