Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ku przestrodze ! 18+

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Facet siedzi przy barze, dosiada się do niego nieznajomy i pyta :

 

-Gdybyś obudził się skacowany w lesie z podrapanym i wysmarowanym wazeliną tyłkiem,

powiedziałbyś komuś ?

 

-Ależ nie ! - odpowiada facet.

 

Niaznajomy dalej pyta :

 

- Gdybyś zauważył, że masz w swoim tyłku zużytą prezerwatywe,

powiedziałbyś komuś ?

 

- Oczywiście, że nie ! - odpowiada facet.

 

- Chcesz pojechać na kemping ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zeszytów szkolnych

 

 

 

Odyseusz zrzucił z siebie żebraczy strój i stanął w całej swojej okazałości przed przerażonymi zalotnikami.<li>Dedal potrafił różne rzeczy, więc pewnego dnia żona Minosa urodziła dziecko.<li>Kreon sprawił Eteoklesowi huczny pogrzeb.<li>Jednym z filozofów greckich był Demokryt z Abwery.<li>Chłop wolał iść gdzieś pod drzewo, byle nie robić u pana.<li>Chłop był wyciskany przez pana.<li>Na obrazie Chełmońskiego widzimy chłopa i woły, stoją bosi, ubrani w siermięgi i przepasani krajkami.<li>Podczas burzy babcia wystawiła święty obraz, aby piorun uderzył w niego, a nie w dom.<li>Gospodyni doiła krowę i ryczała wniebogłosy.<li>Zamożni chłopi nigdy nie wychodzili za mąż za biednych, tylko za siebie.<li>Dzieci nie miały od dawna w ustach bochenka chleba.<li>Jeżeli człowieka porazi prąd elektryczny, należy go wyciągnąć z kontaktu i zakopać w ziemi.<li>W Australii dotkliwie odczuwa się brak rąk do pracy i dlatego jest mały przyrost naturalny.<li>Dziedziczność pozwala wyjaśnić, dlaczego skoro dziadek i ojciec nie mieli dzieci, to i my będziemy bezdzietni.<li>Ludzie pierwotni mieli narządy z kamienia.<li>Aby ustrzec tasiemca przed chorobami, należy często myć ręce.<li>Człowiek jest ssakiem, bo nie znosi jajek, a jeśli, to je zjada.<li>Kogut był własnością Marka, który piał codziennie na pobudkę.<li>Papuga potrafi mówić nawet takie wyrazy, których człowiek nie powtórzy.<li>Kochanowski stara się uderzyć w najczulsze miejsca szlachcica.<li>Pasek dobrze czuł się na wsi, lubił zwierzęta i dlatego się ożenił.<li>Krasicki opisał w bajkach charaktery ludzkie. Są to zwierzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez z zaszytów szkolnych : ( tygodnik Angora )

 

 

 

- Działalność tajnych związków kńczyła się ścinaniem członków.

 

- Na Kubie uprawia się krokodyle

 

- Z trzech wieszczów największy jest moim zdaniem czwarty, którego nazywamy Janem z Czarnolasu.

 

-Lis był chytry, a pod spodem biały.

 

-Jak strażacy zobaczą ogień, to sikają.

 

-Grecy Trojan zrobili w konia i wygrali.

 

-Starośc jest często przyczyna śmierci.

 

-Od pocałunków jeszcze nikt nie umarł, ale był taki, co się urodził.

 

-Żarłok kopie sobie grób własnymi zębami.

 

-Przy skubaniu pierza skubano tez dziewczyny.

 

-Doktor Judym, poniewaz wspólżył z chłopami, często znajdował się na czworakach.

 

-Już przed ślubem Jagna miała liczne upadki moralne.

 

-Organy nadymało się dawniej ręcznie nogami.

 

-Okres baroku charakteryzował się tym, że wszystkie rzeżby były tłuste.

 

-Nieraz zdażyło mi się, że będąc w Afryce, widziałem Murzynów.

 

-Rodzinę powinno się zakładać w celu wypoczynku po burzliwej młodości.ę

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kocham humor z zeszytów szkolnych :slina:

 

Oczy miała zielone jak oliwki, a usta jak brokuły.

Jan Kochanowski pisał fraszki, bo mu córka umarła.

Moim ideałem kobiety jest dziewczyna o blond włosach z naturalnymi przesmykami...

Podobają mi się dziewczyny szczere i otwarte na różnego rodzaju czynności.

W zakończeniu Zenek się zabija. Wziął pistolet do ust i sobie strzelił

W czasie mgły latarnik wyje na latarni i tym ostrzega okręty.

Przez uderzenia pędzlem malarz uzyskuje smutek na twarzy modelki.

