Skocz do zawartości

Jesienne spacery po Dolinkach podkrakowskich oraz wieczorne klimaty... "Bania u Cygana" c.d. i inne takie :) 08-11.11.2013


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bez obaw Janusz, ja sam swym kolorytem zastępuję 2 worki liści :]

 

Fruzia - jakie langosze? Tarte ziemniaki na placki po zbójnicku, chociaż moim zdaniem za dużo papraniny z tymi plackami i chyba nie mamy patelni grillowej.

W temacie gulaszu - zostały środki pieniężne ze spotkania w Żywcu i one spokojnie wystarczą na zakup substratów

ok placki mogę piec ale małoformatowe :]  a co do tarcia ziemniaków to mam takie cudowne urządzenie na korbkę które potrzebuje tylko ramion silnego mężczyzny :ee:

niestety nas w Żywcu nie było :oslabiony:  a pieniążki trza jakoś wyrównać :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

myślę nad tym aby dołączyć do Was, boję się tylko kiepskiej aury (ciężko wówczas moją lepszą połowę do wyjazdu przekonać )

jeśli się uda to w skałdzie 2+2, mam nadzieję, że miejsca wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę nad tym aby dołączyć do Was, boję się tylko kiepskiej aury (ciężko wówczas moją lepszą połowę do wyjazdu przekonać )

jeśli się uda to w skałdzie 2+2, mam nadzieję, że miejsca wystarczy :)

miejsca jest coraz mniej  :)  więc decyduj :kawa: ....

Co do miejsca, to na pewno wystarczy dla każdego i jeszcze zostanie. Co do pogody...no może być różnie..tego nikt nie zapewni. Wiadomo, że jak będzie śnieg,  to każdy zostanie w domu :sleep:  .

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca jest coraz mniej  :)  więc decyduj :kawa: ....

Co do miejsca, to na pewno wystarczy dla każdego i jeszcze zostanie. Co do pogody...no może być różnie..tego nikt nie zapewni. Wiadomo, że jak będzie śnieg,  to każdy zostanie w domu :sleep:  .

a co tam śnieg i dlaczego zostawać w domu???? :hmm::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam śnieg i dlaczego zostawać w domu???? :hmm::]

Ja z moim zestawem w zimę nigdzie się nie wybieram. Tylko na pokoje. Jak zmienię konia zaprzęgowego wtedy jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim zestawem w zimę nigdzie się nie wybieram. Tylko na pokoje. Jak zmienię konia zaprzęgowego wtedy jak najbardziej.

Jak pojedziesz pierwszy to nie masz się czego bać..........cokolwiek Ci się nie stanie to Ci za Tobą na pewno będą chcieli Ci jak najszybciej pomóc.

Śnieg,śnieg trzeba mieć szacunek dla takich warunków atmosferycznych jeździ się naprawdę bardzo trudno ,za to nie grozi utrata koncentracji ani na momencik ale da się ...patrz na fotkę pod użytkownikiem- ( droga z Zakopanego na łysą polanę trzy lata wstecz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedziesz pierwszy to nie masz się czego bać..........cokolwiek Ci się nie stanie to Ci za Tobą na pewno będą chcieli Ci jak najszybciej pomóc.

Śnieg,śnieg trzeba mieć szacunek dla takich warunków atmosferycznych jeździ się naprawdę bardzo trudno ,za to nie grozi utrata koncentracji ani na momencik ale da się ...patrz na fotkę pod użytkownikiem- ( droga z Zakopanego na łysą polanę trzy lata wstecz).

Raczej teraz to nie chciał bym stawiać siebie ani innych w takiej sytuacji jak piszesz. Ale  jak będę miał konia mocniejszego ....to i na narty z cepką się wybiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej teraz to nie chciał bym stawiać siebie ani innych w takiej sytuacji jak piszesz. Ale  jak będę miał konia mocniejszego ....to i na narty z cepką się wybiorę :)

 

A co, masz słabego konia????  nie wyglądasz  :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolica naszej  miejscówki jest wybrana jako nowy cud Polski :)  Będzie się działo..będzie zabawa...

http://podroze.gazeta.pl/podroze/56,114158,14809620,Miejsce_Pierwsze__Dolinki_Krakowskie,,7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.