Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

Ziomuś bardzo ładnie się spisał, ale żeby nie ostygł w zapale organizacyjnym - proponuję urobić Go w organizację nowego spotkania, pod koniec maja :]

Teraz Trafki kolej.....słyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ziomuś bardzo ładnie się spisał, ale żeby nie ostygł w zapale organizacyjnym - proponuję urobić Go w organizację nowego spotkania, pod koniec maja :]

 

widzę że Wuja 3dni dochodził do siebie po nocnym maratonie :hehe:

 

Dziękujemy Wszystkim za spotkanie, Krisowi za organizację, a Adamowi za gościnę :yes:

Do zobaczenia, mam nadzieje że wcześniej niż w czerwcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sprawdziłam swój kalendarzyk i pierwsza sobota pracująca dopiero 7 czerwca :yay: A z dobrze poinformowanego źródła wiem,że nasz DJ powiększa swoją dyskografię :hop1:

Edytowane przez Naevia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my również dziękujemy za spotkanko i czekamy na kolejne , Kris się spisał na medal tak samo jak Adaśko - baraninka, kapustka :slina: i inne dobroci to nic innego jak aaaaallllleeeeellllllluuuuuujjjjjjjaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sprawdziłam swój kalendarzyk i pierwsza sobota pracująca dopiero 7 czerwca :yay: A z dobrze poinformowanego źródła wiem,że nasz DJ powiększa swoją dyskografię :hop1:

 

Nic nie musi powiększać, ważne tylko żeby na laurach nie spoczął. Myślę, że ma już zaklepaną fuchę DJ-a :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wściekli się chyba z tym ,,Alleluja,, kto to widział tak ryczeć? :]  , a Irkowi wcale nie ma czego zazdrościć . On tam pojechał do pracy , a nie na wczasy -społeczeństwo doniosło, że grabi plażę pod Niceą, 5 km. w jedna i 5 km. w druga stronę

 

Aaaa Krixos, na następnym spotkaniu Leo Cohen ma być :tuk:

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wściekli się chyba z tym ,,Alleluja,, kto to widział tak ryczeć? :]  , a Irkowi wcale nie ma czego zazdrościć . On tam pojechał do pracy , a nie na wczasy -społeczeństwo doniosło, że grabi plażę pod Niceą, 5 km. w jedna i 5 km. w druga stronę

 

Aaaa Krixos, na następnym spotkaniu Leo Cohen ma być :tuk:

Jak to nie ma czego zazdrościć, robota na świeżym powietrzu, spokojna, widoki piękne i jeszcze jakieś ojro do kieszeni wpadnie. Ja bym się zamienił :)

 

Cohen już spakowany , śmiało zamawiać co tam jeszcze chcecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd do Rumcajsówki był naszym strzałem w dziesiątkę !

 

Piękna okolica, czyste powietrze, źródlana woda i wspaniali ludzie. Czego pragnąć więcej ?

Bardzo dziękujemy za to spotkanie ! Za spotkanie dzięki któremu mieliśmy okazje odkryć nieznany nam region, a  przede wszystkim poznać tak fajną ekipę ! Dziękujemy za miłe przyjęcie, za wędrówki, za emocje na Popradzie, za ból brzucha i łzy płynące ze śmiechu (Trafko  :winner: ), za baranka(i), kapustę, za tańce i co tam jeszcze pod wiatą... ;) 

 

Mamy nadzieję, że jeszcze pobiesiadujemy, bo warto w takim gronie być !

 

 

Pozdrawiamy: Kasia, Tomek, Ola i Erwin  :banan:

 

Ps: Na prośbę syna gorące pozdrowienia dla Szymona.Wciąż pyta kiedy pojedziemy "pypetą" do Szymona...

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd do Rumcajsówki był naszym strzałem w dziesiątkę !

 

Piękna okolica, czyste powietrze, źródlana woda i wspaniali ludzie. Czego pragnąć więcej ?

Bardzo dziękujemy za to spotkanie ! Za spotkanie dzięki któremu mieliśmy okazje odkryć nieznany nam region, a  przede wszystkim poznać tak fajną ekipę ! Dziękujemy za miłe przyjęcie, za wędrówki, za emocje na Popradzie, za ból brzucha i łzy płynące ze śmiechu (Trafko  :winner: ), za baranka(i), kapustę, za tańce i co tam jeszcze pod wiatą... ;) 

 

Mamy nadzieję, że jeszcze pobiesiadujemy, bo warto w takim gronie być !

 

 

Pozdrawiamy: Kasia, Tomek, Ola i Erwin  :banan:

 

Ps: Na prośbę syna gorące pozdrowienia dla Szymona.Wciąż pyta kiedy pojedziemy "pypetą" do Szymona...

Tomaszku, super że Was poznaliśmy :przytul: . Obyśmy się jeszcze spotkali w terenie. Jeżeli Erwin chce przyjechać do naszego Szymona to zapraszamy do Krakowa :drive: !!! Nie koniecznie "pypetą"... :) 

 

Potwierdziły się te Legendy krążące o nas?? :hmm::ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.