Skocz do zawartości

Pierwszy Langoszowy Sylwester 2013/2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,wróciłem właśnie od moich znajomych z Pilicy.

Jest tam ośrodek rekraacyjny- Willa u Źródeł, ktyórą pozwoliłem sobie zwiedzić i obejrzeć oraz porozmawiać z właścicielem-człowiek otywarty na wszelkie tematy i propozycje.

Wnioski są takie:

plac dla przyczep wielkości boiska piłkarskiego,trawiaste z bardzo małym spadem,

krąg ogniskowy z ławkami-blisko placu,

gril betonowy-blisko placu,

najważniejsze duża altana z ławami, chyba są stoły,izasłonięte prześwity grubą folią-można ogrzać pomieszczenie zimą,

w osrodku są toalety i prysznice do dyspozycji pola kempingowego(schludne i czyste oczywiście pomieszczenia ogrzewane)

 

Koszt pobytu to 10 PLN za osobę za jeden dzień.

 

Podaję linka do strony ośrodka,

 

http://www.willauzrodel.pl/index

 

I co ważne dojazd jest bardzo prosty i łatwy-wiele razy byłem z przyczepą u kumpla a z jego działki widać ośrodek,atrakcji jest mnóstwo :zamki Smoleń,Ogrodzieniec to zaledwie ok.5-8 km,dwa stoli narciarskie w Smoleniu i Cisowej ok.10 km-może bliżej,Pałac w Pilicy,no i stawy pewno będą zamarznięte.

 

W przyszły weekend jest tam zlot 4X4 może uda mi się w sobotę tam wpaść ,mogę zrobić parę fotek czegoś co by Was zainteresowało lub mielibyście jalieś wątpliwości.

Ewentualnie można by tam się spotkać jeszcze w październiku np.18-20.10 oczywiście jeśli będzie piękna Polska Jesień.

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda smakowicie  :slina:

 

A jak z wynajmem domków? Wydaje mi się, że jest tam kilka domów typu "Brda". Nie wiesz czy są ogrzewane? Można by wynająć kilka...  :hmm: W zasadzie to nie wiadomo jaka będzie pogoda.... Jak będzie 10 cm śniegu to ani ja ani Zbyszek, ani TOM, który już zostawił u mnie przyczepę na zimę, nie wyciągniemy naszych budek. Chyba, że będziemy uskuteczniać akcję z łańcuchami i w ogóle  :look:  :look:

 

Co Wy na to?

 

Jeżeli chodzi o ofertę Basi i Mariusz (Parapo), to, choć jest ona nęcąca  :slina: , to wydaje mi się, że lepiej się spotkać na tzw. neutralnym gruncie. Wiadomo jak kończą się nasze imprezy, niech coś się stanie, coś się zniszczy....ktoś może się zakopać z cepą, zryć trawę... jak coś tam przeskrobiemy w jakimś ośrodku, to pół biedy a u kogoś w domu... wiecie jak to potem jest. :pad:

 

Takie jest moje zdanie, jednakowoż bardzo doceniam ofertę Basi i Mariusza :blagac:  :blagac: 

 

A z Oravicy na razie nikt mi nie odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedź z Oravicy ale jest mały "zonk"   :look:

 

Dobrý deň, srdečne pozdravujem.
Neviem ako to bude s ATC, lebo ja tam už nepracujem.
Pozorne sledujte informácie na ich stránke www.atcoravice.szm.sk
Tam budú zverejnené podrobnosti o prevádzkovom čase.
Pozdravuje
Pavol Koňuch

 

A jego mail jest na stronie jako kontakt  :look: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , oj  :unsure: widzę nie ma zainteresowania tematem,ale to chyba zrozumiałe jest mało wariatów jeżdżących zimą z przyczepą.

Pomimo wszystko polecam miejsce na Jurze które wskazałem - Willa u źródeł - fajna miejscówka na pozostałe pory roku ,pomijając zimę i cena zachęcająca

10 PLN za dzień/osobę , oraz właściciel z którym da się rozmawiać.

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku, jest konkurencyjny temat na Forum: http://forum.karawaning.pl/topic/12729-sylwester-w-przyczepie/

 

Tam też coś się dzieje. Może by połączyć siły?? 

 

Własnie rozmawiam na GG z naszą "wtyczką" na Oravie. Grzegorz zobowiązał się do wizyty w Oravicy i rozeznaniu tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan przypuszczam, że 90 % karawaningowców nie zdecyduje się zimą na wyjazd z przyczepą - więc jaki sens szukać campingu ?

 

Zauważ, że szukam takiego kempingu, żeby były domki. Część może przyjechać z cepami, część do domków :) Ja osobiście chciałbym spróbować choć raz w życiu sylwestra w cepie ale wszystko zależy od warunków, głównie drogowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku miejsce bardzo fajne ja osobiście chyba skorzystam bo mam przecież około 50km dzięki

W tym tygodniu ma tam spotkanie ekipa 4x4 ,z tego co wiem to zaczynają w czwartek i kończą w poniedziałek. Ja tam wbiję ,jak dam radę w sobotę bo mają jeździć w terenie w okolicach Ogrodzieńca (Wysoka) pojadę z kumplem jego samochodem lub swoim -lubię popatrzeć na takie zmagania.

Jak mi się uda to porobię trochę fotek tego miejsca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek w Pilicy wygląda ciekawie

W miarę dojazd powinien być

Cena fajna

Żeby jeszcze żonę przekonać

 

Mała uwaga

 

Z praktyki tegorocznej w wersji zimowej z przyczepą to zaliczałem zlot w Uniejowie w marcu

Był śnieg ale droga czarna czyli przejezdna

Noc z piątku na sobotę -11

Noc z soboty na niedziele -21

I tu może być zonk

Należy pamiętać aby gaz w butli był najlepiej zatankowany bezpośrednio na stacji LPG (oficjalnie zabronione) sam taką miałem

Albo ze stacji BP kompozytową

Przy niskich temperaturach musi być mieszanka z przewaga propanu a najlepiej sam propan

Koledzy którzy mieli butle z tkz.stojaka to w tych butlach wypalał się propan a pozostałość w butli owszem dawała płomień w trumach ale po prostu nie grzały

 

Nadmieniam że jest to uwaga z mojego doświadczenia i nie mam zamiaru wywoływać bużliwej dyskusji w kwesti ogrzewania przyczep czy kamperów w warunkach zimowych.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/12956-iii-zlot-pod-nazwa-cale-zycie-z-wariatami-uniejow-otwieramy-sezon/page-6

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.