Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chyba jednak nie za wiele po nich widać.

No może poza tym, że listwa przypodłogowa jest dokręcona do ściany pom. sanitarnego na wkręty. 

no właśnie rozmawiałam z gościem od przyczepy podobno jest od niemca zakupiona ktory był 2 razy na wakacjach ...????

przez tyle lat ?? kupił ja w 2012 roku niby dla siebie ale teraz okazało sięże musi ja sprzedać nie jest zarejestrowana więc problem ma odcięte przyłącze do wody i prądu ???? po co ?on nie wie 

i niby było otwarte okienko dachowe więc jakaś tam mała obwódka wokół jest ale twierdzi że nie ma wybrzuszenia itp ???

 

 

chyba sie boję nie wiem wysłać jutro ojca by ja obejrzal >? tylko on tez z przyczepami nie ma żadnego doświadczenia ??:(

masz na myśli to zdjęcie gdzie widać piecyk tak i listwa na dole po prawej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W słowa sprzedających to ja nigdy nie wierze :] (tym bardziej takie jak opisujesz  :hehe: ) ... wszystko trzeba zobaczyć pomacać itd bo inaczej to wróżenie z fusów :ee:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój.

Po pierwsze tłumaczenia jak z autem. Szkoda, że Ci nie powiedział jeszcze, że niemiec płakał jak sprzedawał ;).

Po co odcięte przyłącza wody, bo pewnie są uszkodzone (pompka) lub nieszczelne i nie chce abyś sprawdzała przy zakupie. Więc kupujesz jako "nie sprawdzone na swoją odpowiedzialność".

Okno dachowe było otwarte, tak bo niemiec to debil i nie zamyka :(.

Omijaj szerokim łukiem. 

Jak handlarz mówi, że czegoś nie wie, lub czegoś nie naprawił bo to grosze kosztuje, to znak, że to mina i woli głupa udawać.

 

OMIJAJ Z DALEKA!!!!, taka moja rada. 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście skarbnicą wiedzy dzięki chłopaki  :serce:


http://przyczepykempingowe.com.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=46&sid=214:KNAUS&Itemid=105&lang=pl

ta mi siętez podoba i ja laik zupełny widzę na razie tylko _ wpostaci braku ogrzewania ale np. łazienka ma to co bym chciałaa Wy widzicie cos więcej >?


chyba lodówki też nie ma ? no i namiot wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek od ogrzewania jest na dachu i sa otwory którymi idzie ciepłe powietrze pod łóżkami i szafkami  ,także może tylko nie ujęty na fotkach,

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek od ogrzewania jest na dachu i sa otwory którymi idzie ciepłe powietrze pod łóżkami i szafkami  ,także może tylko nie ujęty na fotkach,

 

:)

no to już ok a coś jeszcze ogólnie na + ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na + i - bo to ten sam sprzedawca,ale warto może się bujnąć i zobaczyć w realu.Bo tu się doradza lub nie, a na żywca wszystko inaczej wygląda,trzeba pomkacać i poniuchać i wtedy decyzja tak lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś prysznic mnie nie rajcuje w przyczepie zwłaszcza takie mikroskopijne na pewno większa wilgotność i możliwość zalania,juz bardziej skłonna jestem do umywalki i toalety  marti mnie że poleca dla działkowiczów :(

 

 

KNAUS SUDWIND 440 CENA DO NEGOCJACJI 6 999,99 PLN
 
img_DSC00603.JPG
Ilość osób:4
 
Długość:5,8/4,4 m (z zaczepem/bez zaczepu)
 
Liczba osi:1
DMC:1000 kg
Rocznik:1986
Wyposażenie:przedsionek, kuchenka gazowa, toaleta kasetowa, umywalka, zasłonki, rolety przeciwsłoneczne, koło zapasowe, klucz do podpór, przewód zasilający, zasilanie 12V i 230V,

Opis:
Jest to duża i funkcjonalna przyczepa dla 5 osób, dość dobrze wyposażona, sprawna i w przyzwoitym stanie. Największą jej zaletą jest przestronność i możliwośćprzenocowania w dwóch oddizelnych sypialniach.Jedno łóżko- bardzo duże i wygodne zamontowane tam na stałe , a drugiej części znajduje się stolik z rozładaną 2-osobową kanapą. Posiada łazienkę z umywalką i toaletę kasetową oraz kuchnię z lodówką, zlewozmywakiem, szafkami i kuchenką gazową. Przyczepę tę w szczególności polecamy działkowiczom. Jest sprawna, gotowa do użytkowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.