Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziekujemy wszystkim za wspaniały wspólny pobyt. Żal bylo się z Wami wszystkimi rozstawać.Dawno się tak dobrze nie wybawiłam.Wszystkie spotkania w tym gronie są fantastyczne i już nie mogę się doczekać nastepnego . Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już w domku, przyczepa odstawiona i nadrabiam właśnie spożycie piwne. Było extra, wielkie dzięki Wam Wszystkim. Myślę że z każdym wyjazdem będziemy się integrować bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od godziny w domu. Fajnie było ale się skończyło  :( Wszystkim dziękujemy za miłe towarzystwo a organizatorom za skuteczne zaangażowanie :) .

Do zobaczenia na następnych spotkaniach :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy .... Wielkie dzięki dla starych wyjadaczy i nowo poznanych załóg!! Impreza była przednia, oby więcej takich spotkań   w takim towarzystwie!! :gitara:  Podziękowania dla Adasia za opiekę :policja:  nad nami .Co złego to.. :hmm:

  aaaaleluuuuuuuuuuuujaaaa, aaaleluuuuuuuujaaaaaa.... :):ok:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaleluuuuuuuuuuuujaaaa, aaaleluuuuuuuujaaaaaa.... :):ok:   

widzę że już w pracy

wczoraj to nawet kompa w domu nie odpalałem , relax był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wygląda przyjazd z psiakiem?? Chcemy tam jechać na boże ciało :)

Spokojnie . Jeżeli Twoje pieski nie są agresywne i lubią koty, bierz je śmiało i śmigaj to Rumcajsówki !

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My co prawda w domu od soboty wieczora , ale myślami i wspomnieniami dalej jesteśmy w Rumcajsówce z Jolkami i Józkami . :yay:

Takich spotkań się nie zapomina i koniecznie trzeba zrobić powtórkę jeszcze przed Bożym Ciałem  . :blagac: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za wspaniale spędzony czas. Ja jeszcze dochodzę do siebie i staram się odzyskać głos. Popieram Wniosek Marcina, żeby nie czekać i jak najszybciej zorganizować kolejne spotkanie

Edytowane przez Krixos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Majówka, majówka i po majówce !!!

 

Dziękujemy wszystkim  "Jolkom  i Józefom "  za wszystko :brawo: !!!   za miłe towarzystwo  !!!  dziękujemy   za niesamowitą atmosferę !!!. 

 Bania u cygana jak  najbardziej  udana !!!   

A na koniec  aaaaleluuuuuuuuuuuujaaaa, aaaleluuuuuuuujaaaaaa    .!!!.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Majówka, majówka i po majówce !!!
 
Dziękujemy wszystkim  "Jolkom  i Józefom "  za wszystko :brawo: !!!   za miłe towarzystwo  !!!  dziękujemy   za niesamowitą atmosferę !!!. 
 Bania u cygana jak  najbardziej  udana !!!   
A na koniec  aaaaleluuuuuuuuuuuujaaaa, aaaleluuuuuuuujaaaaaa    .!!!.
 

 

Pamiętaj że "bramówka" :nono: jest u mnie w cepce . Do skonsumowania na najbliższym wspólnym z Wami biesiadowaniu!! :gitara:

aaaaleluuuuuuuuuuuujaaaa, aaaleluuuuuuuujaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Wszystkim za mile spędzone chwile.

Oczywiście szczególne podziękowania dla Krisio za podjęcie trudu organizacji spotkania oraz Adama za superowe podejście do odwiedzających jego pole kampingowe - oby więcej takich właścieli kempingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.