Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

To może drugie spotkanie w trzebieży ............. :-)

Mi pasuje bo mam tam budę na stałe w te wakacje. - ceny są rozsądne (20zł osobo/doba) Węzeł sanitarny niezły. Kiepsko z prądem bo trzeba się podpisnać "gdziekolwiek". Knajpa za płotem , do plaży 70 metrów. Do basenu 300 metrów. Mozna wynająć zadaszoną grilownię i/lub saunę 10 osobową (podobno 50zł godzina za całą saunę). 

pogoda w trzebieży: http://83.19.186.220/

 

cennik: http://www.osirpolice.pl/cennik2014.pdf

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wątek rozpocząłem w Zachodniopomorskiej grupie karawaningowej, żeby było w 1 miejscu, w związku z powyższym wpisem Maćka:

Witam ponownie, wracając do kolejnego spotkania Baltim-u daję propozycję - pod dyskusję spotkania np. we wrześniu, któryś z weekendów.

Spotkanie na rozpoczęcie sezonu było, więc dobrze by było się spotkać i na zakończenie.

Miejsce: Trzebież - Camping Osir Police.

http://www.osir.poli...gce/oferta.html

http://www.osirpolice.pl/3obiekt3.php

Odległość od Szczecina - ok 30 km.

Koszty - 20 zł/dobę/osoba. (w cenie wliczone jest wszystko, tj. prąd, postój, samochód itp.)

Atrakcje: place zabaw zbudowane w zeszłym roku, deptak, ścieżka rowerowa, siłownia na dworze, skatepark, deptak wzdłuż zalewu, otwarty basen, sauna itd.

Na kempingu jest możliwość zrobienia ogniska - jak się nie mylę, to drewno na ognisko to koszt. 25 zł. (do zorganizowania "ściepa").

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby trochę sprecyzować szczegóły spotkania, proponuję pierwszy tydzień września (największe prawdopodobieństwo, że będzie ciepło, poza tym ci co maja dzieci w wieku szkolnym nie będą jeszcze w pełni rozkręceni obowiązkami edukacyjnymi, więc można w weekendzik poszaleć), tj.:

Spotkanie w Trzebieży - kemping OSiR Trzebież ul. Leśna 15

Termin: 5.09 - 7.09.2014

 

Dojazd: po wjechaniu do Trzebieży od strony Polic (Jasienicy), należy kierować się do centrum Trzebieży po przejechaniu torów kolejowych, na pierwszym dużym skrzyżowaniu jedziemy w prawo (w lewo jest skręt - kont prosty na Nowe Warpno - duży znak), dalej trzymamy się  lewej strony (zaraz jest kolejny rozjazd), będzie kościół, trzeba go mieć po prawej stronie. Po około 500 metrach będą kierunkowskazy na restaurację Delfin, należy się nimi kierować, po minięciu restauracji jedziemy cały czas prosto dojeżdżając na Camping, który jest na końcu ślepej ulicy z polbruku biegnącej wzdłuż zalewu. Na polbruku są progi zwalniające, dosyć wysokie, więc proszę powoli je pokonywać.

 

Na Campingu nie ma rozlokowanych skrzynek prądowych, w związku z powyższym trzeba się ulokować w pobliżu budynków socjalnych - toalety, bądź wiaty znajdującej się obok ogniska - tam jest podłączenie do prądu. Osoby posiadające długi kabel będą miały oczywiście większe pole do manewru. Wskazane jest posiadanie "złodziejki" - gniazdek jest niewiele, więc trzeba sobie jakoś radzić.

