Skocz do zawartości

Wakacyjna objazdówka po Polsce.. 2014


TomaszOlkusz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tomasz, no to szukacie trasy dla Was dwóch czy organizujesz rajdzik dla wszystkich chętnych?-bo w końcu nie wiadomo.?

2.Spablo nie zgadzam się z Twoją opinią. Często biorę udział w rajdach motocyklowych na co najmniej kilkanaście do kilkudziesięciu motocykli. Sprawa jest prosta.Organizator tworzy trasę, plan i miejsca noclegowe. I albo Ci to odpowiada i świadomie się z tym zgadzasz albo się nie zapisujesz na taki rajd. A już na miejscu jest jedna zasada. Możesz zwiedzać z grupą-lub spotykamy się na następnym noclegu.W końcu tam jest najweselej i tam możemy pobyć we własnym towarzystwie. Nikt nikogo nigdzie nie ciągnie na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wstawiając ten post zakładałem ,że pojedziemy sami bardziej mi zależało na waszej pomocy od strony miejscówek  noclegowych. Forum jest ogólnopolskie a wiem ,że każdy ma jakieś swoje zakamarki na dziko do noclegu :sleep: .



wydaje mi się że dwa zestawy to aż dość ,

 

 

Ale nie wykluczam jakiegoś porozumienia, ale Ja jako jedna osoba nie podejmę się pełnej odpowiedzialności za zorganizowanie otwartego Rajdu dla większej grupy. Olo1 wyprawa na motorze jest super ,po Polsce czy Europie ale motor ma niewiem szczelam 1.8 dł  0,70 szerokości i nawet grubka 15 osób stanie na parkingu na postaj a ustaw 15 zestawów na stacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że dwa zestawy to aż dość ,

 

 

Ale nie wykluczam jakiegoś porozumienia, ale Ja jako jedna osoba nie podejmę się pełnej odpowiedzialności za zorganizowanie otwartego Rajdu dla większej grupy. Olo1 wyprawa na motorze jest super ,po Polsce czy Europie ale motor ma niewiem szczelam 1.8 dł  0,70 szerokości i nawet grubka 15 osób stanie na parkingu na postaj a ustaw 15 zestawów na stacji .

Wiadomo,że wyprawa na motocyklu to inne gabaryty. Nawet prawo to reguluje.Dzielimy się na grupy po 10 motocykli j jeździmy w odstępach  kilku-kilkunastominutowych. Oczywista sprawa z postojami.Nie można zablokować całej stacji.Stąd też wypowiedż,że każdy zna punkty docelowe a w jakiej marszrucie tam się uda,co chce zobaczyć po drodze- to jego sprawa.Tu się z Tobą Spablo zgadzam.Jedni lubią zwiedzać zamki a inni np.latarnie. Wolna wola.Wiadomo,że nikt przy zdrowych zmysłach nie stworzy karawany z 10 czy 15 zestawów. To jest jasne!

Najważniejsze są punkty postojowe.Tam ludzie się poznają,bawią ,miło spędzają wieczory.Tam każdy dociera tak jak na karawaningowe zloty.Każdy swoim tempem i chęcią.To tak w analogii do spotkań motocyklowych

 

a co Olo jestes chętny

Jestem i to bardzo( do Suchedniowa mam całe....15 km :)   ),ale z moimi możliwościami urlopowymi tylko na połowe trasy. Z Suchedniowa na wschód,do Trójmiasta ,a potem Kto chce jedzie dalej,a ja w dół na południe abarot do domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem  Panowie tak , zaczynam  przeglądać bazę postojowe i niestety największy problem wszedł w dniu 2 i 3  totalny brak postoju w Lublinie . Jest tam kemping ale naczytałem się ze straszna rzeźnia chyba że  dwa dni na dziko a potem w Ełku salony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jest miejscowość firlej lub tam gdzie będzie zlot XV to jest jakieś 30-40km od lublina na naszej trasie albo jedziemy 100km i tam juz ci atrakcje zapewnie i twojej ekipie w moim rodzinnym Międzyrzecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.Możemy  zrobić tak ,że Suchedniów i wasze strony 2 dni potem Ełk i wybrzeże  , myślę o kempingu Pod brzozami bo to takie nasze centrum :skromny: :skromny: :skromny: :skromny: :skromny: :skromny:



Ale to już chyba 5 albo 6 dzień

Edytowane przez TomaszOlkusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , nie widzę problemu ,a nawet jak :yay: :yay: będzie mega fajnie :gitara: to przełożymy objazdówkę za rok. :piwko::] :] A w tym roku dogadamy dokładniej trase :przyczepa: :przyczepa:

 

to sie nazywa kompromis i tolerancja z takimi ludźmi mozna konie kraść, grunt to byc elastycznym

Myślę,że jak przełożycie wyjazd o rok ,to będzie bardziej prawdopodobne ,że pojadę,bo teraz nie wyrobię się z dodatkowym żródłem prądu i instalacjami na 12V -mam inne wydatki -wyposażenie przedsionka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.