Skocz do zawartości

mafikowa cepka u andrewa, czyli wyczekany remoncik


Rekomendowane odpowiedzi

I stalo sie, cepka trafila w rece naszego forumowego doktora, od spraw trudnych i trudniejszych. Cepa stanela u Andrzeja na podworku w niedziele 23.02 i czeka w swojej kolejce na zabiegi l pielęgnacyjno-kosmetyczne. Pocieszajace jest, ze nasz ekspert nie wysmial mnie, ze zakupilem zlomka, niestety jednak pewne naprawy sa konieczne, i tak pod skalpel idzie:

- sciana przednia,

- rozerwane poszycie lewego boku,

- listwy maskujace,

- bagaznik tylny na rowerki, a w zasadzie jego mocowanie,

- mocowanie lamp tylnich.

 

I rzeczy ktore wyszly przy okazji, to:

- rozprowadzenie ogrzewania po przyczepie plus modyfikacja pieca

- kolo zapasowe

 

Jak mi sie cos jeszcze przypomni, to bede pisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby się Andrzej do kwietnia wyrobił  :)

 

 

 

 

którego roku ? :]

 

 

a tak poważnie    zobaczymy  co da się zrobić   i chyba bym się nie martwił   kolejką 

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na majówkę -którego roku?To ne jest żart .Moja przyczepa wjechała na plac w listopadzie 2012 r.Odebraliśmy ją w lipcu 2013r częściowo tylko wyremontowaną i do dzisiaj czekamy na dokończenie remontu.Bardzo wesołe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... Angielka, że tak spytam - co miałaś do remontu? Bo ja kiedyś oddałem Andrzejowi do odbudowy połowę przyczepy. Miał spore problemy z realizacją, bo mu się posypało trochę. Ale zrealizował to w ciągu 3 - 4 miesięcy. Przy czym od razu mu powiedziałem, że ma się nie spieszyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie po oględzinach Andrzej sam podał termin marzec/kwiecień. Wiosna 2013r przyniosła niespodzianki a z przedstawionymi faktam trudno było plemizować , więc przesuneliśmy urlop na sierpień i umówiliśmy się na koniec lipca .Okazało się w lipcu że nie udało się zrobić wszystkiego (zostały różne drobne i mniej drobne naprawy) Andrzej zobowiązał się naprawić ew wrześniu (priorytet rezerwacja miejsca) też się nie udało.Następny termin zarezerwowany to marzec 2014r, prawie mija a nasza angielka stoi w naszym ogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczepka dotarła do Andrzeja pod koniec września. Tez miało być szybko do Świąt Bożego Narodzenia. Ale po rozebraniu całego przodu okazało się, że trzeba było wszystko wywalić i dać nowe wszystkie listwy przodu, listwy dolne ścian bocznych i ich nową sklejkę wewnątrz, posztukować podłogę i zrobić jeszcze wiele drobiazgów które wyszły po drodzę. Trochę ten remont się przeciągnął ale wolałem nie naciskać, bo przecież wielu spraw się nie przyspieszy np schnięcie kleju w niskich temperaturach. Odbiór na początku marca jestem zadowolony z wykonanej pracy wiem co mam z przodu przyczepy. A dodam, że pojawiły się kolonie grzybów, których nie było czuć - żadnych zapachów. Cała rozbiórka i naprawa udokumentowana zdjęciami. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z naprawy wiem co mam z przodu przyczepy i polecam Andrzeja to naprawdę dobry fachowiec i przysłowiowego kitu Wam nie wciśnie. W załączniku fotorelacja z wybranymi zdjęciami przed i po.

wybrane.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 .Edi  widać na zdjęciach ogrom pracy włożony przez Andrzeja . Cieszę się ,że Twoja budka jest już "zdrowa" . Teraz bez obaw możesz powtórzyć imprezkę na 20 osób  :) , a ja mogę spokojnie oprzeć się o ścianę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed my też nie naciskaliśmy, w lipcu (mimo 4 mies poślizgu) miło i sedecznie rozstaliśmy się z przekonaniem że wszystko zostanie dokończone we wrześniu.Od września minęło 7 kolejnych miesięcy i nic . Jak widać nie wszyscy mamy jednakowe szczęście.Nie będę polemizować  na temat fachowości i wciskania kitu ( może przy innej okazji ) mam nadzieję że moja przygoda mimo wszystko zakończy się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed widzialem twoja podczas naprawy .....kawal roboty z nia mial Andrzej moj  Knaus tez stal od wrzesnia do stycznia i zostal naprawiony  i jestem zadowolony moze Angielka3 ma pecha lub tez sa jakies inne przeslanki .... :hmm:

Edytowane przez BOGDANKRAKOW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo nie znam tematu od poczatku do konca i ciezko sie wypowiedziec dlaczego sie nie mozecie dogadac natomiast podtrzymuje fakt ze ja nie mialem problemu z naprawa i z dogadaniem terminu i tak jak inni jestem zadowolony a cala dokumentacje wlacznie ze zdjeciami mialem na biezaco......i Wam rowniez zycze pozytywnego zakonczenia remontu i sadze ze Andrzej na pewno stanie na wysokosci zadania Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hahaha, na majowke tegoroczna to cjcialbym sie juz moc wybrac ewentualnie...

 

wygląda na to ze  się  wyrobimy   

Dziękujemy za słowa pociechy,bo w tunelu nie widać nawet żółtego światełka.Pozdrawiamy

 

w dniu  29.03   został ustalony termin na 14 kwietna  pani odwołała   przyjazd telefonicznie  w dniu 12.04 (sobota ) o godz 19:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.