Skocz do zawartości

Aukcje Allegro z okazjami - wyposażenie i ekwipunek


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem fajny Stolik pólka na laptopa lub na odtw. dvd podwieszany na zagłówku .Praktyczny dla dzieci jadących w 2 klasie myśle że cena jest o.k

link :http://moto.allegro.pl/stolik-polka-na-laptopa-podwieszany-na-zaglowku-i1513801375.html

ciekawe jak DVD będzie oglądane (kąt niespodziewanie ostry) jadąc na tylnym siedzeniu :slina: podobnie Laptopa nie ma szans na ogladanie. :hmm:

Mam fabryczne stoliki w przednich siedzeniach i jest problem z stabilnością postawienia laptopa 15''

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem - jak sprawdzę to dam opis . Ja laptopa 15 montowalem na linkach do zaglówka i było wmiare o.k no ale to jest stolik (zobaczymy co jest wart)

Napewno trzeba będzie zastosować jakiś własny patent żeby było O.K

moriss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podzielcie się spostrzeżeniami. - ja obecnie składam przedni fotel i na nim kładę lapka. Cena rzeczywiście niska :slina: może spełni swoją rolę. :hmm: może wystarczy oparcie w pion postawić :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze takie stoliki ... w razie stluczki moga poczynic obrazenia jak w porzadnym wypadku... a jakos nie wyobrazam sobie ze bedziemy je uzywac tylko na postoju

 

znam przypadek jak wieszak na marynarke zmasakrowal czolo w trakcie wypadku... gdyby go nie bylo pewnie pasazer z tylu nawet zadrapania by nie mial...

 

zadnym wieszakow, stolikow i innych dupereli w aucie... z regoly z tylu siedza dzieci - pamietajcie o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadek jak wieszak na marynarke zmasakrowal czolo w trakcie wypadku... gdyby go nie bylo pewnie pasazer z tylu nawet zadrapania by nie mial...

 

 

U mnie w rodzinie ... Renault Megane pijany nastolatek na zakręcie wyjechał Volvem na czołowe

z tyłu jechały dwie pasażerki obie w pasach ... ta która siedziała za wieszakiem ... złamany obojczyk i kilka dodatkowych dni w szpitalu.

 

Osobiście mówię tego typu wynalazkom stanowcze nie ... a jak ktoś mnie zaprasza (rzadko ale jednak do auta z tyłu) to zdejmuję wieszak bez pytania o zgodę właściciela :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Koledzy od razu te czarne scenariusze ( stłuczki ,wypadki ) . Nie jestem żadnym gadżeciażem. Też jestem przeciwko wszelkim gadżetom montowanym w samochodzie tj: uchwyt na telefon montowany na szybie, GPS montowany na szybie - (te dwa przykłady bardzo odwracają naszą uwagę podczas jazdy samochodem ) a wieszak to już przegięcie ( przecież mamy uchwyty fabryczne lub bagażnik) notesiki montowane na szybę ,kamery rejestrujące trasę itd..itdÔÇŽÔÇŽ.

 

Stolik kupiłem żeby go sprawdzić przy długich wyjazdach np. na autostradach , podczas stania w korkach, lub na postojach np. śniadanko . A jazda z tym stoliczkiem w mieście jest bezsensu .Wiem że bezpieczeństwo moich dzieci jest najważniejsze i dla tego jak się nie sprawdzi to nie będziemy go używać (strata 45 zł).

 

Pytanie jeszcze do was czy wąsy to Gadżet ?

 

post-6046-0-69288200-1300969954_thumb.jpg

 

 

 

„Cała polska nosi wąsy” - jedziemy do Zakopanego !

 

Pozdrawiam m.s

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąsy to nie gadżet! To duma narodowa :(

 

A co do gadżetów - to osobiście montuję nawigację (uchwyt do szyby) w taki sposób, że nie zasłania mi w żaden sposób widoczności. Ustawiam ją nisko tak, że pokrywa się z deską rozdzielczą. Jedyne co mi zasłania widok to przyssawka. Ale bez przesady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Po co te gaduły - bezpieczne, niebezpieczne. Każdy ma swój rozum i swoje wie. Ja wiem tyle, że jak się konkretnie przywali to czy będzie póleczka czy nie - niewiele to zmieni. Jestem nastawiony optymistycznie i tyle. Po co się tłumaczyć i przed kim - ja używam tylko na autostradzie. Jak mam ochotę to będę używał i w mieście. I czy to jest mniej bezpieczne. można dywagować - tutaj jade 50km/h tam 100km/h. Tam dużo aut, tu jakby mniej. Nie istotne. Półka choć nie kupiłem jest fajna i tania. Sam zrobiłem uchwyt na dvd dla córki, ale chyba kupię tę póleczkę.

Tak więc proszę o linki z fajnymi aukcjami a nie osądem czy coś jest bezpieczne, fajne, głupie czy sympatyczne.

 

Pozdrawiam

 

ps. przy tej okazji od razu krew się we mnie gotuje - jak państwo dba o moje zdrowie i zmusza mnie do zapinania pasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.