Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

My juz od ok. 14-tej na miejscu. Jak na razie sami. Polanka jest dosc spora I nieregularna. Trudno mi wyczuc ile bud sie zmiesci, ale pewnie czesc bedzie musiala sie ustawic na sasiedniej polance. Czekamy cieprliwie na pozostalych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My juz od ok. 14-tej na miejscu. Jak na razie sami. Polanka jest dosc spora I nieregularna. Trudno mi wyczuc ile bud sie zmiesci, ale pewnie czesc bedzie musiala sie ustawic na sasiedniej polance. Czekamy cieprliwie na pozostalych....

 

Damy radę jak nie na C2 to pozostali na C1 Drawtur duży.

My niestety z uwagi na jutrzejszy do późna arbajt zawitamy dopiero w czwartek, najszybciej jak się da :-)

 

Trudno co robić robot to robota a lepiej zajechać rano niż o 23. Będziemy czekać z piwkiem.

nie będziecie sami w środę dojedziemy po południu ok 17/18 do zobaczenia :piwko: :piwko: :piwko: :piwko: :piwko: :piwko: :piwko:

 

My dojedziemy na 19 trzymajcie dla nas i miejsce i zimne piwko.   :pub:

 

Do zobaczyska!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak da radę to zgarne po drodze Wałcz (załoge margit) oby się wyrobili z robotką :yay:

Radek będziemy czekac z browarkiem zimniutkim +miejsce

 

 

 

Super

 

Jony a o której będziesz wyjeżdżał z Piły? Może będę miał pilną sprawę do załatwienia w Pile (coś odebrać) byś mi bardzo pomógł.

 

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę wieczorem bo mnie enea dziś planowo wyłączyła biuro na cały dzień ............. jutro muszę dokończyć parę tematów i jadę dopiero jak dzieciaki napasą się obiadem w szkole/przedszkolu. Jak mi się uda wyjechać do 1700 to jadę jak nie to jadę w czwartek rano (nie chce mi się rozstawiać po ciemku z lożą szyderców za plecami) :-)

 

hough idę spać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę wieczorem bo mnie enea dziś planowo wyłączyła biuro na cały dzień ............. jutro muszę dokończyć parę tematów i jadę dopiero jak dzieciaki napasą się obiadem w szkole/przedszkolu. Jak mi się uda wyjechać do 1700 to jadę jak nie to jadę w czwartek rano (nie chce mi się rozstawiać po ciemku z lożą szyderców za plecami) :-)

 

hough idę spać :-)

Maciek , pomożemy :yay: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba musze do lodowy browara dolozyc. Nie znam sie na zwyczjach takich zlotow, czy aby do obowiazkow pierwszej ekipy nie nalezy przywitanie pozostalych schlodzonym browarem? Po 19-tej moge czestowac grzanym. Wlasnie z zonka sie raczymy.

Uwaga praktyczna, wezcie cos przeciw moskitom. Bo daja troche czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dotarłam właśnie ale do pracy a nie na Drawtur :(
Bawcie się dobrze i nie pomarznijcie, bo u nas w 3mieście 5 stopni rano było.

 

Pozdrawiam z nadzieją, że jeszcze nam się uda dołączyć do takiej zacnej imprezy i co się odwlecze...

 

Tweety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.