Skocz do zawartości

VII Majówka - Sława 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim.

Czy jest jakieś ograniczenie czasowe, termin do którego można się zgłaszać?

Chcielibyśmy się dołączyć ale dopiero po Wielkanocy będziemy wiedzieć jak z pracą itd....

Pozdrawiam serdecznie

Witaj (kolego , koleżanko  ??? ...... brak danych :swieca:  ) - w którymś poście napisałem , że najlepiej do 28.04 gdyż muszę przesłać listę do Dyr. ośrodka w celu weryfikacji majówkowiczów (zniżki ) . Dlatego  proszę o podejmowanie decyzji o przyjeździe do tego terminu . Pozdrawiam  :]

Witam serdecznie z ogromną przyjemnością proszę o dopisanie 1+1 malutki2011

rzecz jasna zamawiam naklejeczkę :-)

Hej Tomek.a spirytusik załatwiłeś????

Witam również bardzo serdecznie i również z ogromną przyjemnością zapisuję  :]

ps. a kolega na spirytusik nie jest troszkę za "malutki" ???  :hmm: ............ rocznik 2011 - 3 latka a już  :pub: ........ co za czasy  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak to mówią święta święta i po świętach !!!

Przypominam , że do Majówki został praktycznie tydzień - ostateczny termin zapisów do 28.04 (jest to zarazem pierwszy dzień przyjazdów ).

Niestety na majówkę nie może przyjechać GURU pochodów pierwszomajowych (Świstak - Arek  :'(  ) dla tego będziemy musieli poradzić sobie sami !!!

Nakładam zatem "obowiązek" na każdego Majówkowicza przygotowania na pochód (flag państwowych , swoich lokalnych , haseł "pochodowych" (najlepiej na starych prześcieradłach ) - muszą być z jajem czyli żartobliwe dot. minionych czasów z pochodami związanych ) - jeśli mają być przebierańcy to jak najbardziej (księża , lekarze , pielęgniarki itd. itd.) . Na pochód jest załatwiona "szczekaczka" ale nie ma "szczekacza" czyli przewodnika (zawsze był Świstak) . Jeśli jest wśród Was ktoś kto z jajem (czyli jajcarz ) poprowadzi pochód ma u mnie :hmm: ..................  :calus:  (znając swoją gębę nikt nie odbierze nagrody  :oslabiony: ) ..........  :] .

To na razie tyle z wiadomości "duszpasterskich"  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie zasmuciłeś informacją że nie będzie Świstaka. Mam nadzieję że znajdzie się "godny" zastępca. Ja szykuję kilka plakatów z tamtych lat naklejonych na sklejkę na długim kiju. Filip85-87 czy takie klimaty mogą być?? :)

post-10171-0-45197000-1398102125_thumb.jpg

post-10171-0-20718300-1398102133.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle Robercie, będę... ale jak wiesz mój zestaw wymaga pogody bez opadów... tym uzależniam... pozdrawiam

Pietrek - wiem ale i Ty wiesz , że jakby co to u mnie masz przystań - Pozdrawiam , czekam i oczywiście ZAPISUJĘ :]  

Bardzo mnie zasmuciłeś informacją że nie będzie Świstaka. Mam nadzieję że znajdzie się "godny" zastępca. Ja szykuję kilka plakatów z tamtych lat naklejonych na sklejkę na długim kiju. Filip85-87 czy takie klimaty mogą być?? :)

Też jestem smutny ale cóż - samo życie . 

Oczywiście takie plakaciki jak najbardziej - o to chodzi ( z jajcem  :hmm: ...... jakoś tak świątecznie zabrzmiało  :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Czytam i czytam i też się zdecydowałem. Poproszę 2 + 1 (7 lat) oraz komplet naklejek ;)

Jaki jeszcze informacje potrzebne?

Witam ! W sumie podałeś wszystkie może jeszcze ........  :hmm: ........................ czy dużo pijesz  :-] .................. taki tam żarcik organizatora - oczywiście zapisuję  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacji część  dalsza - naklejki są już do mnie wysłane - ustalona cena 2zł za sztukę . Najświeższa wiadomość od Dyr. ośrodka - oprócz  zwyczajowych patroli Policji i Straży Miejskiej będzie jeszcze ochrona na ośrodku  :swieca:  ........................ strach będzie po piwo sięgnąć bo od  razu przy nodze jakiś patrol stanie - w końcu miejsce publiczne .... :lol:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie jeszcze ochrona na ośrodku  :swieca:  ........................ strach będzie po piwo sięgnąć bo od  razu przy nodze jakiś patrol stanie - w końcu miejsce publiczne .... :lol:   

 

miałem okazaję widzieć działanie ochorny(nie w Sławie) i wyglądało to mniejwiecej tak:

 

KOWALSKI: mogę?

OCHRONA:  :nono:  :nono:  :nono:  

KOWALSKI:  :piwko:  :piwko:  :piwko:

OCHORONA:  :hmm:  :hmm:  :hmm: .  :piwko:  :piwko:  :piwko:

KOWALSKI: mogę?

OCHRONA.  :thank:  :thank:  :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazaję widzieć działanie ochorny(nie w Sławie) i wyglądało to mniejwiecej tak:

 

KOWALSKI: mogę?

OCHRONA:  :nono:  :nono:  :nono:  

KOWALSKI:  :piwko:  :piwko:  :piwko:

OCHORONA:  :hmm:  :hmm:  :hmm: .  :piwko:  :piwko:  :piwko:

KOWALSKI: mogę?

OCHRONA.  :thank:  :thank:  :thank:

Ja myślę , że w Sławie ochrona będzie bardziej dbała o to coby nam się z "kufluf" piwo nie wylało  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.