Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

ok czyli Struś według Ciebie na liście Adria z linku - ok 

i ta forumowa boję się trochę tego zacieku na jednej ścianie wiecie jak ktoś zielony my nie za bardzo z majsterkowaniem  ew. sprawy elektryki i oświetlenia to spokojnie


sam bym się nią zainteresował ale zeby miała DMC 980 bo mój samochód ma 2505 i szukam zeby nie płacic viatola

a co myślisz o ew. naprawach ? nie boisz się tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kurczę facet od kipa mi odpisał i 

 

 

DMC przyczepy to 1200 kg
Jest hamulec najazdowy i stabilizator jazdy. Bardzo dobrze i pewnie się prowadzi. jej długość zabudowy 4,5 m (bez dyszla)

czyli na razie te 2 adrie ?

szkoda że ta forumowa chyba nie ma toalety  te przenośne jakoś tak  czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toalety przenośnej chyba nie ma, ale jest toaleta jako pomieszczenie w przyczepie, a to już 3/4 sukcesu wg. mnie, bo za ok. 200 pln możesz sobie kupić jakąś przenośną chemiczną, i taka zawsze na "cienkie" starczy. Na "grube" awaryjnie pewnie też, ale z tego co czytałem, to karawaningowcy raczej korzystają z sanitariatów na miejscu, a toaleta jest awaryjna - podczas podróży lub w nocy/nad ranem, gdy nikomu się nie chce po rosie pędzić przez całe pole namiotowe, tylko zamykasz się w swojej własnej komnacie i masz błogi spokój.No, albo dla dzieci.

 

Przenośna jest na pewno mniej wygodna niż kasetowa, ale zawsze taka lepsza niż żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knaus mi się podoba - rzeczywiście trochę tani - ale w sumie jest możliwe aby był OK - ma ładny przedsionek, ale szkoda ze tak duża przyczepa nie ma WC kasetowego

 

 

Burstnerek - jak kolega wspomniał popieram jego spostrzeżenia

trochę leciwy - ale i cena nie za wielka

 

Adria nie forumowa całkiem fajna  - jeśli urządza się spanie piętrowe, leciutka, fajnie się będzie prowadzić, szkoda ze WC chemiczne a nie kasetowe


kurczę facet od kipa mi odpisał i 

czyli na razie te 2 adrie ?

szkoda że ta forumowa chyba nie ma toalety  te przenośne jakoś tak  czy się mylę ?

 

 

ma pomieszczenie łazienki ze zlewem, gdzie możesz wstawić WC chemiczne (wyciągane od środka) lub to tez jest możliwe - założyć wc kasetowe (opróżniane z zewnątrz)

 

Adrie z tych przyczep według mnie prowadzą...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan od nieforumowej Adrii na razie nie chce mi podeslac fotek ani odpowiedziec na zadane pytania zaprasza do obejrzenia osobiscie..

tylko ze osobiscie to ja lykbe wszystko bo jestem zielona wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem z 10, dzwoniłem o 20-26. Kupić taką która jeżdziła a nie stała np na działce, sucha,bez zacieków,czysta i uwaga na wage ( moja MW w dokumentach 701kg po odchudzeniu ma około 880-870 DMC 1060 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani a ta przyczepka według was jest warta tej ceny czy widzicie jakieś wady ?

http://allegro.pl/beyerland-4os-przedsionek-1990-621kg-950dmc-i4031647754.html


http://allegro.pl/b-zadbany-burstner-city-4os-lazienka-przedsionek-i4031622334.html

co prawda obie przekraczają już mój budzet :( ale może warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bursztynka, p. Bilan sprzedaje przyczepy w większych ilościach. Na forum jest o Nim temat:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/4503-ostr%C3%B3w-wielkopolski-karawaning-kbilan/

 

(dużo pozytywnych opinii). To co można powiedzieć, to fakt że jak już robi zdjęcia to z racji doświadczenia bedzie wiedzaił jak zrobić aby były dobre.

Natomiast przyczepy u niego są właśnie droższe ale lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bursztynka, p. Bilan sprzedaje przyczepy w większych ilościach. Na forum jest o Nim temat:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/4503-ostr%C3%B3w-wielkopolski-karawaning-kbilan/

 

(dużo pozytywnych opinii). To co można powiedzieć, to fakt że jak już robi zdjęcia to z racji doświadczenia bedzie wiedzaił jak zrobić aby były dobre.

Natomiast przyczepy u niego są właśnie droższe ale lepsze. 

dzięki struś czyli warto podjechać na oględziny z zasobnym portfelem ide czytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto to nie wiem :), wiem tylko, że akurat ta firma nie zbiera batów za sprzedane cepki. A to już naprawdę nieźle.

Warto podzwonić, popytać, zastanowić się i pojechać jeżeli wszystko będzie na TAK. Może przyczepa też będzie OK i już będziesz zadowolona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.