W czasie totalnej mobilizacji wcielono do wojska nawet dzieci w podeszłym wieku.

Indianie zabijali i skalpowali, co popadnie.

Jagiełło miął z Sonką tylko czterech synów ponieważ możnowładcy odmówili mu poparcia.

Do chorób zawodowych zaliczamy: pylicę, gruźlicę i rzeżączkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEKS OCZAMI DZIECKA

;)

Jasio miał 10 lat i był bardzo ciekawski. Słyszał od starszych kolegów trochę o "zalotach" i chciał wiedzieć jak to jest i jak to się robi. Co robi mały chłopiec żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Idzie do mamusi! A więc Jasio poszedł do mamy. Mamusia się trochę zakłopotała i zamiast wyjaśnić, nakazała Jasiowi, żeby schował się za zasłoną w pokoju siostry w celu podglądania jej ze swoim chłopakiem.

 

Tak też Jasio zrobił. Następnego ranka opowiada wszystko mamie:

- Siostra i jej chłopak usiedli rozmawiając przez chwilę. Po czym on zgasił większość świateł i zostawił tylko jedną nocną lampkę. Zaczął ją całować i obściskiwać. Zauważyłem, że siostra musiała być chora, bo jej twarz zrobiła się taka śmieszna. On też musiał to wyczuć, bo wsadził jej rękę pod bluzkę w celu znalezienia jej serca... tak jak lekarze to robią na badaniu, ale on nie był taki zdolny jak lekarz, bo miał problemy ze znalezieniem tego serca. Wydaje mi się, że on też był chory, bo wkrótce zaczęli obydwoje dyszeć i zaczynało im brakować tchu. Druga ręka musiała mu zmarznąć, ponieważ włożył jej ją pod sukienkę. Wtedy siostra poczuła się gorzej i zaczęła jęczeć, wzdychać, skręcać się i ślizgać tam i z powrotem na kanapie. I tu zaczęła się jej gorączka. Wiem, że to była gorączka, ponieważ powiedziała mu, że jest napalona. W końcu dowiedziałem się, co spowodowało, że byli tacy chorzy - wielki węgorz dostał mu się jakoś do spodni. Nagle wyskoczył ze spodni i stał tak długi na 25 cm. Kiedy siostra to zobaczyła naprawdę się wystraszyła, oczy zrobiły się jej wielkie, a usta otworzyły. Mówiła, że to największy jakiego widziała... powinienem jej powiedzieć o tych, jakie łapaliśmy z tatą nad jeziorem - te to dopiero były duże, ale wracając do nich... siostra była bardzo dzielna rzuciła się na węgorza i próbowała odgryźć mu głowę... potem złapała go w dwie ręce i trzymała mocno kiedy on wyciągnął pysk z worka i zaczęła ślizgać ręka po jego głowie tam i z powrotem, żeby powstrzymać go przed ugryzieniem. Potem siostra położyła się na plecach i rozłożyła nogi... aby móc go ścisnąć, chłopak jej pomagał i położył się na węgorzu. Wtedy dopiero zaczęła się walka. Siostra zaczęła jęczeć i piszczeć, a jej chłopak o mało co nie rozwalił kanapy. Podejrzewam, że chcieli zabić go przez ściśnięcie między nimi... po chwili pewni, że zabili węgorza przestali się ruszać i głośno wzdychali. Chłopak był pewien, że zabili węgorza, bo wisiał taki wiotki, a reszta jego wnętrzności wisiała na zewnątrz. Siostra i jej chłopak byli już trochę zmęczeni walką... ale powrócili do zalotów. On zaczął ją znowu całować... itd, aż tu nagle okazało się, że węgorz żyje!!! Szybko się podniósł i zaczęli walkę na nowo. Podejrzewam, że węgorze mają 9 żyć tak jak koty... tym razem siostra próbowała go zabić przez siadanie na nim. Po 35 minutach ciężkiej walki w końcu zabili węgorza. Jestem tego pewien, bo widziałem jak chłopak siostry ściągnął z niego skórę i wyrzucił do śmietnika...

 

Mama zemdlała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam tu też:

 

Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy. Wyprzedziło go BMW, dziadek się wystraszył. BMW zatrzymało się na światłach, dziadek z tego strachu nie dał rady, przywalił w tył beemki. Wysiada z niej dwóch byków:

- I co dziadek, przyj...eś...

- Tak (cienkim wystraszonym głosem)

- Masz kasę?

- Nie - A ubezpieczenie?

- Nie

- A syna?

- Mam

- To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka to odrobi u mnie, bo ty się do roboty nie nadajesz...

