Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A może byliby chętni sami panowie na Jezierzyce w tą sobotę do niedzieli?

Moja wątroba może tego nie przeżyć, i mam budę w trzebieży :-)

UWAGA !!!

 

Dzwoniłem do Trzebieży do kierowniczki ośrodka i dowiedziałem się, że w terminie 5-7 września całe pole jest zarezerwowane dla firmy KFC robią tam imprezę integracyjną.

 

Ja myślę, że termin 5-7 jest bardzo dobry i trzeba poszukać innego miejsca. Lista jest 5 - załogowa, może jeszcze ktoś się dołączy.

Ktoś zna miejsce z dobrym placem zabaw?

 

Może gdzieś nad morzem - prognozy takie ok 20-23 st. wg pogodynki. 

 

 

Jeżeli zmienimy termin na 29-31 sierpnia to pole przyjmuje i po rozmowie z Panią kierownik koszt ogniska będzie po stronie OSIR.

Termin dla mnie bez znaczenia ........ i tak do końca sezonu raczej nie będę ruszał budy z pola w trzebieży - nie chce mi się składać i rozkładać tej graciarni. Ruszę się z trzebieży chyba po weekendzie "zlotowym" i wtedy zjadę do domu.

Generalnie nie przejmował bym się  imprezą KFC bo jak przewieziemy sprzęt wcześniej to nas przecież nie wyrzucą :-)

 

Pole w nowym warpnie może i ładne ale pełno psów (przynajmniej tak było jak podjechałem na rekonesans) i 20 km dalej. Osobiście średnio mi przypadło do gustu bo ścieżki wysypane kamieniem i wszędzie daleko. Niewątpliwą zaletą jest miejsce ogniskowe ze stałymi ławkami ............ ale do nowego warpna raczej nie pojadę bo mam lenia na składanie i rozkładanie budy :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole w Trzebiezy wielkie nie jest, ale nasza grupa poki co tez nie. Moze rzeczywiscie lepiej byloby trzymac sie miejscowki. Najwazniejsze w koncu, to sie spotkac. Ja jestem za Trzebieza. Moja budka zreszta juz tam I tak stoi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam stoicie to proszę podpytajcie w recepcji o ten weekend 5-7 czy nas wpuszczą ja muszę mieć w 100% pewność.

Wy macie miejscówkę a ja nie stanę przecież pod płotem.

My trzymamy ten weekend na spotkanie z Wami. W II połowie września odstawiam budką do garażu na zimę.

 

Jak mi powiedziano w rozmowie tel. to KFC robi spotkanie na 300- 350 osób. Pewnie 150 śpi w domkach a co z resztą?

Znam to miejsce i wie, że impreza będzie na placu za polem w namiotach zaplecze sanitarne na polu - spokoju tam nie zaznamy.

 

Na ten weekend 29-31 ja pojadę z rodzinką do Pustkowa na pole "Przy Morzu" a w Pobierowie jest Święto Pobierowa. No, chyba że wyjdzie coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie 05 jest impreza bodajże KFC (słyszałem o 300 osobach) i nawet nastąpił atak ze strony kierownictwa żebyśmy budy przestawili bo kfc wynajęło całe place ............ już wie czemu "stacjonarni" kiszą się na trzecim placu :-)

Będę się przestawiał w przyszły weekend, tylko tak sobie kombinuje że chyba już do domu bo średnio mi się chce składać i rozkładać przedsionek żeby budę przestawić o 50 metrów. W piatek nie ma co przyjeżdżać bo będzie impreza kfc, a znowu tylko na sobotę i niedzielę to jakoś tak średnio mi się chce ............ trzeba temat przemyśleć. 

Pobierowo nie jest takim złym pomysłem tylko troszkę daleko, dla mnie trzebież była idealna właśnie od strony logistycznej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do wpisu Tomka - rozważałem to Nowe Warpno dawno tam nie byłem.

Znacie może jakieś inne miejscówki z atrakcjami dla małolatów?

 

Można zorganizować zawody w grzybobraniu.

Szukajmy miejsca! A może w kierunku Chojny, Morynia tam jeszcze nie byłem. Znacie coś?

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeżeli idzie o Trzebież - to nie pierwszy raz kiedy się okazuje, że pole jest zajęte - nie zamieszczają żadnych informacji na stronie (wszelkie inf. przechowuje w głowie kierownictwo) - a jeżeli idzie o przestawianie przyczep zostawionych "stacjonarnie"  - to również z pola oznaczonego tzw. 3 - kazano przestawiać przyczepy na parking, gdyż ktoś robił jakąś integrację.  

 

Jak ktoś ma jakąś ciekawa propozycję zakończenia sezonu niech daje znać.

