Skocz do zawartości

Marekw prosi o pomoc przy zakupie pierwszej przyczepki


Marekw

Rekomendowane odpowiedzi

Marekw - rok, nie rok, ale kupić coś co nie spełni Waszych pierwotnych oczekiwań - to błąd, bo zakup tej, która oczekiwania spełni - odraczasz. Szkoda czasu i pieniędzy. Lepiej bardziej zaangażować się w szukanie - np wyjazd za granicę.

Na tych zdjęciach nic nie widać. Ale naprawdę przemyśl decyzję. Jedno łóżko- to ZAWSZE ścielenie. Dwa łóżka pozwalają przynajmniej jedno zostawić, a drugie zamienić na stolik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kol. Gfizyk i Sosek dziękuję za dobre rady i "postawienie do pionu"! Po Waszych uwagach pozostaje przy pierwotnej wersji - jednak budka 2+1. Zakup jest na kilka lat (taką mam nadzieję), a żałowanie później niewybaczalne :czerwona: !

Myślałem nad wyjazdem za granicę, ale z moją umiejętnością rozpoznania dobrej budki (doświadczenie prawie zerowe), to trochę się obawiam :( . Słyszałem, że tam równie łatwo można naciąć się na "minę"! Nie mam nikogo znajomego, który znałby się na tym sprzęcie i chciałby się ze mną przejechać. Rozmawiałem z osobą, która sprowadza budki i twierdzi, że w chwili obecnej tamten rynek też został oczyszczony z dobrego sprzętu. U nas w ofertach to głównie salonki i ostatnio angielki, do których raczej nie pałam sympatią :zolta: (choć wyposażenie często super!). Pod koniec miesiąca chyba przejedziemy się na zlot, popatrzymy, pogadamy i może coś z tego wyniesiemy (nie dosłownie!) :hehe: ?

Zgodnie z Waszą sugestią szukam dalej (cierpliwie) :tuptup: !

Pozdrawiam.

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na przyczepkę marki Dethleffs, która spełnia większość moich oczekiwań. Z tego co wyczytałem na forum, to przyczepy tej firmy są raczej delikatne?

Konkretnie chodzi mi o przyczepę:

 

http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-rm2a-new-line-390-CID5-ID4LkQh.html

 

Niestety, mam do niej ok. 400 km i nie chcę jechać w ciemno. Sam ze zdjęć niczego złego nie zauważyłem. Może ktoś z kol.?

Mogę poprosić o zdjęcia lepszej jakości, jakie miejsca warto jeszcze obstrykać, jakie są słabe punkty tych przyczep?

Może ktoś z kol. ma taką przyczepę i podzieli się swymi wrażeniami z jej użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobna przyczepke ogladalam w Bydgoszczy jest ogloszenie na tablicy

moze blizej

http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-rm3-new-line-CID5-ID444j3.html

link do ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapytać na wątku Brać Kujawska! Na pewno właściciel się znajdzie. Ewentualnie Bursztynka może puścić namiar na pw :-)

Budka wygląda ładnie. Zawsze z pewnych, albo przynajmniej "potwierdzonych"  rąk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu... jak miło Cię tu czytać ! :)

Kopa lat ;)

Myślę że powinieneś systematycznie w tym dziale, jak kiedyś...

Stare wygi na tym nie skorzystają, ale nowi na forum owszem a już na pewno nie oszukańcy.

Stare sprawy puść w niepamięć i bądź... dla... nowych.

Ja też uczyłem się od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobna przyczepke ogladalam w Bydgoszczy jest ogloszenie na tablicy

moze blizej

Bursztynka, serdeczne dzięki za namiar. Na pewno to dużo bliżej niż do Oświęcimia!

Widziałaś tą budkę w realu?

Jeśli twierdzicie, że ta budka od sprawdzonej osoby, która raczej na minę nie wsadzi, to duży plus.

Budka wygląda, szczególnie wewnątrz, bardzo zachęcająco.

Mój niepokój budzi to dosyć obszerne przytarcie boku! Ze zdjęcia nie bardzo widać jak jest głębokie. Brak zdjęcia drugiej strony!

Będę kontaktował się ze sprzedającym. Może coś więcej na temat tej budki? Może na PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapytać na wątku Brać Kujawska! Na pewno właściciel się znajdzie. Ewentualnie Bursztynka może puścić namiar na pw :-)

Budka wygląda ładnie. Zawsze z pewnych, albo przynajmniej "potwierdzonych"  rąk :-)

Witaj Grzesiu ,właściciel jest i nie musi się znajdować .Z racji mojej pracy nie zawsze mam czas tu zaglądać i wszystkie tematy czytać .Pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.