Dziadek zadzwonił, podjeżdżają 3 Mercedesy S-klasa, wysiada kilku byków i jeden z nich mówi: - I co tatuś???? Przywalił w ciebie jak cofał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Wklejam tu też:

 

Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy. Wyprzedziło go BMW, dziadek się wystraszył. BMW zatrzymało się na światłach, dziadek z tego strachu nie dał rady, przywalił w tył beemki. Wysiada z niej dwóch byków:

- I co dziadek, przyj...eś...

- Tak (cienkim wystraszonym głosem)

- Masz kasę?

- Nie - A ubezpieczenie?

- Nie

- A syna?

- Mam

- To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka to odrobi u mnie, bo ty się do roboty nie nadajesz...

Dziadek zadzwonił, podjeżdżają 3 Mercedesy S-klasa, wysiada kilku byków i jeden z nich mówi: - I co tatuś???? Przywalił w ciebie jak cofał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazowszanka, zgadzam się hehe%281%29.gif

 

A ja wracam do szkolnych, pierwszy był aktualny równo miesiąc temu :)

 

Obok grobów smutnych i zaniedbanych stały groby tętniące życiem.

Całymi dniami pił po nocach.

Nasz pies ma trzy lata, długi ogon i niebieskie oczy zupełnie jak tatuś.

Wieś była samowystarczalna: kobiety dostarczały mleka, mięsa i skór.

Pijacy pod wpływem alkoholu często popełniają samobójstwo i nazajutrz nic nie pamiętają.

Kasia to moja siostra cioteczna, Jurek też.

Gdy wiosną umarła babcia automatycznie powiększył się metraż w mieszkaniu.

Kochanowski czcił piękno kobiet i ludzi.

Jan Kochanowski zamieszkał w Czarnobylu.

Jagienka rozgniatała orzechy bez młotka, bo miała twarde przyrodzenie.

Maćko usłyszał tętent kopyt i zobaczył Jagienkę wybiegającą z lasu.

Królik jest tak oddany swym małym, że wyrywa sobie kłaki sierści z brzucha, żeby wyścielić im gniazdko. Któryż ojciec rodziny zdobyłby się na to?

Chopin umarł na zapalenie skrzeli.

"Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem.

Pan Tadeusz zobaczył Zosię na płocie i poznał, że była dziewicą.

Boryna był teściem żony syna Antka i Hanki.

Chłop powoli bronował, a kamienie wchodziły mu w zęby.

 

I moje ulubione na koniec :)

Dziewczynka doiła krowę nad strumieniem. W wodzie odbijało się na odwrót.

Na łące leżał Zosia, a przez jej środek płynął strumyk.

Dziewczynka podbiegła do Karuska i położyła mu pysk na kolanach.

Staś z powodu miłości do Nel pozwolił bawić się słoniem.

Edytowane przez Ewa0208 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mikolaj: Dziecko do świętego Mikołaja:

- Przyślij mi na święta braciszka.

Święty Mikołaj do dziecka:

- To przyślij mi przed świętami swoją mamusię.

 

Mama strofuje Jasia:

- Kto Cię nauczył tak przeklinać?

- Święty Mikołaj - odpowiada chłopiec.

- Jak to?

- Podkładał mi prezent i walnął kolanem o szafkę.

 

Zbliżają się święta, lecz w rodzinie Jasia się nie przelewa. Zdesperowany Jasio pisze list do św. Mikołaja:

"Drogi św. Mikołaju, jestem bardzo biedny, ale chciałbym dostać na gwiazdkę klocki Lego, piłkę i kolejkę elektryczna."

Panie na poczcie nie bardzo wiedzą co zrobić z tym listem, gdyż Jasio nie napisał adresu do Mikołaja.

Postanawiają przeczytać list.

Tak się wzruszają losem biednego Jasia, że postanawiają spełnić jego życzenia.

Jednak pracownice poczty same dużo nie zarabiają, więc pieniędzy starczyło tylko na piłkę i klocki.

Wysyłają prezenty do Jasia.

Po jakimś czasie przychodzi list od Jasia, panie na poczcie otwierają go i czytają:

"Drogi Mikołaju dziękuję Ci za wspaniale prezenty, a tę kolejkę to pewnie te jędze z poczty ukradły"

 

Pani na lekcji pyta dzieci:

-Jak sobie wyobrażacie św. Mikołaja?

Dzieci odpowiadają, że jako starszego grubszego pana.

Pani pyta o to samo Jasia.

Jasio odpowiada:

-Ja wyobrażam sobie Mikołaja jako

starszego grubszego pana z dużą DUPĄ.

- A dlaczego?

- Bo mój tata powiedział, że gówno pod choinkę dostanę! :mikolaj:

Edytowane przez mazowszanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.