Skocz do zawartości

W końcu jest ! Kupiona!!!


mirekg9

Rekomendowane odpowiedzi

...

potrzebuję ozdobnego klina w kolorze czerwonym lub bordo. Lecz do LMC ten klin musi być 14 mm

...

Mam czerwony i mam brązowy ale nie mam pojęcia jaka jest szerokość.

Kupowałem kiedyś do swojego kampera jak go odświeżałem i tak mi zostało.

Jak będę przy kamperze to zerknę o ile skleroza nie da znać o swoim istnieniu.

Przypomnij mi proszę na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Może mamy inne przeglądarki.

Już wcześniej wpisywałem "klin ozdobny", lecz wychodzi mi tylko Ujazd http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=klin+ozdobny&search_scope=category-18567&bmatch=seng-v6-p-1-mt-0904

a Ty masz już całkowicie co innego. Nie omieszkam tam zadzwonić, lecz Fendt  ma inne kolory i prócz tego każda część jest cholernie droga do tej marki. Klin ozdobny,  16 mm, biały z niebieskim paseczkiem, to koszt 8 zł za metr.!!!!!! Lecz wiem iż u mnie jest za szeroki.

 

Może jeszcze ktoś coś wie lub ma namiary -- jutro jestem w pracy, więc "mam czas" -dosłownie, i mogę dzwonić.

Edytowane przez mirekg9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, te moje żaden nie pasuje, ale...

Zobacz co znalazłem :)

http://allegro.pl/klin-ozdobny-uszczelka-gumowa-listwy-14mm-mayer-i4620725480.html

http://allegro.pl/klin-ozdobny-uszczelka-listwy-fendt-16mm-mayer-i4680694775.html

 

Zapytaj o dostępne kolory.

:yay:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śliczne dzięki kolego.

Przypuszczam iż ten drugi link jest do Fendt i ma 15,4 mm a nie 16 mm. /jak wspominałem wzornik mam i nie pasuje/.

Mimo wszystko, muszę ponownie wyjąć lub wysunąć klina u siebie i okazać jak to wygląda teraz i po jego "rozpłaszczeniu" - ile będzie miał szerokości.

Na tych fotkach profile rantów-brzegów klina są zupełnie inne.

U mnie wygląda tradycyjnie jak w klinach 10 lub 12 mm.

Edytowane przez mirekg9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zagłębiałem się dalej i chyba znalazłem to co mnie interesuje http://allegro.pl/klin-uszczelka-ozdobna-gumowa-lmc-18mm-mayer-i4620774602.html

Kontaktowałem się z firmą, lecz sprzedający chce konkretną fotkę i w tedy coś odpowie. Cena też nie jest taka niska tego klina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze względu na cenę (prawo monopolu) poprosiłbym o zestaw próbek, takich po 10cm.

Zapłacisz za próbki i zadeklarujesz zakup wybranego modelu i będziesz na 100% pewny.

Sam widzisz jak to z dopasowaniem i szerokością jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jeszcze co mi odpowie z S-Camp.

Również rozmawiałem z nimi telefonicznie i w/g katalogu wszędzie są 12 mm.

Poprosił o VIN, lecz takie firmy jak jego mogą coś ustalić od rocznika 2000 a nie które modele przyczep nawet dopiero od 2006r.

Mój VIN z zapytaniem ma przesłać do D, oraz wszelkimi dalszymi i większymi danymi o tej cepce /na moją prośbę/ ma mi przekazać, tzn. to co się o niej dowie-ustali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zobaczę jeszcze co mi odpowie z S-Camp. Również rozmawiałem z nimi telefonicznie i w/g katalogu wszędzie są 12 mm.

 

Dawno to było, nieśmiało zapytam, jak skończył się temat klinów czerwonych na ścianę przednią? (górna listwa i narożniki) Też musze wymienić, poza 3 miejscami na całej cepce są 12-ki, nie ma problemu, szare, czerwone 12-ki na Przybyszewskiego mają.

Szerszych ogólnie brak, a te od np. Fendt'a kształtem nie za bardzo chyba podpasują. Na te 3 odcinki raptem ok.4 metry potrzeba, więc do przeżycia, nawet jeśli byłby to koszt, ale czy udało się je w ogóle zdobyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno to było, nieśmiało zapytam, jak skończył się temat klinów czerwonych na ścianę przednią? (górna listwa i narożniki) Też musze wymienić, poza 3 miejscami na całej cepce są 12-ki, nie ma problemu, szare, czerwone 12-ki na Przybyszewskiego mają.

Szerszych ogólnie brak, a te od np. Fendt'a kształtem nie za bardzo chyba podpasują. Na te 3 odcinki raptem ok.4 metry potrzeba, więc do przeżycia, nawet jeśli byłby to koszt, ale czy udało się je w ogóle zdobyć?

Już nie pamiętam czy były czerwone. Ja jeszcze nie kupiłem. Jak na razie mam te co były. Tak jak pisałem wyżej dzwoniłem i mają te kliny 18 mm http://archiwum.allegro.pl/oferta/klin-uszczelka-ozdobna-gumowa-lmc-18mm-mayer-i4620774602.html

Przypuszczam że taniej dostaniesz kliny 12 na ul. Zelwerowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam czy były czerwone. Ja jeszcze nie kupiłem. Jak na razie mam te co były. Tak jak pisałem wyżej dzwoniłem i mają te kliny 18 mm http://archiwum.allegro.pl/oferta/klin-uszczelka-ozdobna-gumowa-lmc-18mm-mayer-i4620774602.html

Przypuszczam że taniej dostaniesz kliny 12 na ul. Zelwerowicza.

ja kliny wymieniałem  miesiąc temu,oryginał kupiłem , cena 14 za mb ,chcesz namiary wysle na priv  nawet moge kupić przy okazji , firmy nie podam na ogólnym  bo będzie że reklamę robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołałem temat klinów :)

Andross, namiar chętnie na PW, :blagac:niby drogo, ale to raptem parę metrów (może 4), a pokurczyły się fatalnie.

Cóż to jest przy ogólnych nakładach

Drogo owszem ale inne nie pasują te z lmc są dość specyficzne końce maja zaokrąglone nie płaskie. Po włożeniu trzeba je dobić gumowym młotkiem i zaskakują w taki po naszemu felc.

A możesz dać fotkę samego klina i jak się prezentuje w listwie na cepce?

To jest oryginał pasuje idealnie. Dobija sie je młotkiem gumowym i ładnie zaskakują

Wyślij. Numer na priv wyśle mmsa

Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda gorzej, górą brakuje z 10 cm z jednej strony. Dzwoniłem dzisiaj do S-camp-u (nie ma co robić tajemnicy, przedstawiciel LMC, skąd jak nie stamtąd ściągnąć oryginał?), w tym tygodniu nie będzie osoby, która jest w temacie zorientowana, dzwonić w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.