Skocz do zawartości

Aukcje Allegro z okazjami - wyposażenie i ekwipunek


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nowym właścicielem htch drivea od Gośka jest teraz Kobas i już wczoraj zaczął przetaczać swój domek.

Trochę utknąłem na miękkim podłożu - będę musiał podłożyć deskę. Na podłożu betonowym spisuje się bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowym właścicielem htch drivea od Gośka jest teraz Kobas i już wczoraj zaczął przetaczać swój domek.

Trochę utknąłem na miękkim podłożu - będę musiał podłożyć deskę. Na podłożu betonowym spisuje się bez zastrzeżeń.

 

 

Ciesze mnie, że udało Ci się uruchomić urządzenie. Przykro mi że nie udało się pogadać dłużej ale do domu dotarliśmy dopiero na 2 w nocy więc jakbyśmy zostali na kawie to chyba by była 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WÓZEK TRANSPORTOWY aukcja BCM | SOLIDNY | POLECAM

Aktualna cena31,00 zł

 

Do końca5 godz. (śro 04 maj 2011 21:47:10 CEST)

 

WÓZEK TRANSPORTOWY

Sprzedaję wózek transportowy, który powinien stanowić niezbędne wyposażenie

każdej przyczepy lub kampera.

Niezastąpiony, gdy potrzeba podwieźć kasetę ubikacji lub worek ze śmieciami.

Przyda się również do przetransportowania „dobytku” na plażę J

Wózek jest sprawny technicznie, czysty i kompletny.

Cena nowego sięga nawet 100 złotych, więc po co przepłacaćÔÇŽ

Wysokość „rączki” po rozłożeniu to 93cm

 

 

Koszt wysyłki (priorytet) to 15,- złotych

ZAPRASZAM DO ZAKUPU

NIE SPRZEDAJĘ ZA ZALICZENIEM POCZTOWYM !!!!

AUKCJA BEZ CENY MINIMALNEJ

post-6371-0-04381800-1304517499_thumb.jpg

post-6371-0-75665600-1304517506_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem taką napełnić i :niewiem: powyżej iluś tam lat ( już nie pamiętam dokładnie ilu) butla musi przejść badanie techniczne :policja: a to zwiększa koszty. Pewnie gdzieś przeleżała swoje najlepsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! Turystyczna butla gazowa od 1 PLN !!!

Aktualna cena1,25 zł

 

Do końca6 dni (śro 11 maj 2011 19:46:22 CEST)

 

http://allegro.pl/tu...1598122590.html

 

 

 

Ostatnio chciałem taką napełnić i :niewiem: powyżej iluś tam lat ( już nie pamiętam dokładnie ilu) butla musi przejść badanie techniczne :policja: a to zwiększa koszty. Pewnie gdzieś przeleżała swoje najlepsze czasy

 

Malo tego od paru lat butle z gazem nie mogą być koloru czerwonego ... więc do tej potrzeba farby żeby ją przemalować + badanie na legalizację i już cena nie będzie taka atrakcyjna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo tego od paru lat butle z gazem nie mogą być koloru czerwonego ... więc do tej potrzeba farby żeby ją przemalować + badanie na legalizację i już cena nie będzie taka atrakcyjna ;)

 

 

Żyjemy w chorym kraju. Jeśli jakąś tam legalizację mogę zrozumieć, to zmiany koloru już nie. Pewnie szanowna unia jewropejska tak zaleciła. Wybaczcie za zaśmiecanie tematu, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę o takich wynalazkach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w chorym kraju. Jeśli jakąś tam legalizację mogę zrozumieć, to zmiany koloru już nie. Pewnie szanowna unia jewropejska tak zaleciła. Wybaczcie za zaśmiecanie tematu, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę o takich wynalazkach.

Pozdrawiam

To nie dokońca tak i nie Unia to wymyśliła.

 

Kolor czerwony jest zarezerwowany dla sprzętu ppoż. Ma to na celu wyeliminowanie możliwości by ktoś w ferworze walki nie zaczął gasić pożaru butlą z propanem-butanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.