Skocz do zawartości

Pierwszy Langoszowy Sylwester 2013/2014


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni

 

Ponieważ ten dzień zbliża się wielkimi krokami - przeleci ani sie obejrzymy :look:  - zapytuję zatem oficjalnie kto byłby chętny na spędzenie kilku dni w gronie langoszowym. Zakładam oczywiście, że "starzy langoszowcy" zjawią się w komplecie. Miejsce do ustalenia, sposób zakwaterowania również do ustalenia, aczkolwiek w założeniu ma to być sylwester karawaningowy, nie mniej nic na siłę. Jak będzie pół metra śniegu i -15'C - myślę, że rozważymy inne rozwiązania :) Nie jesteśmy aż takimi ortodoksami :)

 

Poddaję zatem temat pod dyskusję na szerokie grono i oczekuje propozycji. Najlepiej, żeby była jakaś wiata albo w ogóle pomieszczenie, które da się ogrzać do nasiadów i imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowni

 

Ponieważ ten dzień zbliża się wielkimi krokami - przeleci ani sie obejrzymy :look:  - zapytuję zatem oficjalnie kto byłby chętny na spędzenie kilku dni w gronie langoszowym. Zakładam oczywiście, że "starzy langoszowcy" zjawią się w komplecie. Miejsce do ustalenia, sposób zakwaterowania również do ustalenia, aczkolwiek w założeniu ma to być sylwester karawaningowy, nie mniej nic na siłę. Jak będzie pół metra śniegu i -15'C - myślę, że rozważymy inne rozwiązania :) Nie jesteśmy aż takimi ortodoksami :)

 

Poddaję zatem temat pod dyskusję na szerokie grono i oczekuje propozycji. Najlepiej, żeby była jakaś wiata albo w ogóle pomieszczenie, które da się ogrzać do nasiadów i imprezy :)

Widzę, że temat się rozrasta. mam nadzieję że się przyjmie :]

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat się rozrasta. mam nadzieję że się przyjmie :]

 

Zaszczepi się, przyjmie i rozrośnie jako ten fiołek na wiosnę, rozwinie jak rozmaryn, rozkwitnie jak pęki białych róż :yay:  :yay:  :yay:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niechcę nic głośno mówić ale Langoszowcy to chyba mają swoje idealne miejsce na kempingu http://www.machuzky.cz/ - domki ogrzewane blisko wyciąg wiata jest no nie ogrzewana ale ją ogrzejemy :)

 

Polana Sosny jest idealna super toalety ogrzewane wiata na 40 osób ..... 

 

Podstawowy problem to co będzie jak dojdzie do załamania pogody, przyjdzie prawdziwa zima wtedy trzeba mieć jakąś alternatywe bo inaczej zostaniemy w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niechcę nic głośno mówić ale Langoszowcy to chyba mają swoje idealne miejsce na kempingu http://www.machuzky.cz/ - domki ogrzewane blisko wyciąg wiata jest no nie ogrzewana ale ją ogrzejemy :)

 

Polana Sosny jest idealna super toalety ogrzewane wiata na 40 osób ..... 

 

Podstawowy problem to co będzie jak dojdzie do załamania pogody, przyjdzie prawdziwa zima wtedy trzeba mieć jakąś alternatywe bo inaczej zostaniemy w domu

 

O Machuzkach też własnie pisałem, jest przecież też knajpa z Aną :)

 

Załamanie pogody to problem. Najgorzej jak się załamie na kempingu i dosypie... aut terenowych nie ma zbyt wiele na stanie langoszowym :)

 

Dlatego nie wybierałbym się zbyt daleko :) I raczej po głównych drogach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może duża chałupa z podwórkiem 120 m.kw. sali balowej z noclegami w chałupie ok 12 szt. u nas ??na podwórku ok 10 zestawów się zmieści.

Warunek DJ i 3 kucharki :)

Edytowane przez parapo50 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Zubrzyca Górna też odpada,rozmawiałem z właścicielką i pole jest czynne do pierwszych mrozów (zakręcają wodę żeby nie zamarzła) i mają bardzo dużo śniegu na kempingu.

Ale pani zapraszała jeszcze teraz,kusząc dużą ilością grzybów.

 

I moje propozycje miejsca sylwestrowego prysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może duża chałupa z podwórkiem 120 m.kw. sali balowej z noclegami w chałupie ok 12 szt. u nas ??na podwórku ok 10 zestawów się zmieści.

Warunek DJ i 3 kucharki :)

 

Mamy cycków dwanaście - wystarczy?? :)

 

A tak poważniej, to trochę daleko... a ma to jakąś stronę www ??

 

Dzwoniłem do kolegi z Kościeliska, prowadzi tam pensjonat. Będzie się orientował czy ktoś w okolicy ewentualnie przyjąłby na klatę takie wyzwanie :)

 

Tylko kemping Pod Krokwią jest w stanie się tego podjąć.... taką dostałem odpowiedź od "tambylca"  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może duża chałupa z podwórkiem 120 m.kw. sali balowej z noclegami w chałupie ok 12 szt. u nas ??na podwórku ok 10 zestawów się zmieści.

Warunek DJ i 3 kucharki :)

 

Szanowni

 

Parapo, na PW wyjaśnił kilka rzeczy.

 

Otóż, nie chodzi tu o ich lokalną imprezownię, czy dom weselny ale WŁASNĄ, PRYWATNĄ CHAŁUPĘ !!!

 

Mam nadzieję, że nie jet pod wpływem środków odurzających i wie co robi, zapraszając nas do siebie ....  :>  :>  :>

 

Wg. mnie to w tej chwili najfajniejsza propozycja - choć odległość spora. Ale w końcu Parapo w maju przyjechał do nas, to my możemy w grudniu do niego  :D  :D

 

DJ-a załatwimy, kucharek ci u nas dostatek :)

 

Parapo.

 

Jak możesz to przybliż. Masz, rozumiem, duży dom, w którym normalnie mieszkacie i zamierzasz nas przyjąć na podwórku z zestawami, a imprezować możemy w domu?

 

A ognicho da się gdzieś zrobić?

 

I co to znaczy sala balowa?? I 12 szt noclegów - masz dwanaście sypialni??!!! To gdzie wy mieszkacie?? W pałacu????  :look:  :look:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala bankietowa to ogrzewany garaż 120 m.kw.

Wolnych pokoi jest 4 szt. - 8 ludzików spokojnie się wyśpi w łóżeczkach + sporo miejsca na materace itp.

Możliwe załatwienie cateringu - ale to już wiadomo podnosi koszty.

Dwie kuchnie do dyspozycji.Na podwórku pomieści się spokojnie kilka zestwów.

Z ogniskiem nie problem - drzewa nie brakuje.Ze względu na nasze psy ( łagodne ) i kota :foch: - nie przyjmujemy zwierząt.

Możliwość zorganizowania busika celem szybkiego zwiedzenia okolicy.

Możemy też zamówić osobistą fryzjerkę dla potrzebujących Pań.

Fotki wkleję jutro.

Basia i Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.