Skocz do zawartości

JESIEŃ w Willi u Źródeł - Pilica 2014


Rekomendowane odpowiedzi

ja sie nie martwie żona może dojechać autem jak co, tylko nie chce słuchać ryku mojego Szymonaw nocy, charakterna bestia ehehh

druga rzecz czytanie książek mnie nie rusza obejdę się

skąd wyjeżdżasz nie czasem z zetu? 

twoja córka więcej zrozumie ma aż 6 lat

Nie- ja wyjeżdżam z osiedla D.Widziałem na oś.Z tego Caravelaira ,który stoi pod blokiem -nie jest jednak mój :)

Dla ułatwienia powiem,że Kaczor mieszka blisko tej imprezy ,ponoć płotem graniczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

z Kaczorem o co kaman??

 

Kaczor jest zapisany na spotkanie ,jednak nie będzie przyczepą ponieważ ma działkę na przeciwko Willi u Źródeł więc będzie u siebie ale z nami -tam na pewno znajdziesz ciszę i spokojną noc......

A ja mam wielkie koneksje u niego więc nie powinno być problemu z noclegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

mam pytanie czy w rejonie tego pola lub bardzo bliskiej okolicy jest jeszcze jakieś fajne pole ???

czemu pytam 

bo chciałby zajrzeć na ten wasz zlocik tylko chcemy jechać naszą św trójcą z 3,5 rocznym synem ,a jestem pewien że on sie na tym polu nie wyśpi jak będzie głośno, a pewnie będzie:) 

macie jakiś namiar ciekawy????

obiecuje, że w sobotę nie będę śpiewać pancernych \ :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przyjazdem i jeszcze tylko w pracy ustawię piątek wolny i będzie OK. Czy ktoś dobrze zna okolicę żeby zrobić w sobotę jakąś krótką wycieczkę rowerową, bo nie wiem czy nastawić się tylko na wieczorne "czytanie książek" :slina:  czy ma sens zabierać rowery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nadal w niepewności... No może jedno pewne, jeżeli w ogóle, to w sobotę po południu....  Szkoda tej wycieczki do Smolenia, w takim towarzystwie nieprędko trafi sie okazja....  :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przyjazdem i jeszcze tylko w pracy ustawię piątek wolny i będzie OK. Czy ktoś dobrze zna okolicę żeby zrobić w sobotę jakąś krótką wycieczkę rowerową, bo nie wiem czy nastawić się tylko na wieczorne "czytanie książek" :slina:  czy ma sens zabierać rowery

Tak,kilka osób zna dobrze okolicę więc wskazówek otrzymacie dużo,nie wiem tylko czy ktoś dołączy do was z rowerami.

A my nadal w niepewności... No może jedno pewne, jeżeli w ogóle, to w sobotę po południu....  Szkoda tej wycieczki do Smolenia, w takim towarzystwie nieprędko trafi sie okazja....  :'(

Kajtek ,przecież wieczorek zapoznawczy jest w piątek a nie w sobotę :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja aby się nie spóźnić tym luksusowym holownikiem :yay:  :yay:  :yay:

Wyjadę nieco prędzej . :hej:

Marek to już wszystko jasne :ee: , dlaczego byłeś 1,5 miesiąca w Unieściu. 2 tygodnie dojazd,   tydzień na miejscu i znowu 2 tygodnie w drodze. NO CHOPIE SZACUN. Pobiłeś mojego bolida :blush: .

Kaczor jest zapisany na spotkanie ,jednak nie będzie przyczepą ponieważ ma działkę na przeciwko Willi u Źródeł więc będzie u siebie ale z nami -tam na pewno znajdziesz ciszę i spokojną noc......

A ja mam wielkie koneksje u niego więc nie powinno być problemu z noclegiem.

Koneksje to masz u mojej Ryby, ale równiez nie kaman. Irys proszę o wytłumaczenie, bo ja i innie :hmm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor- szykuj duszę, ciało i..... WĄTROBĘ .- Za niedługo Cię dopadnę!!!!!!!!! :yay:

 

To rozumiem że w piątek tą niesamowitą bryką zajeżdżasz pod nasz domek :hmm::ee: :ee: :ee: :ee:

Justynko po Was to tylko z fasonem  :hej:

No a o dobrym guście Jagody to wiedziałem od zawsze.

Andrzejku jak byś na te grzyby pojechał czymś takim to i plon byłby ze dwa razy większy 

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Tak myślałem czy by nie zrobić sobie wycieczki rowerowej po okolicy...

 

 

Zastanawiam się nad przyjazdem i jeszcze tylko w pracy ustawię piątek wolny i będzie OK. Czy ktoś dobrze zna okolicę żeby zrobić w sobotę jakąś krótką wycieczkę rowerową, bo nie wiem czy nastawić się tylko na wieczorne "czytanie książek" :slina:  czy ma sens zabierać rowery

Jak pisałem wcześniej - właśnie myślę nad wycieczką rowerową :)

Fajnie że będzie ktoś kto coś podpowie - niby Jure znam ciut ale nie na tyle by wyznaczyć ciekawą trasę rowerową :)

 

Co do głośności i małych dzieci - jeżdżę już pare latek po tych imprezach i nigdy nie słyszałem by ktoś się skarżył...

Oczywiście przy ustawianiu domku trzeba pomyśleć by np nie być pierwszą przyczepą od "ogniska" i już.

 

Co do "niedaleko kemping" - to jest np w Siamoszycach - ale naprawdę przyjeżdżaj do nas i będzie fajnie :yay:

 

PS. Jak lepiej dojechać (od Krakowa - przez Skałę i Wolbrom), przed czy za zalewem?

Wole dopytać niż później się gdzieś tam wpakować...

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.