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

 

Otwieram zatem listę:

1) TomekKnaus - 2 + 2 (Martyna 5,5, Franek 2,5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby trochę sprecyzować szczegóły spotkania, proponuję pierwszy tydzień września (największe prawdopodobieństwo, że będzie ciepło, poza tym ci co maja dzieci w wieku szkolnym nie będą jeszcze w pełni rozkręceni obowiązkami edukacyjnymi, więc można w weekendzik poszaleć), tj.:

Spotkanie w Trzebieży - kemping OSiR Trzebież ul. Leśna 15

Termin: 5.09 - 7.09.2014

 

Dojazd: po wjechaniu do Trzebieży od strony Polic (Jasienicy), należy kierować się do centrum Trzebieży po przejechaniu torów kolejowych, na pierwszym dużym skrzyżowaniu jedziemy w prawo (w lewo jest skręt - kont prosty na Nowe Warpno - duży znak), dalej trzymamy się  lewej strony (zaraz jest kolejny rozjazd), będzie kościół, trzeba go mieć po prawej stronie. Po około 500 metrach będą kierunkowskazy na restaurację Delfin, należy się nimi kierować, po minięciu restauracji jedziemy cały czas prosto dojeżdżając na Camping, który jest na końcu ślepej ulicy z polbruku biegnącej wzdłuż zalewu. Na polbruku są progi zwalniające, dosyć wysokie, więc proszę powoli je pokonywać.

 

Na Campingu nie ma rozlokowanych skrzynek prądowych, w związku z powyższym trzeba się ulokować w pobliżu budynków socjalnych - toalety, bądź wiaty znajdującej się obok ogniska - tam jest podłączenie do prądu. Osoby posiadające długi kabel będą miały oczywiście większe pole do manewru. Wskazane jest posiadanie "złodziejki" - gniazdek jest niewiele, więc trzeba sobie jakoś radzić.

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

 

Otwieram zatem listę:

1) TomekKnaus - 2 + 2 (Martyna 5,5, Franek 2,5)

W opisie dojazdu wdał się chochlik kont prosty = kąt prosty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Właśnie wróciliśmy z urlopu 19 dni w m. Swornegacie - wypas.

 

Widzę, że szykuje się kolejne spotkanie grypy "Balteam"   :ok: więc się dopisujemy. :yay:

 

Radek Asia + Barek i Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista spotkania w Trzebieży (5 - 7.09.14 r.):

 

1) TomekKnaus - 2 + 2 (Martyna 5,5, Franek 2,5),

2) Macieku - 2 + 2 (Adam 7, Ewa 5,5),

3) Liwiusz 333,

4) Radek P - 2 + 2 (Barek, Mikołaj),

5) Filjoo - 2 + 1 (Bruno 4),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

 

Dzwoniłem do Trzebieży do kierowniczki ośrodka i dowiedziałem się, że w terminie 5-7 września całe pole jest zarezerwowane dla firmy KFC robią tam imprezę integracyjną.

 

Ja myślę, że termin 5-7 jest bardzo dobry i trzeba poszukać innego miejsca. Lista jest 5 - załogowa, może jeszcze ktoś się dołączy.

Ktoś zna miejsce z dobrym placem zabaw?

 

Może gdzieś nad morzem - prognozy takie ok 20-23 st. wg pogodynki. 

 

 

Jeżeli zmienimy termin na 29-31 sierpnia to pole przyjmuje i po rozmowie z Panią kierownik koszt ogniska będzie po stronie OSIR.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOOOOO to się porobiło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety w Trzebieży często tak jest, informują że cały camping jest wynajęty dla kogoś a okazuje się, że jest impreza zakładowa gdzie na wspólne ognisko przychodzi 10 osób.

 

To może Nowe Warpno - otwarty nowy camping na ul. Słonecznej - 2 tyg. temu ?????

Byłem na nim, sprawdziłem i polecam.

Koszt pobytu - przyczepa (niezależnie od osób 40zł), samochód 5 zł, prąd 1,5 zł /1 kW.

Wszystko nowe, na terenie bar, plaża, plac zabaw.

Nie mają strony internetowej - może jak uda mi się to umieszczę w przyszłym tyg. zdjęcia.

 

Temat pod dyskusję :)

 

TomekKnaus

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.