Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ulisław, a które i z jakim zapleczem? Bo za moją 5 osobową rodzinę, budę, przedsion, prąd itd to się jeszcze nie spotkałem...

 

Napisz, bom ciekaw i być może również skorzystam :-)

 

Nie skorzystasz Bo jeżeli w sezonie wysokim za rodzinę i "wszystko w cenie" płacisz mniej niż 40 zł to chyba za miejsce na łące w szczerym polu bez wody prądu i kibla. Ewentualnie kompletne zadupie lub tłok jak zaraza. Jak byś zabrał rodzinę na taką miejscówkę to rozwód murowany. 

 

Zgadzam się z Ulislaw.

 

Patriks są ośrodki tylko trzeba poszukać np. ośrodek w Lubaszu za całą załogę + prąd i świetlica na dobę za 25zł.

 

Zapytanie do Rewir : Ośrodek DRAWTUR z pewnością jest Ośrodkiem przyjaznym karawaningowi i na naszym regionie więc czy możemy liczyć na przyjazny gest i cenę 30zł na pierwszy zlot BEALTEAMU jeśli zbierze się 10 załóg ? 

 

25zł załoga i prąd a dostęp do węzła sanitarnego to gdzie ??? (a po co świetlica - do czego to służy??) 

 

Ja tam wolałbym w Drawturze rabat 10% na wszelkie wydatki na terenie ośrodka (mogę nawet zbierać paragony)  ...................... to by była wymierna oszczędność  a nie  10zł.

 

 

Moim zdaniem 40 zł/dobę/załogę jest dobrą ceną.

Z niecierpliwością oczekuję spotkania.

Pozdrawiam

TomekKnaus

40zł za załogę na Drawturze to okazja sezonu a nie dobra cena ......... 

 

 

Ogólnie to nie ma co kombinować Drawtur to wybór optymalny świetny stosunek jakości do ceny i dojazd jest sensowny. (co też nie jest bez znaczenia przy większym zestawie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maciek,nie kombinuj ,tylko bież Patryka i wjeżdżajcie na VII Kujawski. Byłeś w Swornych ,warunki były gorsze i też daliśmy rade.

A przypomnij sobieTuczno u Ugorka,w lutym na gołym polu bez niczego nawet wode musiałeś z domu przywieść i tez dałeś rade.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nie rozchodzi się o warunki tylko o marudzenie za durne 10zł od zestawu . Np. wspomniana Koczała dla mnie jest dalej o 100km niż drawtur a 100km to jest 2 godziny jazdy (I TO JEST PROBLEM)  plus  70-90zł za paliwo (w jedną stronę - to też jest problem ale jakoś go przeżyję) więc naciskanie o obniżkę 10zł za zestaw jest dla mnie takie sobie. Problem to jest czas dojazdu, pogoda i warunki na miejscu - cena jest rzeczą wtórną. Jak chcesz mieć kemping z infrastrukturą kempingową to trzeba zapłacić jak za kemping a nie za pole namiotowe. 

A tak na marginesie Koczała jest "gminnym ogrodzonym polem biwakowym z budynkiem socjalnym" ............. cokolwiek to znaczy :-)

 

Nie wykluczone że się wybierzemy ale na razie szukam w szczecinie miejsca gdzie mi zamontują movera do budy ............ bo muszę od tego zacząć tego roczne wyjazdy (nie wjadę na posesję jak wrócę bo nie wykręcę zestawem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpętała się burzliwa rozmowa wokół propozycji DRAWTURU. Cieszy minie to, że czytacie ten wątek i uczestniczycie w debacie. Świadczy to o tym, że BALTEEM raczkuje.

 

Pewnie w przyszłym roku będzie naście propozycji od "miejsc na łące w szczerym polu" :nono: do ***** i na te mnie nie będzie stać   :oslabiony:.

 

Na I spotkanie proponuję pozostać przy propozycji dobrze nam znanego kempingu.

Do Czaplinka zalecimy w 2 godz. a tak jak kolega Maciek pisał  "40zł za załogę na Drawturze to okazja sezonu a nie dobra cena ......... ". Kto był to pewnie wie o czym mowa.

 

Co do listy to poczekajmy do połowy marca, jest jeszcze czas na pewno miejsca na polu wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach małego sprostowania - jak w poprzednim poście napisałem, że proponowana cena 40 zł/dobę/zestaw jest cena dobrą - tzn. w/g mnie nie ma co za dużo na ten temat dyskutować i tyle.

Osobiście za tak małe pieniądze nigdy nigdzie nie stałem.

Uważam, że CAMPING nie jest instytucją charytatywną i też musi zarabiać - w szczególności, że "czas zarobku" w naszym klimacie jest bardzo ograniczony.

