Skocz do zawartości

Jezioro Powidzkie kempingi


panikleks

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, sebka34 napisał:

Kolego powiem delikatnie pieprzysz  głupoty dotyczące kradzieży i kręcących sie z poza pola osób.. Ja od dzieciaka jeżdżę do Powidza bywali różni dzierżawcy lecz nigdy ale to przenigdy nic nikomu nie zginęło. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. a spędzam tam od czerwca do końca września.

Zdjęcie to Dzika plaża z tego roku lecz niestety nie ma na nim pola kempingowego. Co prawda w weekendy bywa głośniej niż w tygodniu lecz na Łazienkach a dzika to zawsze tak z boku i to jej urok 

Serdecznie zapraszam i z pewnością gorąco was przyjmiemy na polu Dzika Plaża 

A czytać umiesz ze zrozumieniem?

Wyczytałeś w moim poście że coś mi ukradli? Napisałem że to są moje obawy (osobiste), a mam je bo jak myślałem o przyczepie, to sam tam spacerowałem i oglądałem inne i nikt nigdy się mną nie zainteresował, to jest pole otwarte. 

Nie wiem czy tam kradną, ale nie było by chyba raczej trudno coś tam ukraść, przy terenie otwartym, i to miałem na myśli.

Ja spędzam tam też sporo czasu, bez przyczepy bo mam tam blisko i nie chce mi się tam pchać...

Sebka34 następnym razem po kolei:

1. Przeczytaj

2. Zrozum

3. Zastanów się

4. Odpisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, sebka34 napisał:

Kokos

A gdzie ja napisałem że Ciebie okradli ?

Z lisami to już tak bywa sama przyroda :)

Napisałeś: "Kolego powiem delikatnie pieprzysz  głupoty dotyczące kradzieży i kręcących sie z poza pola osób."

 Napisałeś to w sposób sugerujący że moja poprzednia wypowiedź dotyczącą kradzieży jest nieprawdą. Ja nie napisałem tam że mnie okradli, tylko że bał bym sie, że mnie okradną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wypłacam z banku kwotę z 0000  lub 00000 to też się boje iść po ulicy.

Moje doświadczenie jest zupełnie inne dotyczące jeziora Powidzkiego ja bynajmniej czuje się tam bezpiecznie 

A poza tym jest tam sprawnie działający monitoring w bardzo dużej rozdzielczości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ja bynajmniej czuje się tam bezpiecznie 

 

Bynajmniej jest partykułą wzmacniającą zaprzeczenie. Wynika więc z tego, że bynajmniej nie czujesz się tam bezpiecznie :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu Wed Jul 04 2018 o 16:17, kalapan napisał:

Dzisiaj w Skorzęcinie - jeszcze coś wolnego jest :DIMG_20180704_143613.thumb.jpg.c38358eca078854ca3f4f07021cd1301.jpgIMG_20180704_134751.thumb.jpg.752c0362c1acbb2613eb9f7b317e3deb.jpg

Dzisiaj pogoda do bani.

Ale od poniedziałku cicho jak nie w Skorzęcinie

PANO_20180711_091013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

Panowie, dajcie namiary na te kempingi,  ostatni raz w Skorzęcinie byłem ponad 20 lat temu, zapewne sporo się zmieniło może kiedyś tam zajadę ;)

To celuj w tygodniu.

W weekend jest tam dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.