Skocz do zawartości

Angielka - którą wybrać


Kielek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Układ przyczepy może i unikalny ale moim skromnym zdaniem do bani - jak rozłożysz łóżko to nie wejdziesz do kibelka. Lewy tylny narożnik - z zewnątrz jakaś listwa odstaje a w tym miejscu wewnątrz na zdjęciu kibelka wydaje mi się że jest jakieś klejenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibelek nie jest przeszkodą, układ mi pasuje. Jestem zielony w tych sprawach więc patrzę tylko na wrażenia estetyczne a stan techniczny zostawiam do oceny Wam - fachowcom w tych sprawach. Wolę żeby ktoś mi wylał przed zakupem wiadro zimnej wody na głowę niż później płakać w ładnym wnętrzu zgniłej przyczepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szukamy dalej :skromny:

 

Proszę o ocenę http://www.bestcamp....-tornado-vogue/

Tej przyczepy nie kupuj ja ją oglądałem w marcu faktycznie stan jej nie jest najgorszy ale tapicerka jest własnej roboty obszyta jakimś płótnem powkładane w oparcia ma płyty pilśniowe nie chciałem jej podobno jest po 2 panach którzy kochają inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ jest ciekawy - szczególnie jak zobaczy się go na żywo - widziałem taką cepę - miejsca w środku bardzo mało.

 

bardzo ciekawi mnie ten przewód idący przez przód i dach.... czy to jest oświetlenie świąteczne jak u Griswold-ów ? czy właśnie piorunochron ?

 

tak czy inaczej ciekawe czy klejone czy przykręcane do delikatnego plastikowego poszycia ?

 

ja byłem 2 lata temu w best-campie, po oględzinach ok 7-10 sztuk zapytałem się Pana czy ma coś 100% suchego i godnego uwagi - po tym jak oprowadził mnie po tych zgniłkach... - 3 minuty później jechałem już dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibelek nie jest przeszkodą, układ mi pasuje. Jestem zielony w tych sprawach więc patrzę tylko na wrażenia estetyczne a stan techniczny zostawiam do oceny Wam - fachowcom w tych sprawach. Wolę żeby ktoś mi wylał przed zakupem wiadro zimnej wody na głowę niż później płakać w ładnym wnętrzu zgniłej przyczepki

 O tak bracie masz rację. Własnie tydzien temu zwiedzałem poznańskie angielkowe zagłębie.....Best Camp odradzam- żenada, piszę to z pełną odpowiedzialnością. Hm... plac rodem z koszmarów. Przyczepy w stanie totalnego rozkladu...Ale żeby było uczciwie, to gdyby ktoś szukal pojemnika na wodę ew. jakiejś części do przyczepy

to tak. Tam znajdziemy.

Kiedyś Rumianek, teraz tam większość to lawety, jedynie jeszcze firma J-trans. Byłem tam i polecam. Jeżeli szukasz przyczepy 2-3 osobowej jedź tam. Kilkadziesiąt budek na placu. Dobra i szczera obsługa. Jeżeli powiesz im nie, nie obrażą się - podziękują za odwiedziny. Byłem. Nie kupilem bo szukałem czegoś innego. Ale warto. Poza tym zgadzam się z wiekszością - znaleźć suchą angielkę- cud. Ale z drugiej strony wnetrza jedyne w swoim rodzaju. Ta która mnie urzekła http://przyczepycampingowepoznan.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=46&sid=154:ELDDIS&Itemid=105&lang=pl. Jeżeli chcesz pogadać zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pr...3540591353.html

 

 

Znam tą przyczepkę oglądałem ją osobiście godna polecenia sam o niej myślałem ale niestety poza moim progiem finansowym czysto sucho bogato wyposażona no i rocznik dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pr...3540591353.html

 

 

Znam tą przyczepkę oglądałem ją osobiście godna polecenia sam o niej myślałem ale niestety poza moim progiem finansowym czysto sucho bogato wyposażona no i rocznik dobry

Wg mnie niemożliwe, żeby tak wyglądał tył przyczepy z 1998 roku. Moja to realne 1996 i ma nowsze lampy, zderzak... Przyjrzałbym się łazience, ale jeśli TomaszOlkusz ją oglądał to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chciałbym być nie grzeczny - ale ta polecana przyczepa - miała uszkodzony przedni narożnik, ma też na 90% wstawione okno przednie na stałe - bez otwierania - pytanie jak....

 

rocznikowo obstawił bym 2-3 lata odmłodzona

 

a po edycji  - oglądnięciu tego tyłu - coś mi się wydaje, że jednak rocznik bardziej 1992-1994

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprite tak robił, "lampy od Stara" ale tak fabrycznie szło, możliwe że nawet do 98r.

Przednia szyba jakaś za ładnie się fotogeniczna . 

Zapytaj bezpośrednio, a więcej prawdy się dowiesz.

Tą budkę sprzedaje forumowy Myszorki więc nie handlarz.

.

.

Edit: Bliźniacza siostra: http://www.marktnet.nl/caravans-tenten/caravans-sprite/sprite-euroland-450-gl-1998-13139491.htm

.

.

Edit2:

O, mareec też tą szybę cuś podejrzewa - jednak nie myliłem się.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.