Skocz do zawartości

VII Majówka - Sława 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Filipku już wiemy, że będziemy :), prosimy o dopisanie naszej załogi 2+1 (dziecko 9 lat), prosimy o dwie naklejeczki.

No panie w końcu  :klotnia:  . No żebym już musiał w nerwy wpadać  :krzykacz: bo se bryczke sprzedał i nie ma czym "dociągnąć" do Sławy . Kurde "ręcyma " się ciągnie w takiej sytuacji . Zobaczysz powiem ojcu . ............. :krzykacz: ........................................... No dobra zapisuję :foch: ..................................................................... :-]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko jasne...

 

witam,chcielibyśmy dopisać się do listy na majówkę w Sławie - 2 osoby + 2-letnie dziecko. 

pozdrawiam

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś szwagrowi nie wyszło - nowy na forum, będzie szkolenie z użytkowania forum :)  Póki co klak1 prosi o dopisanie do listy 2 osoby dorosłe + 2-letnie dziecko.

Dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś szwagrowi nie wyszło - nowy na forum, będzie szkolenie z użytkowania forum :)  Póki co klak1 prosi o dopisanie do listy 2 osoby dorosłe + 2-letnie dziecko.

Dziękuję i pozdrawiam 

Faktem jest , że gościu walnął ponownie reklamę imprezy :look: .  terrino szczerze to ( a znamy się "bardzo dobrze"  :hmm:  - znaczy z poprzedniej majówki  :] ) ja bym się "śwagrem" za bardzo nie chwalił  :oslabiony: ( chyba , że go kochosz jak "rodzonego"). Na pierwszą Majówkę zaprosiłem swojego "rodzonego" śwagra i powiem ci - sam dym. Nie dosyć , że se pomyślał , że se pochleje a przeca my "karawaningowce" RACZEJ nie pijemy  :hmm: ....... to jeszcze po 20 latach znajomości chciał ze mną POGADAĆ ................... jakbym z nim wcześniej nie gadał  :swieca: - kurna ...... sam kłopot  :krzykacz: .............................. no ale " śwagier" to jednak rodzina - ZAPISUJĘ  :lol:

ps. mam nadzieję , że "śwagier" nie jest duży i ma poczucie humoru - pozdrawiam i do zobaczyska  :-]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śwagier jest średnio duży, ale jeszcze rośnie:)) W Sławie był w zeszłym roku, ale bez przyczepy - i wie, że tam się nie pije prawie wcale. Niestety nie wiem jak edytować swój post z dłuuugim cytatem i zostanie jak jest. 

ps. chciałbym jeszcze zamówić nalepkę karawaning.pl, może odebrałbym ją osobiście w Słąwie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śwagier jest średnio duży, ale jeszcze rośnie:)) W Sławie był w zeszłym roku, ale bez przyczepy - i wie, że tam się nie pije prawie wcale. Niestety nie wiem jak edytować swój post z dłuuugim cytatem i zostanie jak jest. 

ps. chciałbym jeszcze zamówić nalepkę karawaning.pl, może odebrałbym ją osobiście w Słąwie:))

O mamuńciu .....średnio duży  :look: . Nie jest dobrze - ja to zawsze w "cóś" wdepne  :pad: . 

OCZYWIŚCIE kolego naklejeczka będzie dla ciebie a druga ode mnie gratis za "cierpienia" z mojego powodu  :-]

ps. przypominam jakby co - regulamin Majówki zabrania  :tuk:  :boks:  :klotnia:  :zlo:  :pupa:  w stronę organizatora !!! ....................  :swieca: ................... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

Czy jest jakieś ograniczenie czasowe, termin do którego można się zgłaszać?

Chcielibyśmy się dołączyć ale dopiero po Wielkanocy będziemy wiedzieć jak z pracą itd....

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie z ogromną przyjemnością proszę o dopisanie 1+1 malutki2011


Witam serdecznie z ogromną przyjemnością proszę o dopisanie 1+1 malutki2011

rzecz jasna zamawiam naklejeczkę :-)


Witam nas też proszę dopisać

tomekj 1+1

Hej Tomek.a spirytusik załatwiłeś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.