Skocz do zawartości

Aukcje Allegro z okazjami - wyposażenie i ekwipunek


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

To nie dokońca tak i nie Unia to wymyśliła.

 

Kolor czerwony jest zarezerwowany dla sprzętu ppoż. Ma to na celu wyeliminowanie możliwości by ktoś w ferworze walki nie zaczął gasić pożaru butlą z propanem-butanem.

 

 

 

 

 

 

 

Dobra nie będę ciągnął tego tematu bo to nie miejsce na to. Śmieszy mnie tylko taka postawa, wcześniej nie było z tym problemu a teraz zarezerwowane dla ppoż., bo ktoś się pomyli. W dzisiejszym świecie człowiek już nie może myśleć - bo myśli za niego państwo. Chore państwo. Przepraszam kończę temat bo odzywa się moja buntownicza przeszłość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku kupiłem taka butlę. Oddałem do napełnienia czerwoną. A raczej do wymiany. Zapłaciłem dodatkowo 20 zł za legalizację plus ileś tam za wymianę na pełną.

Bez problemów. Koszt zdecydowanie niższy niż zakup nowej butli. Pomijam fakt, że dość trudno jest znaleźć zakład nabijający butle. Najczęściej jest to wymiana. Mi byloby szkoda oddać nówkę sztukę na wymianę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę ciągnął tego tematu bo to nie miejsce na to. Śmieszy mnie tylko taka postawa, wcześniej nie było z tym problemu a teraz zarezerwowane dla ppoż., bo ktoś się pomyli. W dzisiejszym świecie człowiek już nie może myśleć - bo myśli za niego państwo. Chore państwo.

 

Chore ale akurat sprawa z czerwonym sprzętem ppoż jest OK .Wyobraż sobie,że jesteś w zamkniętej zadymionej hali która płonie i szukasz gaśnicy pomiędzy butlami z gazem które są czerwone jak gaśnice... stresujące nie ;)

 

Sam zeszłego roku wymieniałem czerwoną na niebieską za 20zł

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WENTYLATOR SAMOCHODOWY HIT PRL NOWY PRL

Aktualna cena17,50 zł

 

Do końca15 godz. (sob 07 maj 2011 12:24:18 CEST)

 

Witam na mojej aukcji. Mam do zaoferowania kultowy WENTYLATOR SAMOCHODOWY. Stan opakowania oraz urządzenia idealny - NOWE, leżało w pawlaczu przez lata. Zapomniany przez nas leżał - w trakcie porządków odnalezione i wystawionena allegro. Już dziś możesz stać się właścicielem tej niesamowitej pamiątki PRL wystarczy że zalicytujesz. Zdjęcie zrobione dosłownie przed chwilą pokazuje oryginalny produkt. Odbiór osobisty możliwy na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Radomia.http://allegro.pl/wentylator-samochodowy-hit-prl-nowy-prl-i1585047196.html

post-6371-0-54905200-1304708649_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodrzać przedsionek

Grzejnik gazowy słoneczko

Aktualna cena2,25 zł

 

Do końca5 dni (nie 15 maj 2011 21:55:00 CEST)

 

http://moto.allegro.pl/grzejnik-gazowy-sloneczko-i1604986556.html

untitled.bmp

untitled2.bmp

untitled1.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.05-22.05.11 w NETTO :

kanister na wode z metalowym kranem 10 litrów - 25 zł

20 litrów - 35 zł

 

qrcze na allegro kupiłem za 10zł 22litrowy z plastikowym kranem..

Adrian czy ty masz prowizje od postów z kiepskimi okazjami??:krzykacz:

bo mam zamiar wyłączyć obserwacje tematu...

Okazja to dla mnie taka aukcja co kupiłem AKS1300 nówkę za 399zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Lucek masz avasta? wywal ten badziew - on wszystkie pliki "bez nazwy" .bmp widzi jako zainfekowane :)

 

Bodzio, nie bardzo jest to prawda. U mnie o ładnych paru lat się Avast sprawdza. Być może kolega ma zupełnie inny problem. Przepraszam za off.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.