Jump to content

Spotkanie Wielkopolan

100pa
 Share

Recommended Posts

Witam .Mam propozycje może spotkajmy sie gdzieś na Starym Rynku w jakiejś knajpce na piwku.Podajcie propozycje.Ja osobiście mogę od 3 lutego .Pozdrawiam

Żeby nie było , że nikt nie reaguje - szanowny kolego "stopa" :) (mam głęboką nadzieje , że u kolegi poczucie humoru na wysokim poziomie ??? :-] ) - tu, żeby sie pierwszego piwa napic to trza się namęczyc :wpysk::wpysk::):ok::? - później :):czerwona::) czasem i :wpysk::):) się trafi no i później :?:):miga::):) i dopiero sie na chlańsko zaprasza :):):) . No kolega trzy dni z podróżą na forum to jeszcze mało doświadczony :) ale mniemam się wyrobi :) . Jeśli chodzi o Wielkopolan to kilku jest na forum ale "uśpionych" - no jest jeden jakoś tak na E ma ksywę żywo biorący udział na forum (ale podobno straszny pijus jest :miga: ) - podobno w Sławie ma byc - sam sie boję :)- pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na majówce

ps. zbieżnośc literki do ksywy całkowicie przypadkowa :):)

no jest jeden jakoś tak na E ma ksywę żywo biorący udział na forum (ale podobno straszny pijus jes

Filip85-87, :czerwona::wpysk::wpysk::wpysk::miga: masz u mnie e020.gif

Filip85-87, Kiszon !!!!!

rozumię, to wojna !!!!! :):-]:):wpysk::miga::wpysk::):):)

ale moge dać wam jedyną w swoim rodzaju szanse.... postawicie :) lub krzynke :) to :wpysk::?:ok::miga: jakieś :) i będzie :):czerwona::?

. postawicie :wpysk: lub krzynke :wpysk: to :wpysk:
no i tym sposobem nasz nowy kolega "stopa" już nie musi szukac po forum tego Wielkopolanina na literkę E - sam się zdekonspirował :miga: a przy okazji jakie wymagania - jedno :miga: to nie - całą skrzynkę chce :czerwona: ------------ a nie mówiłem , że on ...........jest :ok:

No nie poznaję kolegi na "E" jakeśmy się spotkali to było tylko po jednym :czerwona:

No i zaspamowaliście tym :czerwona: koledze wątek.

Witam :ok:

Tomii, nie zaspamowaliśmy, tylko jak sam napewno zauważyłeś propozycja 100py nie wywołała żadnego zainteresowania u poznaniaków, no moze poza mną :)

Pewnie i tak Wam to spotkanie nie wyjdzie jak Szczeciniakom

i tu masz Mrsulki całkowita rację !!! Onegdaj, jakiś czas wstecz, do osób z Poznania i okolic wysłąlem na PW wiadomosc z propozycja spotkania i spotkala sie ona z ..... żadnym zainteresowaniem, wiec trafiles w sedno sprawy :ok::ok:

Jako , że kolega 100pa nie odzywa się to tylko nadmienię , że kolega "E"ffendi ma rację - mnie chodziło bardziej o rozruszanie tematu , żeby nowemu koledze nie było przykro , że nikt nie reaguje - to tak jakbym ja wysłał zaproszenie " Do NOWOSOLAN" - i mógłbym se czekac :ok: ,

A ja sobie myślę, że na te spotkanie moga także przybyc także i wielkopolanie z poza poznania :ok:

moze sobota 9 lutego byłaby dobrym terminem ??