Skocz do zawartości

Pojechałem do Bogaczewa obejrzeć przyczepę


starykot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to żadna tajemnica - w grodzisku mazowieckim , namiarów nie pamiętam , ale łatwo wygooglasz 

Pewnie chodzi o to http://www.zel-wod.otomoto.pl/dostawcze-i-ciezarowe

Byłem tam jakieś trzy lata temu. Obsługa bardzo profesjonalna. Stracili na mnie ponad godzinę, a okazałem się tylko oglądaczem :]

Teraz za to, że mnie nie zlali i dokładnie wszystko pokazali, mogę ich polecić z czystym sumieniem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to http://www.zel-wod.otomoto.pl/dostawcze-i-ciezarowe

Byłem tam jakieś trzy lata temu. Obsługa bardzo profesjonalna. Stracili na mnie ponad godzinę, a okazałem się tylko oglądaczem :]

Teraz za to, że mnie nie zlali i dokładnie wszystko pokazali, mogę ich polecić z czystym sumieniem :ok:

 

dokładnie oni - spokojnie , na luzie, i bez zaliczek ani zadatków   :hmm:  , najlepiej zadzwonić i umówić się , bo często plac jest zamknięty a mają firmę 200m dalej i podejda 

 

byłem parę razy , zawsze jako "apacz" i nie czułem żadnego zniecierpliwienia ani niechęci  :yes:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2014‎-‎12‎-‎11 o 09:16, Marek_Bogaczewo napisał:

wiem na jakich oponach powinna poruszać się przyczepa po polskich drogach ale...

...jest też czwarta opcja i właśnie ta miała w tym konkretnym przypadku miejsce:

-przyczepa przyjechała świeżo na plac, została uprzątnięta, urządzenia sprawdzone, sfotografowana i z pobieżnym opisem wystawiona. Jeżeli ktoś nie znalazł  interesujących go informacji w opisie to mógł dopytać telefonicznie lub meilowo a także poprosić o zdjęcie  (nawet opon-obydwóch) -nikogo nie pozastawiam bez odpowiedzi.

OK, Marek nie szukałem zaczepki i nie szukam (piszę na w razie "W" ;) ). Napisałem tylko jak to potrafi widzieć czasem kupujący.

Z drugiej strony, piszesz, że przyczepy sprawdzasz dokładnie aby Twoje słowo było pewne, teraz piszesz, że jest z pobieżnym opisem ale o tym w ogłoszeniach ani słowa :(

Jak zakładam, że opis mówi wszystko o czym sprzedający chce powiedzieć a nie, że najpierw zadzwoń i dopytaj bo może jest coś nie tak. 

Opony to drobnostka i zakładam, że gdybym kupował to aby jechać legalnie dałbyś radę załatwić jakieś oponki 2+2 lub 4x1 i byłoby OK.

Tylko zobacz, Ty dopuszczasz wystawienie ogłoszenia z pobieżnym opisem i ewentualny przyjazd chętnego (przecież nie musi dzwonić, jest plac to jedzie i już), ale już sprawdzenia urządzeń przez niego bez zaliczki nie dopuszczasz. 

Według mnie to nie fair bo sam wymagasz ale od Ciebie już nie można wymagać bez zaliczek. 

Szkoda. 

Niemniej dzięki, że odpisałeś, może kiedyś będzie okazja porozmawiać face to face, zawsze to lepsze niż pisanie postów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.