Skocz do zawartości

Przestroga


Myszorki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Drodzy Towarzysze :)

To mój pierwszy post na forum, które śledzę od kilku tygodni..

 

Jak czytam Wasze posty w tym temacie, to po prostu włos jeży mi się na głowie.. Sam przymierzam się do kupna pierwszej cepy, a historie są wręcz przerażające. Ale przynajmniej dają świadomość "sytuacji rynkowej".  Skorzystam z okazji i od razu spytam czy kupując wymarzoną przyczepę np: w centrum kempingowym w Kutnie ( dużo forumowiczów chwali tą firmę) jest też ryzyko wulgarnie mówiąc "wydymania"  czy raczej są to pewni sprzedający? Ceny wspomnianego  centrum kempingowego są dość wyższe od ceny pomniejszych handlarzy. A nawiązując do Kutna to znalazłem tam dwóch dużych sprzedających - centrum kempingowe na ul. Dudki 5c oraz komis w Bedlnie k.Kutna. O tym pierwszym dużo osób pozytywnie się wypowiadało, o drugim chyba nie słyszałem żadnej opinii - choć na swojej stronie komis ten chwali się " Kupując u nas macie Państwo gwarancję serwisowania przyczepy / kampera przez trzy lata od daty zakupu. Dodatkowo zapewniamy bezpłatne okresowe przeglądy techniczne. Istnieje również możliwość wykonania przeglądu instalacji gazowej wraz z certyfikatem TRUMA. Dzięki temu macie Państwo pewność, że pojazdy zakupione u nas są w 100% szczelne i sprawne technicznie". Czy ktoś z Was u nich kupował budkę czy kampera?

 

Pzdr

Maciek

 

Witaj :)

 

widzę, że teoretycznie jesteś z daleka. Byłem w kutnie - a dokładnie centrum campingowym tydzień temu i oglądałem przyczepy - raczej nie było się do czego przyczepić. Będę tam (czyli Dudki 5c) - mam nadzieje w ciągu 5-10 dni (pogoda) i jak jesteś zainteresowany to mogę na szybko coś dla Ciebie oglądnąć. Zadzwoń też i podpytaj, że jesteś z daleka i czy z wytypowaną przez Ciebie przyczepą wszystko jest OK - ja przez telefon zostałem poinformowany o stanie przyczepy, która mi najbardziej odpowiadała i na miejscu wszystko było w porządku.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

widzę, że teoretycznie jesteś z daleka. Byłem w kutnie - a dokładnie centrum campingowym tydzień temu i oglądałem przyczepy - raczej nie było się do czego przyczepić. Będę tam (czyli Dudki 5c) - mam nadzieje w ciągu 5-10 dni (pogoda) i jak jesteś zainteresowany to mogę na szybko coś dla Ciebie oglądnąć. Zadzwoń też i podpytaj, że jesteś z daleka i czy z wytypowaną przez Ciebie przyczepą wszystko jest OK - ja przez telefon zostałem poinformowany o stanie przyczepy, która mi najbardziej odpowiadała i na miejscu wszystko było w porządku.

 

Byłoby super jeżeli mógłbyś to zrobić, mieszkam niestety ( albo stety) poza PL więc bardzo by mi to pomogło. Szukam dość dużej przyczepy i w tym komisie wpadły mi w oko 3 sztuki:

 

1. Wilk 510 stern - z wyglądu i z układu całkiem fajna, przynajmniej ze zdjęć. Dość leciwa -1998 rok, ale wiek przyczepy nie jest dla mnie priorytetem

http://centrumcampingowe.otomoto.pl/wilk-wilk-510-tk-stern-T3559081.html

 

2. Hobby 495 UFE EXCELLENT EASY - świetna, tyle że sprzedawca powiedział że lepiej dołożyć 4 tysie i kupić następna Hobby 500 UFF bo jest w znacznie lepszym stanie. Sęk w tym że ta już jest powyżej mojego zaplanowanego budżetu. 

http://centrumcampingowe.otomoto.pl/hobby-hobby-495-ufe-excellent-easy-T3544640.html

 

3.Hobby 500 UFF - ta ponoć jest jak nowa. Jedynym minusem jest dewastacja mojego budżetu ( myślałem o 20tyś z małym okładem...) Ale jeśli jest naprawdę "jak nowa" to wolę trochę dołożyć..

 http://centrumcampingowe.otomoto.pl/hobby-hobby-500-uff-excellent-easy-T3814532.html

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Drodzy Towarzysze :)

To mój pierwszy post na forum, które śledzę od kilku tygodni..