 

Ja aktualnie jestem stacjonarnie w Nowym Warpnie, więc jakby były jakieś pyt. o tym kempingu to proszę bardzo.

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Trzeba kręcić to Nowe Warpno, bo inaczej wogóle się nie spotkamy.

Tomku - prośba do Ciebie (rozeznaj się co do jakiś atrakcji regionu)

 

Zrobimy zawody w grzybobraniu

 

Pozdrawiam Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co tam robić w nowym warpnie z dzieciakami ? Wszędzie straszenie daleko z pola. 

Może jakiś temat ze spływem kajakowym ........... cały czas kusi mnie żeby popływać w tym roku z dzieciakami (tylko nei po zalewie szczecińskim) ";-)

można wybrać coś w biegu regi jakieś pole nad morzem lub ewentualnie u matiego w starej korytnicy i spłynąć Korytnicę. 


A może to co Radek proponował ........... do Mrzeżyna i Regę dolny kawałek zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W Mrzeżynie i spływ Regą do Stanicy taki lekki rodzinny odcinek.

         

2. Szukajmy atrakcji dla dzieciaków - dla moich spływ ok a jak zapatruje się reszta?

 

 

 

ps. Szkoda tej Trzebieży.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do atrakcyjności regionu Nowego Warpna kilka informacji:

- Nowe Warpno faktycznie jest niewielką miejscowością, więc szukanie rozrywek graniczy z cudem,

- oprócz spaceru, rowerów i ogniska (ewentualnie grzybki i jagody) można zaproponować przepłynięcie z Nowego Warpna do Altwarp:

Szczegóły przeprawy realizowanej przez Spatium24 http://www.spatium24.com/, ewentualnie wycieczka po zatoce

 

PRZEWOZY NOWE WARPNO - ALTWARP txtheader_bullet.gif?template=av-223&col

 

 

 

WASSER TAXI

PRZEWOZY ŁODZIĄ MOTOROWĄ

osoby, rowery/ Personen, Fahrrader



CENNIK / PREISE
(w 1 stronę / Einzelfahrt)

NOWE WARPNO  -  ALTWARP

3 Euro / person; 3 Euro / fahrrad 
13 PLN / osoba; 13 PLN / rower 

NOWE WARPNO  -  KAMMINKE

600 zł / max 5 osób / 150 Euro / max 5 personen

NOWE WARPNO  -  RIETH    

4
00 zł / max 5 osób / 100 Euro / max 5 personen
 


ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA GODZINĘ - zawieziemy lub przyjedziemy po Ciebie
+ 48 784 684 002

+ 48 506 011 052  



WYCIECZKA PO ZATOCE - JEZIORZE
krajobrazowa przejażdżka łodzią po zatoce / jeziorze Nowowarpieńskim
(max. 6 osóB) ze sternikiem  


MOTORBOOTAUSFLÜGE MIT STEUERMANN

~0,5 h - 120,00 z ł - 30,00 Euro 

przepiekne widoki, wspaniały wypoczynek na wodzie

 
WYNAJEM / WYPOżYCZENIE ŁODZI MOTOROWEJ Z SILNIKIEM 

50 euro / dzień / Tag  (8.00-20.00)
200 euro / 5 dni / 5 Tage
kaucja / Kaution - 250 euro

+ paliwo / benzin

wyposażenie łodzi:
5 kamizelek asekuracyjnych, wiosło drewniane, bosak, koło ratunkowe



WYPOżYCZENIE KAJAKA 2-os.

13 zł / 3 euro /  h  
60 zł/ 15 euro /  dzień / Tag 
 (8.00-20.00)

wyposażenie łodzi:
2 kamizelki asekuracyjne, wiosło drewniane

 

 

Dla dzieciaków pozostaje rozrywka w postaci placu zabaw na terenie kempingu. Jest też możliwość wypożyczenia rowerów wodnych - jest tylko jedno ale.......................często są na zalewie silne wiatry uniemożliwiające korzystanie z uroków wody (wiatr + fale = pedałujesz i stoisz w miejscu). 

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz która przychodzi mi do głowy to www.podgrodzie.pl

Możliwość zorganizowania Painbolla przez Centrum Edukacji Podgrodzie

Z nowego Warpna do Podgrodzia jest około 3 km.

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nowe warpno nam zostanie. Mnie tylko odstrasza brak  ścieżek rowerowych dla moich dzieciaków i w okolicy kempingu same pustki ........... nie ma lodziarni, wypożyczalni qadow itp ......... :-)

Ale może jakoś damy rade ...............

 

Tomek ile kasuje cie za stanie pustej budy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.