Skocz do zawartości

Pierwszy Langoszowy Sylwester 2013/2014


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby jeszcze żonę przekonać

 

 

I to może być nie do przeskoczenia :)

 

Noc z piątku na sobotę -11

Noc z soboty na niedziele -21

I tu może być zonk

 

 

Przy takich warunkach, to nawet mnie już by się chyba nie chciało..... :look:  :look: Co to za przyjemność, nawet na pole nie wyjdziesz.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ośrodek w Pilicy wygląda ciekawie

W miarę dojazd powinien być

Cena fajna

Żeby jeszcze żonę przekonać

 

Mała uwaga

 

Przy niskich temperaturach musi być mieszanka z przewaga propanu a najlepiej sam propan

Koledzy którzy mieli butle z tkz.stojaka to w tych butlach wypalał się propan a pozostałość w butli owszem dawała płomień w trumach ale po prostu nie grzały

 

Nadmieniam że jest to uwaga z mojego doświadczenia i nie mam zamiaru wywoływać bużliwej dyskusji w kwesti ogrzewania przyczep czy kamperów w warunkach zimowych.

 

Całkowicie się z Tobą zgadzam ,najlepiej zabrać ze sobą dwie pełne butle bo to daje komfort ciągłego ciepła w przyczepie co jest bardzo ważne.

Ja dodam jeszcze ,że używanie zlewozmywaka przy tak niskich temperaturach jest właściwie niemożliwe lub bardzo trudne - mnie zamarzła rurka odpływowa pod przyczepą i trzeba było garnuszkiem ze zlewu wybierać.

Droga jest dobrze utrzymana i zimą nie powinno być problemów nawet z wjazdem na ośrodek-jest tam lekki podjazd i dwa zakręty ale na pewno każdy holownik da rade.

Irek

 

 

to czekamy na zdjęcia :)

Niestety przełożyli ten zlot 4x4 na weekend 18-20 i z tego powodu nie pojechałem więc nie mam fotek.

Edytowane przez gazirek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie butle na przyczepę  :look:  toż lepiej lokal wynająć , przy -20 zapowiada się naprawdę udana impreza 

to prawda,ale pozostaje jeszcze coś do przeżycia i te - 20, to może to- lokal zawsze można wynająć,a w przyczepach tylko nieliczni śmiałkowie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie zapowiadał jeszcze że w sylwestrową noc będzie -20

Ja tylko napisałem co przeżyłem i nie miałem zamiaru nikogo zniechęcać do jazdy z przyczepą w takich warunkach

A O butlach pisałem coby dmuchać na zimne i nie być zaskoczonym ze niby pełna a nie grzeje

Fakt co roku myśle jakby wyglądał Sylwester z przyczepą i ten biały dym z komina wśród fajerwerków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to! W te święta B. Narodzenia byłem u teściów we Wrocku i była iście wiosenna pogoda, a wyjeżdżając z W-wy do nich noc przed było -10. A w marcu w Uniejowie faktycznie była niezła bonanza z mrozem,tak jak Szczepan mówi, więc  nie ma się tym co zamartwiać.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dla mnie lato ogólnie skończyło się już we wrześniu, a rozmawiamy tu o porze zdecydowanie zimowej, więc tych -20 wykluczyć nie można....

Wybaczcie, ale na samą myśl dostaję dreszczy.... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że niskie temperatury zamroziły temat.......ale do końca roku jeszcze daleko a pogoda piękna więc zapraszam Wszystkich Langoszowców do Doliny Będkowskiej---tereny piękne ,atrakcji dużo oczywiście grono zacne.

 

Temat zapewne czytany ale gdyby ktoś przeoczył to podaje link:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/15525-jesienne-spacery-po-dolinkach-podkrakowskich-oraz-wieczorne-klimaty-bania-u-cygana-cd-i-inne-takie-08-11112013/page-5?do=findComment&comment=337345

 

 

czasu pozostało jeszcze trochę, więc zastanawiajcie się i przyjeżdżajcie ----DO ZOBACZENIA

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odwołany - nie. Ale pomysłodawcy tak sie pochrzaniło w w życiu (zawodowym), że co najwyżej na prywatkę może liczyć. O wyjeździe nie ma co marzyć. A masz jakiś pomysł, kolego krajanie z B-B :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł to mam tak od +- sierpnia nawet doszło do spłodzenia takiej roboczej listy chętnych,była wersja nawet bez ogonów-camperów ,był zabukowany domek nad j. żywieckim dla 10 osób super warunki socjalne ale jak trzeba było dać zaliczke to było nas czworo{2 pary}.Sorry nie jestem tak aktywny i czujny jak niektórzy użytkownicy forum że odpowiadam w każdym temacie w sekunde po jego założeniu np.lodówki,chlapacze ,inne pierdoły nabijające postów a chude jak wigilijny barszcz.Rozumiem obawy o warunki atmosferyczne nie jestem kamikaze,coś tam potrafie ale praw fizyki nie pokonał nikt,stąd rozumiem że każdy wyczekiwał do 29 grudnia co nam pokaże zima a wtedy podejmie się decyzje.Niestety choć nie jestem idolem na portalu to tłumaczę się w tym roku pożegnanie starego,powitanie nowego ma się odbyć wsród dobrych ,sprawdzonych przyjaciół w kameralnym gronie.Pozdrawiam życzę Wszystkim Zdrowych,pogodnych,Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam coś podpowiedzieć, dobrze planowaliście z polaną sosny , kemping jest czynny , organizują zabawę sylwestrową , kulig z napitką, do dyspozycji ,stok narciarski , 7osobowa beka opalana drewnem do moczenia się na zewnątrz ,sałna, można było rezerwować pokoje w kilku chatach na terenie kempingu , my jedziemy w kilka załóg kamperami więcej info na KM i CTmałopolanie Lub w recepcji polany sosny z tego co mi mówili info o przyjeżdzie można podać po świętach przygotują potrawy i zarezerwują miejsce w kuligu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek jak chcesz więcej info to zadzwoń mój numer widać.


Mogę Wam coś podpowiedzieć, dobrze planowaliście z polaną sosny , kemping jest czynny , organizują zabawę sylwestrową , kulig z napitką, do dyspozycji ,stok narciarski , 7osobowa beka opalana drewnem do moczenia się na zewnątrz ,sałna, można było rezerwować pokoje w kilku chatach na terenie kempingu , my jedziemy w kilka załóg kamperami więcej info na KM i CTmałopolanie Lub w recepcji polany sosny z tego co mi mówili info o przyjeżdzie można podać po świętach przygotują potrawy i zarezerwują miejsce w kuligu.

 

Mogę Wam coś podpowiedzieć, dobrze planowaliście z polaną sosny , kemping jest czynny , organizują zabawę sylwestrową , kulig z napitką, do dyspozycji ,stok narciarski , 7osobowa beka opalana drewnem do moczenia się na zewnątrz ,sałna, można było rezerwować pokoje w kilku chatach na terenie kempingu , my jedziemy w kilka załóg kamperami więcej info na KM i CTmałopolanie Lub w recepcji polany sosny z tego co mi mówili info o przyjeżdzie można podać po świętach przygotują potrawy i zarezerwują miejsce w kuligu.


Oby to nie była ekipa ta co w ubiegłym roku.Zachowanie żałosne ,kto był wie o co chodzi,jak nie wie to wie p.Całka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.