 

Jak czytam Wasze posty w tym temacie, to po prostu włos jeży mi się na głowie.. Sam przymierzam się do kupna pierwszej cepy, a historie są wręcz przerażające. Ale przynajmniej dają świadomość "sytuacji rynkowej".  Skorzystam z okazji i od razu spytam czy kupując wymarzoną przyczepę np: w centrum kempingowym w Kutnie ( dużo forumowiczów chwali tą firmę) jest też ryzyko wulgarnie mówiąc "wydymania"  czy raczej są to pewni sprzedający? Ceny wspomnianego  centrum kempingowego są dość wyższe od ceny pomniejszych handlarzy. A nawiązując do Kutna to znalazłem tam dwóch dużych sprzedających - centrum kempingowe na ul. Dudki 5c oraz komis w Bedlnie k.Kutna. O tym pierwszym dużo osób pozytywnie się wypowiadało, o drugim chyba nie słyszałem żadnej opinii - choć na swojej stronie komis ten chwali się " Kupując u nas macie Państwo gwarancję serwisowania przyczepy / kampera przez trzy lata od daty zakupu. Dodatkowo zapewniamy bezpłatne okresowe przeglądy techniczne. Istnieje również możliwość wykonania przeglądu instalacji gazowej wraz z certyfikatem TRUMA. Dzięki temu macie Państwo pewność, że pojazdy zakupione u nas są w 100% szczelne i sprawne technicznie". Czy ktoś z Was u nich kupował budkę czy kampera?

 

Pzdr

Maciek

Polecam sprawdzone komisy:Ostrów Wlkp.Pan Bielan tel.508268279,509785573,-WPCARAVANUS.Komorniki ul.Lipowa7 tel.609890345.-Białystok(kleosin) Inter Camping Trans tel.085-7434994/5/6 oraz Wiórek /kol.Poznania Pan Krzysztof 501355180 iPan Jacek 501355133 Ul.Poznanska 53,Bierun k/Tychów 48 tel.601893845.Tam kupicie bez bajerów i niepotrzebnych nerwów ,bo przyczepa to nie kibel i ma pachnąć i sprawiac nam przyjemnosc za wydane czasami cięzko uskładane pieniążki.Pozdrawiam Was wszystkich i nie kupowac na waryjata.bo zamiast w przyczepie to będziecie pod przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Bieruni już gdzieś pisałem, pojechałem i komis twierdził że zna przyczepę od nowości, Klient kupił od nich jako nową,  później wstawił do nich do komisu i kupił kolejną, po oględzinach okazało się że przyczepa była uszkodzona ( rzekomo komis nie wiedział o tym ) no i się okazał że wcale nowa nie była, i pokrętne informację się zaczęły. 

wniosek - wszędzie trzeba uważać i 1000 razy pytać i 100 razy o to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja firma sprzedała do komisu forda focusa, żaden pracownik go nie chciał bo to był złom, komis dał 5,5 tys, jakie było zdziwienie jak znaleźliśmy go w ogłoszeniu za 11 tys, z 315 tys km miał 140  i słowo "nie uszkodzony" a to auto chyba tylko dachu nie miało malowanego, kilka dni i sprzedane "szczęślwemu" nabywcy  

 

Ale jak ma byc w Polsce lepiej skoro po zorientowaniu sie, ze facet jest oszustem nie powiadomiliscie policji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim pojadę - czyli 3-4-10 :/  dni, to zdecyduj, którą oglądać, bo czas mój nie będzie z gumy. 

 

Przepraszam że tak późno odpisuję, ale byłem "ofline" na wyjeździe służbowym.

Jeżeli nie jest jeszcze za późno to prosiłbym Cię o tą przyczepkę:

http://allegro.pl/hobby-495-ufe-excellent-easy-2005-kutno-i3910648042.html

 

A przy okazji oglądałem zdjęcia takiej, jako że jestem zielony to mam pytanie - zwróćcie uwagę na zaznaczenie na zdjęciu, czy to może świadczyć o jakichś przygodach tej przyczepy:

 

gte6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. jak tylko starczy mi czasu, to zaglądnę do tej przyczepy - na 90% będę w Kutnie w poniedziałek.

 

na początek nie podoba mi się w niej lewy przedni narożnik - a najbardziej okno, które ma inne mocowania niż pozostałe oraz nad oknem są jakieś wgniotki + ślad jakby po rozpuszczalniku czy po prostu wycieraniu szmatą.

 

nie jest to odbicie światła bo widać to na wszystkich fotkach pod innym kątem robionych.

 

zawsze możesz zadzwonić i zapytać o tą przyczepę i pewnie dowiesz się o co chodzi z oknem.

 

absolutnie nie przekreśla to tej przyczepy.

 

będę to zobaczę.

 

P.S zaśmiecamy wątek, jak trzeba to może moderacja trochę popracować

post-8007-0-31077700-1391258120_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.