Skocz do zawartości

Pod niebem Chorwacji 2014 r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie do kolegów którzy przebywają teraz w Chorwacji.Wybieram się w połowie sierpnia na Chorwację,gdzieś na Istri koło Pulu,jak wygląda przejazd autostradami,czy muszę mieć gotówkę czy też na bramkach mogę zapłacić kartą i czy w kantorach lub bankach Chorwackich można wymienić złotówki na kuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O key dzięki ma do wyboru albo Istri albo Rivierę Makarsą planuję coś koło Pulu bo chcę wyskoczyć do Triestu,ale mogą plany się zmienić jaki camping polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Chorwacja po raz 1 - jedź na południe, bo Istria (moim subiektywnym zdaniem) nie ma nic wspólnego z Chorwacją :) - płasko, bez palm, same molochy.. nie widziałem tam lazurowych zatoczek, nic mnie nie urzekło.

 

campingów polecanych Ci nie podam, bo za dużo pisania - natomiast na naszym blogu znajdziesz całą listę odwiedzonych, z czego większość polecamy :)

 

szerokiej drogi

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ja w latach 2002 - 2004 byłem parę razy w Chorwacji służbowo a nawet raz przejechałem całe Chorwackie wybrzeże  od Makarskiej a ż po Pul póżniej byłem na wyspie Pag i koło Zadaru w Vodicach .Mam jeszcze chwilę czasu na podjęcie decyzji,to zobaczymy gdzie się udam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu pasowałby Ci dopinany daszek do tego przedsionka... Wtedy byłby prawdziwy ful-wypas...

@Commander

U l e w a a a !

Od godz.~23:00 rozpętała się burza z piorunami.

 

Deszcz NIE PADAŁ z góry, tylko w POZIOMIE niesiony siłą wiatru od strony morza.

 

Wszystkie daszki, markizy ... przedsionki FRUWAŁY. Straty będą widoczne w dzień ...

Mój patent na osłone bocznej ściany został zerwany przez wichurę, leży na ziemi.

Teraz jest jeszcze ciemno, wciąż kropi słaby deszczyk.

Kolejna w tym roku próba szczczelności przyczepy wypadła pomyślnie.

Prognoza pogody ...

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Wczoraj wyjechali nasi sąsiedzi ...                                   oglądaliśmy razem finał MŚ w Brazylii ...

 

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że Istria jest zupełnie inna niż "kontynentalna" Chorwacja. Niemniej ma wiele zalet. Wypasione kempingi, fajne widoki i specyficzna włoska atmosfera. Mi się podoba. Co do zatoczek. W zeszłym roku byłem na kempingu Lanterna. Tam takich nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ired,jesteś niezmordowany w swoich relacjach a przy tym bardzo oryginalny .                                                                         Fotografie dotyczące sposobu mocowania koła w    ERIBIE, cenniki, itp. to czysta " fantazja " - przydatna Nam wszystkim.               Masz więcej energii niż nie jeden młodzian. Wielki SZACUN..

           

            Przesyłam pozdrowienia z upalnego Opola .Lucek

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.