Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze ze dwa dni  i  jakoś może wrócę  formy. Dzięki Tomuś za pieczywo i dodatki, jakoś nie było okazji się zrewanżować :] , ale może w najbliższym czasie świat się nie skończy i będzie okazja do rewanżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dojechaliśmy, przyczepka zaparkowana w Międzybrodziu :biwak: , Nocny kurs bez przeszkód :ok: , a dziś wreszcie mam czas na nadrobienie korespondencji.

Dziękujemy Wszystkim za wspaniałe towarzystwo. Tombr chlebek wspaniały,pogoda super, kamping cichy i malowniczo położony. Już czekamy na następne spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też w domu dziękujemy za fajna atmosferę i chyba to spotkanie pobiło rekord:

przy 40 załogach

photo-thumb-5224.jpg?_r=0

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom spotkania , szczególnie najblizszym sąsiadom za tolerancje dla naszych piesków , które są zdecydowanie bardziej zmęczone od nas po tym wyjeżdzie :] .Pozdrawienia i czekamy na nastepne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też w domu dziękujemy za fajna atmosferę i chyba to spotkanie pobiło rekord:

przy 40 załogach

 

 

 I znowu ja wyszedłem na gawędziarza....  244 posty  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanko. Dzieci zajęły się naszym Maksiem od chwili wjazdu. Szkoda tylko, że na koniec pieski sobie urządziły jatkę. A przecież tak dobrze się czuły ze sobą :) Widać nie aż tak dobrze, jak towarzystwo dwunożne :) Dzięki za .... kurcze, przecież wszystkiego nie wymienię za co powinienem podziękować! Na pewno coś pominę! Tyle powodów do podziękowań... Wobec tego tylko podziękuję wszystkim za całokształt! Było wspaniale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie co z Pszczyńskim chlebem ze smalcem i kiszonym ogórkiem pod wódeczkę ,bo się zapisałem i nie zjadłem :oslabiony:  a w ogóle nie widziałem żeby ktoś jadł :hmm:

 

A widziałeś procesję z drugiego pola, poprzedzoną załadowanym po brzegi chlebem i ogórami Pajero na awaryjnych??? Jeśli nie to prawdopodobnie Twój kontakt z rzeczywistością, musiał być już mocno ograniczony  :]  :]  :] Podobnież, pewnie nie słyszałeś Tomka, ryczącego jak zarzynany bawół Chleeeeeb!!!! Bo jeszcze było pełno bochenków na aucie, a ludzie nie odbierali...  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu

 

 

Chlebek był wyśmienity, powiem więcej nadal jest ... :) Dzięki Tomek za pyszności.

 

Smalec i ogóreczki stały w piątkowy wieczór przy ognisku na stołach. Chleb był rozdawany koło 19 prosto z auta. Palce lizać.....

Edytowane przez Naevia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś procesję z drugiego pola, poprzedzoną załadowanym po brzegi chlebem i ogórami Pajero na awaryjnych??? Jeśli nie to prawdopodobnie Twój kontakt z rzeczywistością, musiał być już mocno ograniczony  :]  :]  :] Podobnież, pewnie nie słyszałeś Tomka, ryczącego jak zarzynany bawół Chleeeeeb!!!! Bo jeszcze było pełno bochenków na aucie, a ludzie nie odbierali...  :niewiem:

qrcze w piątek od mojego przyjazdu godzina 18.00 do godz 0.00 byłem trzeźwy i nie widziałem żadnego Pajero z światłami awaryjnymi :niewiem: i nie słyszałem nikogo kto by ryczał :niewiem:

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.