Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu 2014


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

 

Uwaga ! Uwaga!

Właśnie nadeszła wiosna (gdyby ktoś nie zauważył :] ) A skoro nadeszła, to i nadszedł czas ruszyć w drogę! Tak więc nie przejmując się zbytnio pogodą bo lało jak z cebra, była burza i pioruny chciały nas wystraszyć, ruszyliśmy do Białogóry. Później było już tylko lepiej, piękniej i cudowniej :ok:  Wszystko dzięki mojej Ani  :serce: - Ona zrobiła słońce, pogodę i piękną atmosferę. Dziękuję Ania !

Ja uważam sezon karawaningowy 2014 za otwarty !  :]  :yay:

Był ktoś jeszcze tak odważny ?  

post-109-0-77333700-1395591979_thumb.jpg

post-109-0-73160300-1395592011_thumb.jpg

post-109-0-35796000-1395592036_thumb.jpg

post-109-0-28616100-1395592065_thumb.jpg

post-109-0-88676700-1395592276_thumb.jpg

Edytowane przez Maciej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie :) Też mnie ciągnęło ale czas w weekend zajęty :/ Jadę w maju 1-4 do Chłapowa na Camping Alexa. A w Białogórze też byłem :) Wujek mojej żony ma tam pensjonat :)

Super, że udał Wam się wypad :) Trochę nawet zazdroszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....gdzie jest ta Białogóra?

Janwil –„ białych gór” jest wszędzie pełno , liczy się „rozpoczęcie sezonu” :przyczepa:  i nie przejmuj się złośliwościami Spablo, ani moimi.

Moja „białogóra”  wyglądała tak jak na zdjęciach, a nawet leży w Białce T. więc jest tym bardziej „biało”, od tej „zielonej płaskiej góry” Macieja :winner: .

Wszystkim, którzy  :lol2: „odważnie” rozpoczęli sezon 2014 przypominam, o  :policja:  Viatollu by w gorączce pierwszego wyjazdu nie zapomnieli ćwierkać radośnie na  bramownicach ,jak wiosenne ptaszki.

post-3287-0-15680000-1396166518_thumb.jpg

post-3287-0-52233200-1396166551_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Uwaga!

Właśnie nadeszła wiosna (gdyby ktoś nie zauważył :] ) A skoro nadeszła, to i nadszedł czas ruszyć w drogę! Tak więc nie przejmując się zbytnio pogodą bo lało jak z cebra, była burza i pioruny chciały nas wystraszyć, ruszyliśmy do Białogóry. Później było już tylko lepiej, piękniej i cudowniej :ok:  Wszystko dzięki mojej Ani  :serce: - Ona zrobiła słońce, pogodę i piękną atmosferę. Dziękuję Ania !

Ja uważam sezon karawaningowy 2014 za otwarty !  :]  :yay:

Był ktoś jeszcze tak odważny ?

 

Zazdroszcze i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć :)

Ja nie mogę się doczekać majówki, już tylko miesiąc :yay: Jak na razie to każdy wolny ciepły dzień (a takich w Krakowie na szczęście dużo) wykorzystuje na przygotowania :) hmm przygotowana, umyta itp już dawno, ale zawsze ciągnie by spojrzeć i coś jeszcze poprawić ;)

Jak na razie wykorzystana cepka jako zaplecze przy grilowaniu na podwórku i cały plan co do majówki obmyślany (prawie każdy kilometr z 1200  :przyczepa:   :ok: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo, gdybym nie był leniwy nic by się tu nie działo, a i Ty nie mógłbyś się wykazać. Dziekuję!

Janwil –„ białych gór” jest wszędzie pełno , liczy się „rozpoczęcie sezonu” :przyczepa:  i nie przejmuj się złośliwościami Spablo, ani moimi.

Moja „białogóra”  wyglądała tak jak na zdjęciach, a nawet leży w Białce T. więc jest tym bardziej „biało”, od tej „zielonej płaskiej góry” Macieja :winner: .

Wszystkim, którzy  :lol2: „odważnie” rozpoczęli sezon 2014 przypominam, o  :policja:  Viatollu by w gorączce pierwszego wyjazdu nie zapomnieli ćwierkać radośnie na  bramownicach ,jak wiosenne ptaszki.

Dla Warszawiaka Białogóra brzmi nieco egzotycznie. Zadałem sobie trud żeby zobaczyć że Maciej jest z Wejherowa to i Białogóra raczej nie będzie koło Białołęki, Wołomina, Radzymina, Warki, Konstancina czy Grójca. A może coś podpowie o dojeżdzie, co przy wymiarach mojej TEC 560 K1 jest istotne.

A Spablo jest pożyteczny, ma taki twórczy styl. Razem kupowaliśmy holownik do cepki DMC 1500 kg bez Viatolla i z kat B.

I kupiliśmy!  http://forum.karawaning.pl/topic/15727-poszukiwania-holownika-1995-2000kg-dmc-janwil/

I jak tu się gniewać, jak to sama słodycz!

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Uwaga ! Uwaga!

Właśnie nadeszła wiosna (gdyby ktoś nie zauważył :] ) A skoro nadeszła, to i nadszedł czas ruszyć w drogę! Tak więc nie przejmując się zbytnio pogodą bo lało jak z cebra, była burza i pioruny chciały nas wystraszyć, ruszyliśmy do Białogóry. Później było już tylko lepiej, piękniej i cudowniej :ok:  Wszystko dzięki mojej Ani  :serce: - Ona zrobiła słońce, pogodę i piękną atmosferę. Dziękuję Ania !

Ja uważam sezon karawaningowy 2014 za otwarty !  :]  :yay:

Był ktoś jeszcze tak odważny ?  

 

Trochę niedyskretnie pytam ale to ważne.

Czy ta Inauguracja sezonu kampingowego była z noclegiem w cepce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janwil

Przed domem namydlij a tu < płukanie tylko wodą ze wszystkich ston

Cytując Speedy /post #17/ ,,No rozłożyłeś mnie tym tekstem na łopatki:)))" szczególnie słowem podświetlonym ,,tu". Co za kapitalna zwięzłość Twojego stylu, jaka skuteczność. Gratuluję! 2 literki i wszystko jasne, rekord świata. Tak krótka jest tylko długa rzeka w Rosji, Ob się nazywa...

Tak blisko, po drodze z domu do cepki na działce. 

Ech, najciemniej ,,pod latarnią".

Na usprawiedliwienie mam, że prawdopodobnie nie każda myjnia umyje cepkę TEC 560 K1 /wymiary 7,50 x 2,55 m/ A myjnia Przyczółkowa 304? Sprawdzimy. Dziękuję!

Ired pozdrawiam, kiedy rozpoczynasz sezon? 

Edytowane przez Spablo1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.