Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

Nieszczególnie .............. Patryk (bo chyba mowa o Jego przedsionku) "ma jazdę" na silne wiatry ............. dwa razy mu porwało przedsion to teraz przesadza :-)

 

A jeżeli nocne zdjęcia to mój przedsion i pas jest pojedynczy .......... drugi to cień od lampy błyskowej 

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie przesadza, nie przesadza... ;-)   (porwało przedsion i połamało stelaż)

 

Na dwóch pasach na pewno jest stabilniej i bezpieczniej, ponieważ w większej ilości miejsc trzymany jest stelaż przedsiona ( wpinany w przedsion trzyma w dwóch a napinany na przedsionie trzyma w trzech, czyli u mnie razem w pięciu). 

 

Ale każdy zapina lub wcale nie zapina według własnego uważania :-)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówka, majówka - długie oczekiwanie, czekanie, czekanie a ona mija i idzie w zapomnienie.

 

Zbliża się czerwcówka (Boże Ciało) czy towarzysze z zachodniopomorskiego mają już jakieś plany?

 

Może ktoś planuje wyjazd nad morze, może nad jezioro?  - Pochwalcie się.

20 czerwca to już będzie ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wstępnie planujemy gdzieś w okolicę Kołobrzegu bo do pracy planuje wyskoczyć w piątek, może Ustronie Morskie. Jedziemy tylko jak pogoda będzie chyba sami. Jak ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przyjeżdżamy na Boże Ciało do Szczecina, i jak by się gdzieś jakaś grupa zebrała to może na jedną zakrapianą nockę byśmy się zameldowali. To już ostatni taki przyjazd na chwilę. Na początku lipca wreszcie zjeżdżamy na stałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My długi weekend czerwcowy najprawdopodobniej ( tzn ja ) będziemy w pracy, a że praca również nad morzem to prawdopodobnie skończymy na Trampie w Świętoujściu abym się rozjeżdżał na Międzyzdroje i Dziwnów, a że najprawdopodobniej będę pracował w piątek i w sobotę a być może również niedziela to nie zapisuję się nigdzie i również nic nie proponuję... bo jak to u nas wyjdzie to nie mam na dzień dzisiejszy doprecyzowane :-(

 

ale w ten weekend jesteśmy w Sopocie na Top Trendy:-) a i Radek wstawię Ci w wątku spotkania obiecane foto z rybek z zeszłego tygodnia na Bolechowie, niestety Asia się wypięła i pojechałem sam :-)

 

edit. nie z zeszłego tygodnia a weekend dwa tyg temu - jak ten czas szybko leci :-(

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend Bożego Ciała to ostatnia szansa na ciszę i spokój na wybrzeżu. Nam chodzą po głowie góry ale kiepsko z kasą. Teraz mam inne wydatki - zmieniłem autko na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.