Skocz do zawartości
panikleks

Jezioro Powidzkie kempingi

Rekomendowane odpowiedzi

panikleks

Rok temu robilismy rozeznanie bez przyczepy co do kempingow nad jez. Powidzkim.

Najbardziej w oko wpadl mi kemping Przy Wiatraku. Czy ktos z Was tam byl i moze podzielic sie wrazeniami. Czy w okolicy jest sklep do ktorego nie trzeba jechac samochodem?

A moze polecicie cos innego bez rozbrykanej mlodziezy:) Na troche innym etapie jestem obecnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bombel1010

Całkiem fajny kemping jest w Skorzęcinie z tym że sanitariaty nie za ciekawe ;) no i może być dość głośno-zależy od szczęścia,byliśmy tam w zeszłym roku i było ok kemping jest położony z dala od centrum rozrywki młodzieży a zarazem wszędzie jest blisko 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panikleks

Bylismy jeszcze z zapiekanka trzy lata temu w Skorzecinie. Never again:) Tam byla jedna wielka impreza a wrecz spend:)

Dojechalismy tam w nocy i tej samej nocy postanowilismy wyruszyc i przespac sie przy autostradzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bombel1010

ja byłem tam na majówce i na kempingu było ok w nocy cichutko :) 

To może Sieraków ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacenty651

Witam. W zeszłym roku byliśmy na kempingu w Przybrodzinie dwa razy w wakacje . Warunki rewelacja sanitarjaty nowe czyste na plaże bardzo blisko ,rano świeże pieczywo w sklepiku na miejscu ,ceny przystępne za pobyt 4 osoby przyczepa ,samochód przyłącze 50 zł. za dobe .GORĄCO POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
amaran123

Rok temu robilismy rozeznanie bez przyczepy co do kempingow nad jez. Powidzkim.

Najbardziej w oko wpadl mi kemping Przy Wiatraku. Czy ktos z Was tam byl i moze podzielic sie wrazeniami. Czy w okolicy jest sklep do ktorego nie trzeba jechac samochodem?

A moze polecicie cos innego bez rozbrykanej mlodziezy:) Na troche innym etapie jestem obecnie:)

jesteśmy tam co roku pare razy w roku i jest ok sklep 200-250m od kempingu jest też restauracja na kempingu ale raczej zamknięta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wally1978

Witam. W zeszłym roku byliśmy na kempingu w Przybrodzinie dwa razy w wakacje . Warunki rewelacja sanitarjaty nowe czyste na plaże bardzo blisko ,rano świeże pieczywo w sklepiku na miejscu ,ceny przystępne za pobyt 4 osoby przyczepa ,samochód przyłącze 50 zł. za dobe .GORĄCO POLECAM.

Witaj amożesz podać jakieś namiary bliższe , nazwę obiektu dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kozaczki

Witaj amożesz podać jakieś namiary bliższe , nazwę obiektu dzięki

W Przybrodzinie są 2:

http://bryzacamp.prv.pl/

i

http://www.naskarpie-przybrodzin.pl/article/index/129/cennik

W tym drugim był ogólnopolski zlot k.pl. Oprócz problemów z prądem wszystko było OK. Sanitariaty czyste, plaża czysta, woda czysta, do picia też "czysta" była ;) No i pyszne kebaby z budki przy plaży. Ogólnie miło wspominamy to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buggy

W Przybrodzinie są 2:

http://bryzacamp.prv.pl/

i

http://www.naskarpie-przybrodzin.pl/article/index/129/cennik

W tym drugim był ogólnopolski zlot k.pl. Oprócz problemów z prądem wszystko było OK. Sanitariaty czyste, plaża czysta, woda czysta, do picia też "czysta" była ;) No i pyszne kebaby z budki przy plaży. Ogólnie miło wspominamy to miejsce.

wydaje mi się, że to jeden i ten sam kemping...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomala51

Byłem 5 dni pod koniec sierpnia niedziela - czwartek.

I tak.....sanitariaty niby ok ale sprzątane co 3 dni, na polu kilkanaście osób a i tak był syf - do poprawy. Prysznice 5minut - 5 złotych. Porażka.....

Pole lekko zaniedbane, dużo przyłączy prądy, co kawałek dostęp do wody. Sklepik obok pola - ceny grube dość, najlbliższy duży sklep Powidz - 2 km.

Cena 60zł wg mnie zawyżona.

Pole ratuje wg mnie plaża i kąpielisko - bardzo długo płytko, ratownik, idealne dla dzieci. Samo jezioro bardzo czyste.

UWAGA ostrożnie z manewrami bo przez drzewa porastające pole porysowałem sobie przyczepę i ukryszyłem grzybka od wyjścia Trumy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sebka34
Napisano (edytowane)

Teraz tam postawili nowe wc oraz prysznice 

IMG_20180510_214315_01.jpg

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EwaMarek

czy to są Łazienki w Powidzu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kokos1987

Ja mieszkam w okolicy i sam bym się tam w sezonie nie wybrał, główną rzeczą która mnie tam martwi jest to że jest to całkowicie teren otwarty. Do kąpieliska jest blisko ale w weekend jest tam mnóstwo ludzi przyjeżdżających z okolic i tak naprawdę przez pole przechodzą 10 ludzi którzy na polu nie stacjonują co rodzi dość duże ryzyko jeśli chodzi o oddalenie się od przyczepy i nie zostawienie nikogo. Mimo tego że rzadko to robię to tam akurat na noc chyba też bym chował wszystko... meble kempingowe są w cenie i mogą dostać nogi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sebka34
7 godzin temu, kokos1987 napisał:

Ja mieszkam w okolicy i sam bym się tam w sezonie nie wybrał, główną rzeczą która mnie tam martwi jest to że jest to całkowicie teren otwarty. Do kąpieliska jest blisko ale w weekend jest tam mnóstwo ludzi przyjeżdżających z okolic i tak naprawdę przez pole przechodzą 10 ludzi którzy na polu nie stacjonują co rodzi dość duże ryzyko jeśli chodzi o oddalenie się od przyczepy i nie zostawienie nikogo. Mimo tego że rzadko to robię to tam akurat na noc chyba też bym chował wszystko... meble kempingowe są w cenie i mogą dostać nogi...

Kolego powiem delikatnie pieprzysz  głupoty dotyczące kradzieży i kręcących sie z poza pola osób.. Ja od dzieciaka jeżdżę do Powidza bywali różni dzierżawcy lecz nigdy ale to przenigdy nic nikomu nie zginęło. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. a spędzam tam od czerwca do końca września.

Zdjęcie to Dzika plaża z tego roku lecz niestety nie ma na nim pola kempingowego. Co prawda w weekendy bywa głośniej niż w tygodniu lecz na Łazienkach a dzika to zawsze tak z boku i to jej urok 

Serdecznie zapraszam i z pewnością gorąco was przyjmiemy na polu Dzika Plaża 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi