Skocz do zawartości

Angielka - którą wybrać


Kielek

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowuję się do zakupu pierwszej przyczepy i wpadły mi w oko dwie przyczepk bardzo proszę o pomoc i ewentualne uwagi.

 

Nr 1:     http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-abi-ace-harmony-1999-rok-CID5-ID2tvA1.html#79a1e30cf3

 

Nr 2      http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-swift-silhouette-5-osob-przedsionek-agregat-CID5-ID3DXMp.html#af47588e43

 

 

 

Mam jeszcze więcej zdjęć w plikach zip ale nie mam pojęcia jak je dodać ale mogę ewentualnie przesłać na e-mail

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adam - nie podpuszczaj, bo na allegro importerzy doskonałych angielek wprowadzą licytacje nie ceny ale rocznika. Każdy kupujący sam sobie wybierze co ma być wpisane w papierach podczas przeglądu przed zarejestrowaniem.

 

Chyba, że miałeś na myśli wybór innej Angielki to wówczas ... bogatszą (wygląd jest bardzo podobny niemal niezależnie od rocznika).

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1

Wg mnie przewalony rocznik ( będzie to coś około 1995 ), zdjęcie z przedsionkiem jest zrobione przy innej przyczepie (?), z tą długością też coś nie tak ( jeśli ma 5,60 bez dyszla, to masa jest nierealna).

 

Nr 2

Nie podoba mi się reparaturka w okolicy wlewu wody, który jest trochę dziwnie umiejscowiony. ( lejąc wodę do zbiornika, będziesz zalewał przedsionek ), ale można z tym żyć. Prawdopodobnie uszkodzony blat w kuchni.

 

Ogólnie za mało fotek, żeby coś konkretnie napisać. Dobrze by było zobaczyć na żywo.

Jak coś to puść fotki na maila. Adres na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1

Wg mnie przewalony rocznik ( będzie to coś około 1995 ), zdjęcie z przedsionkiem jest zrobione przy innej przyczepie (?), z tą długością też coś nie tak ( jeśli ma 5,60 bez dyszla, to masa jest nierealna).

 

Nr 2

Nie podoba mi się reparaturka w okolicy wlewu wody, który jest trochę dziwnie umiejscowiony. ( lejąc wodę do zbiornika, będziesz zalewał przedsionek ), ale można z tym żyć. Prawdopodobnie uszkodzony blat w kuchni.

 

Ogólnie za mało fotek, żeby coś konkretnie napisać. Dobrze by było zobaczyć na żywo.

Jak coś to puść fotki na maila. Adres na PW

 

Dziękuję za wstępną opinię zdjęcia już poszły na e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego ów "NIE JESTEM HANDLARZEM" wstawia ogłoszenie jak handlarz.

Porządek musi być.

Ta druga to Danette, ciort wie co w papierzyskach, a może handlarz sam się pogubił w swojej rutynie.

Tył jest modelowo 89, przód 91. Wnętrze zmiksowane chyba we wiadomym celu dlatego typuje prawdziwy rok 1991

Ale z tym wlewem pomysł nie zły, jest poza przedsionkiem :)

Dla mnie, dyskwalifikacja obu propozycji.

Uwagi kolegów wyżej popieram.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Chyba, że miałeś na myśli wybór innej Angielki

...

 

Edit już nie wlazło.

.

Adam miał na myśli młodszą, atrakcyjniejszą i... zgrabniejszą ;)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poproś sprzedających o nr VIN przy przyczepach angielskich bodajże od 1992 r jest on wybity na każdym oknie i wtedy będziesz pewien jaki faktyczny rok produkcji ma przyczepa. W ubiegłym roku kupowałem angielkę i trochę się za nią najeździłem, ponieważ gro handlarzy oszukują z rocznikiem.

To jest link w którym sprawdzisz sobie faktyczny rocznik przyczepki http://www.analogx.com/cgi-bin/cgivin.exe?Mode=Decode&VIN=SGAS000AVP0001194&Submit=Decode

Tutaj masz wszystkie informacje o VIN http://chomikuj.pl/sines1/Dokumenty/Numery+VIN+-+ich+znaczenie

Sprawdź wszystko dobrze i nie daj się oszukać bo oni mocno odmładzają przyczepy możesz też wejść w necie na angielskie strony producentów lub komisów i porównasz wygląd tamtych ofert z naszymi biorąc za kryteria rocznik.

Jeżeli szukasz przyczepy 4 lub 5 osobowej to praktyczniej jest jak spania są po obydwu końcach przyczepy bo to boczne spanie razem z piętrowym łóżkiem jest raczej delikatne chyba do 80 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc będę szukał dalej. Mam nadzieję że w Polsce znajdę jakąś godziwą Angielkę.

 

P.S. Mam nadzieję że jakiś browar wyprodukował tyle piwa bym mógł Wam wyrazić swoją wdzięczność  za cenne uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też coś grubo "nie halo" zarówno z rocznikami jak i DMC. I tak wogóle zresztą nie gustuję w Angielkach ;)  może jednak Kiełek jakaś solidna i nobliwa Europejka???  A tak wogole przyczepkę z jakim DMC możesz max pociągnąć  swoim Leonkiem?

Edytowane przez zibi200 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też coś grubo "nie halo" zarówno z rocznikami jak i DMC. I tak wogóle zresztą nie gustuję w Angielkach ;)  może jednak Kiełek jakaś solidna i nobliwa Europejka???  A tak wogole przyczepkę z jakim DMC możesz max pociągnąć  swoim Leonkiem?

 

Pociągnąć to Leonek może 1300 ale szukam czegoś do 1100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.