Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z rejonu pomorza zachodniego.

           Po wielu próbach stworzenia TEAMU zachodniopomorskiego ponawiam starania. Dlatego zakładam nowy wątek „Szczeciniacy” choć wiem,

że Koszalinianie  mogą poczuć się urażeni więc możemy zmienić na np. „TEAM BAŁTYCKI”.

           Zapraszam wszystkich do odwiedzania tego postu. Spróbujmy stworzyć wzorem innych regionów silną grupę zachodniopomorskich miłośników karawaningu.

Albo ten post zgaśnie jak wcześniejsze, albo zaczniecie się dołączać do wspólnych rozmów, spotkań, zlotów.

           Wybiegając w przyszłość - mam nadzieję, że w 2014 roku zorganizujemy spotkanie regionalnych forumowiczów (miejsce, czas i forma –

do późniejszego ustalenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powodzenia Radziu walczyłem kiedyś z tym tematem i odpuściłem sobie tak gdzieś 2 lata temu :-)

My z Patrykiem mamy takie roboty że ciężko* zaplanować daleko w przód (daleko jest płynne czasami to tydzień a czasami miesiąc) , zawsze było tak że wyjazdy były głównie "sponta wekendowa" plus ewentualnie dzień przed i ze dwa dni po :-)

 

* - zawsze jest jakaś "gwiazdka" u nas gwiazdka polega na tym że problem z planowaniem nie dotyczy wyjazdów zaplanowanych przez Nasze Panie ..... nie jesteśmy w końcu idiotami i chcemy mieć spokój w domu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Radku za, czekam na termin 1-go spotkania TEAMU BAŁTYCKIEGO.  :przyczepa:  :biwak:  Pozdrawiam. :ok:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Jak Werusie życzą powodzenia, to się udać powinno.  :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Również jestem ZA, obydwoma ręcami :-). Choć w poprzednich latach niewiele wyszło z podejmowanych podobnych działań...

 

Wydaje mi się, że ten wątek powinien znaleźć się w dziale "Przyjaciele"...  i ewentualne konkretne tematy wypadowe/spotowe, "urodzone" w tym wątku powinny jako spotkania powstawać w dziale "Spotkania i imprezy"

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działajcie. To całkiem fajna sprawa. Wiem na naszych doświadczeniach.

Pomijając to, że teraz spotykamy się częściej ( wystarczy hasło) to są inne plusy: znaleźliśmy kilka nowych fajnych miejsc.

Trzymam kciuki, aby Wam się udało, nie zamykajcie się tylko szczelnie. Na każde spotkanie zapraszamy wszystkich nie tylko z regionu, a może wpadniemy do Was z Bracią Kujawską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; jestem za . Tak na marginesie , jedno spotkanie miało miejsce i było to pra, pra spotkanie naszego forum . W Kwietniu 2007 roku nad jeziorem Kiełbicze koło m. Żelechowo odbyło się spotkanie 5-6 złóg z naszego rejonu + załoga z Gorzowa Miradym (Mira , Gieniu pozdrawiam ) . Dopiero w Maju odbył się nasz 1-szy złot karawaningowy w Zdworzu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.