Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek bywał... dwie osoby w saunie to jeszcze komfortowo, trzy to już zrobi się tłok, cztery to już będzie ścisk... i trzeba pamiętać aby godzinkę przed korzystaniem z sauny zgłosić to do szefostwa w celu załączenia i nagrzania sauny.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Apropo Kujawskiego moje uczestnictwo jest podobne - uzależnione od "układów" w pracy oraz pogody - na ostatnia chwilę jak się zdecyduję to dam znać. Już pierwszych chętnych z Zachodniopomorskiego mamy - reprezentacja będzie :)

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się kopnę dzisiaj do Bolechowa na rybki na nockę    ( żonka idzie na Dzień Kobiet na balety...)

 

https://maps.google.pl/maps?saddr=53.506107,14.885144&hl=pl&sll=53.505858,14.884822&sspn=0.004467,0.012617&t=h&gl=pl&mra=mift&mrsp=0&sz=17&z=17

 

Cisza, spokój, brak prądu, brak ludzi, ognisko z właścicielami, jakieś szkiełko... mniody :-)

 

post-1522-0-86172700-1394182357_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się kopnę dzisiaj do Bolechowa na rybki na nockę    ( żonka idzie na Dzień Kobiet na balety...)

 

https://maps.google.pl/maps?saddr=53.506107,14.885144&hl=pl&sll=53.505858,14.884822&sspn=0.004467,0.012617&t=h&gl=pl&mra=mift&mrsp=0&sz=17&z=17

 

Cisza, spokój, brak prądu, brak ludzi, ognisko z właścicielami, jakieś szkiełko... mniody :-)

 

attachicon.gifBolechowo.jpg

hehe chyba moją żonę też będę musiał gdzieś wysłać :)

tylko co tu zrobić z dziećmi ????

Zazdroszczę samotnego wypoczynku :)

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Maciek ,wiemy jak sprawa stoi :hmm:,nie żebym nie  chciał ale się nie zapisuj, a przyjedź jak sprawy się ułożą na tyle że pozwolą na wyjazd.Wiemy że jak się zapisałeś to na banka cię  nie było.TomekKnaus tak samo ,jak macie chęć to bez oznajmiania na spontana walić,jak w dym. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z przyjemnością załoga Margit będzie reprezentować BEALTEM w Lubaszu. Mam nadzieje ,że inni też jeszcze się dopiszą a jak nie to na majówce się poznamy. A Dzień Kobiet jutro już też z dziewczynami mamy zaplanowany : ) Pozdrawiam weekendowo BEALTEM i zaprzyjaźnioną BRAĆ KUJAWSKO-POMORSKĄ : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja tez mam ochotę się spotkać w Lubaszu.

.Byłam w tamtym roku w Okoninach Nadjeziornych na VI Zlocie Kujawsko Pomorskim.Przyjechalismy zimą a wyjeżdżaliśmy wiosna.Pozdrawiam wszystkich poznanych i tych co dopiero poznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, zakładaj spokojnie listę na Drawtura... innej potwierdzonej propozycji chyba nie było...

 

A Wuja sezon uważa już za rozpoczęty:

 

ps. pogoda dopisała, co prawda szybko robi się ciemno ale było i ognisko, i kiełbaski, i %, i nawet Wuja zgubił czapkę... :-(

 

Pozdr

 

post-1522-0-50760300-1394314761_thumb.jpg

 

post-1522-0-62938300-1394314781_thumb.jpg

 

post-1522-0-95962800-1394314800_thumb.jpg

 

post-1522-0-93966100-1394314819_thumb.jpg

 

post-1522-0-09728500-1394314843_thumb.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, zakładaj spokojnie listę na Drawtura... innej potwierdzonej propozycji chyba nie było...

 

A Wuja sezon uważa już za rozpoczęty:

 

ps. pogoda dopisała, co prawda szybko robi się ciemno ale było i ognisko, i kiełbaski, i %, i nawet Wuja zgubił czapkę... :-(

 

Pozdr

 

attachicon.gifBolechowo 03-2014-1.jpg

 

attachicon.gifBolechowo 03-2014-2.jpg

 

attachicon.gifBolechowo 03-2014-3.jpg

 

attachicon.gifBolechowo 03-2014-4.jpg

 

attachicon.gifBolechowo 03-2014-5.jpg

 

Patryk ale Ci zazdroszczę. Rybki, ognisko, i kiełbaski no i ta zgubiona czapka. Moja buda jeszcze stoi w garażu i dopiero na majówką wyjadę ale za to na jaką imprezę! Oj będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram listę chętnych na I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".

Zapraszamy wszystkich miłośników karawaningu.

 

Termin spotkania majówka 2014.

Miejsce spotkania Camping Drawtur Ośrodek Wypoczynkowy w Czaplinku   - http://www.drawtur.com/

 

Oferta jaką zaproponował O.W. DRAWTUR to 40 zł / doba, cena zawiera oczywiście zestaw, prąd, psa, kota i całą załogę. W cenie możecie korzystać z całej infrastruktury kempingu, boisk sportowych, placu zabaw, świetlicy, ogniska etc. Najprawdopodobniej na majówkę będzie czynna kawiarnia.

Na cały sprzęt sportowo - wodny mamy - 50% wszelkie kajaki, rowery wodne, łódki wiosłowe itd.

 

Wszyscy przyjeżdżają na własną odpowiedzialność, nie ma organizatora, każdy odpowiada za siebie i swoją załogę. Pozostałe szczegółu przedstawimy w późniejszym terminie.

 

 

Lista chętnych:

 

  1. RadekP                2+2
  2. patriks                  2+3
  3. macieku                2+2 
Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może poprawię listę, bo "wuja/dziadzia" :hehe:  Maciej nie "umi" kopiować listy...   :glasce:  niestety, już nie te palce na myszce...  bez skojarzeń   :ph34r:

 

 

1. RadekP 2+2
2. patriks 2+3

3. macieku 2+2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.