Jeżeli ktoś jakiejś grupie proponuje wizytę za te pieniądze - tzn. że idzie ludziom na rękę - więc nie ma co dziadować i próbować jeszcze czegoś taniej "załatwić"

Cena jest fajna (czyt. dobra) więc jak dla mnie nie podlega ona zbytniemu rozważaniu - mi pasuje i tyle - dlatego napisałem, że jest dobra (zgadzam się oczywiście z sugestią że jest okazją).


Mam jeszcze pytanie do grupy BALTEMU, czy może ktoś z Was rozważał zaproszenie na  VII Zlot Kujawsko - Pomorski i znajomych który odbędzie się w Lubasz-u 11-13.04 ????

Jeżeli była by sprzyjająca pogoda warto byłoby się wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach małego sprostowania - jak w poprzednim poście napisałem, że proponowana cena 40 zł/dobę/zestaw jest cena dobrą - tzn. w/g mnie nie ma co za dużo na ten temat dyskutować i tyle.

Osobiście za tak małe pieniądze nigdy nigdzie nie stałem.

Uważam, że CAMPING nie jest instytucją charytatywną i też musi zarabiać - w szczególności, że "czas zarobku" w naszym klimacie jest bardzo ograniczony.

Jeżeli ktoś jakiejś grupie proponuje wizytę za te pieniądze - tzn. że idzie ludziom na rękę - więc nie ma co dziadować i próbować jeszcze czegoś taniej "załatwić"

Cena jest fajna (czyt. dobra) więc jak dla mnie nie podlega ona zbytniemu rozważaniu - mi pasuje i tyle - dlatego napisałem, że jest dobra (zgadzam się oczywiście z sugestią że jest okazją).

Mam jeszcze pytanie do grupy BALTEMU, czy może ktoś z Was rozważał zaproszenie na  VII Zlot Kujawsko - Pomorski i znajomych który odbędzie się w Lubasz-u 11-13.04 ????

Jeżeli była by sprzyjająca pogoda warto byłoby się wybrać ?

Daleko nam, żeby równać się z BRACIA KUJAWSKO-POMORSKA , pod względem organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekKnaus. Każda działalnosć powinna przynosic dochody, ale 10, 12, wiecie, że nieraz więcej za energię razy 30dni policzcie. Według Ciebie przez sezon powinien zarobić  na resztę roku?  A ja przez cały rok składać dla"""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się już zapisaliśmy na VII Zlot Kujawsko - Pomorski 11-13 IV w Lubaszu. Lubasz nie jest tak daleko i wiosna tuż tuż. Załogi jadą fajne . Już nie możemy się doczekać. Zapraszamy do przyłączenia się i wspólnej zabawy.

Pozdrawiamy      

                                     Margit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ulislaw każdy ma prawo wypowiedzenia się w sprawie - ja wyraziłem swoją opinie i tyle - szkoda forum zanudzać taki błahostkami - że coś kosztuje 10 zł więcej czy mniej - skupmy się raczej na ważniejszych sprawach, tj. ile karkówki przygotować, ile do tego napojów wyskokowych itd.  :) ...................... czy zabrać żonę czy nie ........................   :)

 

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekKnaus, jeśli dla Ciebie ceny nie są ważne (a cennik typu; namiot 2 os. 3 os. 7 os. parasol, przystawka, wierzba, sosna ) to faktycznie popierasz "karawaning", oczywiście OLIRGAHOWIE mają swoje zdanie.                                                                                               pozdrawiam :piwko:  sory, że jedno , ale ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PRZESTAŃCIE SIĘ DRAPAĆ O KOSZTY - ZAMYKAMY TEN TEMAT!!!

 

Dla większości jest to dobra oferta. Grupa jest na tyle zainteresowana spotkaniem, że przedstawiła dziesiątki propozycji za co wielkie dzięki.

Ja mam już tego dość. Drapią się a jak przyjdzie do wyjazdu to nie pojadą. A jak pojadą to będą narzekać bo zimno, bo gorąco, bo drzewa nie kwitną, trawa mało zielona.

Kto ma ochotę się spotkać to się spotka a kto marudzi to niech siedzi w domu.

 

 

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kujawsko pomorski nie wpisuję się ale nie wykluczone że pojadę, wszystko zależy od pogody, "mocy" w przeddzień wyjazdu i ewentualnych luzów i/lub spiętrzeń w biurze. Myślę że jak się nei wpiszę a przyjadę to mnie przygarną :-)

 

Radziu nie gorączkuj się rozmowy o kasie i pogodzie zawsze są najfajniejsze :-)

 

Dobrze pamiętam że na drawturze jest sauna ........... ???? Czy był ktoś w tej saunie i może oszacować pojemność w sztukach ludzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.