Skocz do zawartości

WYWIAD


marek

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie trochę przeczytałem na stronie www, bo pisemka jeszcze nie mam :] i informacje tam zawarte są już trochę nie aktualne. Podaje tam, że 50 osób dziennie odwiedza witrynę - teraz ta liczba wynosi 4 do 5 razy tyle :]. Średnio dziennie odwiedza nas 250 osób, a maj zamkneliśmy z wynikiem 5633 odsłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, po prostu skromność nie pozwoliła Ci się chwalić takimi wynikami ;-) Dorwałem PC już i musze powiedzieć że niezłe to pisemko... tylko coś szybko się kończy :] czytanie... tak to jest, weźmiesz do ręki pismo i nie puścisz jak się nie skończy ;-) Auto Świat i Motor czeka jako nietknięte przez to;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.