Skocz do zawartości

Jesienne spacery po Dolinkach podkrakowskich oraz wieczorne klimaty... "Bania u Cygana" c.d. i inne takie :) 08-11.11.2013


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, żeby coś pewnego, czy jakieś deklaracje... Ale jakby tak w ostatnim momencie się pojawili tacy jak my - w 3 osoby, to znajdzie się trochę miejsca? Bo jak pogrozi śniegiem, to my się już nie ruszymy, ale jakby tak tego, to my pewnie byśmy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie, żeby coś pewnego, czy jakieś deklaracje... Ale jakby tak w ostatnim momencie się pojawili tacy jak my - w 3 osoby, to znajdzie się trochę miejsca? Bo jak pogrozi śniegiem, to my się już nie ruszymy, ale jakby tak tego, to my pewnie byśmy.....

Spokojnie , miejsca na tyle będzie że się pomiescimy. W kupie raźniej ;) i ciepłej :)

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I zaczynam od pytań:

pytanie nr 1: jeżeli chodzi o gulasz ( TEN PIKANTNY) to powstaje jakaś lista składników które każdy ma zakupić?? :hmm:

pytanie nr 2: to jak wygląda kwestia podłączenie się cepką do prądu ( bo my prądozależni jesteśmy)???? :]

Edytowane przez Jozin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I zaczynam od pytań:

pytanie nr 1: jeżeli chodzi o gulasz ( TEN PIKANTNY) to powstaje jakaś lista składników które każdy ma zakupić?? :hmm:

pytanie nr 2: to jak wygląda kwestia podłączenie się cepką do prądu ( bo my prądozależni jesteśmy)???? :]

 

 

 

 

Pytanie 2 . Co do prądu, to jest około 3 łącza :) . Jedno juz jest zarezerwowane Wiec drugie jest dla Was. Trzecie bedzie dla reszty.:) jak cos to weź wiecej metrow kalbi, to bedzie latwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 2 . Co do prądu, to jest około 3 łącza :) . Jedno juz jest zarezerwowane Wiec drugie jest dla Was. Trzecie bedzie dla reszty. :) jak cos to weź wiecej metrow kalbi, to bedzie latwiej.

 

Pytanie 2 . Co do prądu, to jest około 3 łącza :) . Jedno juz jest zarezerwowane Wiec drugie jest dla Was. Trzecie bedzie dla reszty. :) jak cos to weź wiecej metrow kalbi, to bedzie latwiej.

:yay: to już do tego naszego na pewno Gazirek się podłączy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yay: to już do tego naszego na pewno Gazirek się podłączy :]

Tak podłączy,a jakby co to ja mam ok 50m kabla. Zastanawiałem się czy zabrać agregat (mam taki nie wielki 1200W)ale jak jest dostęp do prądu to nie biorę bo jednak on jest dość głośny.

 

Widzę,że lista Langoszowców się powiększa, :bzik::bravo: trzeba resztę zmobilizować :drive::przyczepa: z Bielska i Pszczyny wcale nie jest tak daleko :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podłączy,a jakby co to ja mam ok 50m kabla. Zastanawiałem się czy zabrać agregat (mam taki nie wielki 1200W)ale jak jest dostęp do prądu to nie biorę bo jednak on jest dość głośny.

 

Widzę,że lista Langoszowców się powiększa, :bzik::bravo: trzeba resztę zmobilizować :drive::przyczepa: z Bielska i Pszczyny wcale nie jest tak daleko :ee: :ee: :ee:

 

I nie zapomnijcie drodzy langoszowcy zabrać  tarek do ziemniaków, bo cały wór na  Was czeka :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zapomnijcie drodzy langoszowcy zabrać  tarek do ziemniaków, bo cały wór na  Was czeka :ee:

To może by jaką listę zrobić??

 

np: Lista dań:

gulasz

żur

dyniowa

ziemniaki w kociołku

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę w Będkowskiej na rowerze, bo z domu mam tylko 32 km, i żałuję że zlot nie odbywa się teraz.

Dolinka przepiękna i te kolory na drzewach obłęd. Niestety za trzy tygodnie to po liściach można będzie tylko pochodzić.

Myślę jednak że towarzystwo które przyjedzie zrekompensuje brak kolorystyki a skałki nie stracą nic ze swego uroku.

Edytowane przez Janusz s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zapomnijcie drodzy langoszowcy zabrać  tarek do ziemniaków, bo cały wór na  Was czeka :ee:

ziemniaki do langoszy są gotowane i tłuczone a nie surowe tarte :ee: ..... więc żadna tarka nam niestraszna :yay::]

 

To może by jaką listę zrobić??

 

np: Lista dań:

gulasz

żur

dyniowa

placki po zbóju

 

ziemniaki w kociołku do listy dań :slina:

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę w Będkowskiej na rowerze, bo z domu mam tylko 32 km, i żałuję że zlot nie odbywa się teraz.

Dolinka przepiękna i te kolory na drzewach obłęd. Niestety za trzy tygodnie to po liściach można będzie tylko pochodzić.

Myślę jednak że towarzystwo które przyjedzie zrekompensuje brak kolorystyki a skałki nie stracą nic ze swego uroku.

Bez obaw Janusz, ja sam swym kolorytem zastępuję 2 worki liści :]

 

Fruzia - jakie langosze? Tarte ziemniaki na placki po zbójnicku, chociaż moim zdaniem za dużo papraniny z tymi plackami i chyba nie mamy patelni grillowej.

W temacie gulaszu - zostały środki pieniężne ze spotkania w Żywcu i one spokojnie wystarczą na zakup substratów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.